Skocz do zawartości

[XNEOLINKS] kompleks programowy do zdobywania linków, harwestowania, indeksowania. Przeglądarkowy, jest Polska wersja językowa. SEO soft do link buildingu


MaxPan

Rekomendowane odpowiedzi

Co do szkolenia

Jest duże zainteresowanie, ale jak zwykłe 14 osób zarejestrowało się a nie mając zapłaconego abonamentu.

2 osoby zarejestrowało się na email do którego nie jest przypisana licencja.

Wszystkie pytanie kierujcie na support forum przez wiadomość prywatna do admina lub na email. Ale bez zapłaconego abonamentu nie ma możliwości uczestniczyć w szkoleniu.

Jeszce ważna informacja szkolenie odbędzie się jutro ale nie o 17.00 a o 20.00 godzinie. To moja wina bo muszę być na pogrzebie dość bliskiej osoby, a nie zdążę dotrzeć do komputera. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

@BlackHat musisz umieć wykonać harvest. W zestawie jest harvester przeglądarkowy i możesz zebrać sobie nim listy, ale podstawa to umieć pisać dobre fotosy.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@BlackHat I tak, i nie. Proste zapytania pod harvest są w google, ale aby miało to jakiś efekt sensowny to musisz sam je sobie budować bo nie ma co liczyć na gotowce z sieci. Na forum było to maglowane, poszukaj pod frazą footprinty, budowa footprintów itp. Będziesz miał pogląd na sprawę.

Edytowane przez Maksiulek

Doświadczone i pewne Biuro Rachunkowe w Łodzi. Na rynku od 1995 roku ! 

Blog księgowego, czyli nowe przepisy podatkowe opisane prostym językiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@BlackHat Sam harvester xneo jest opisany w dokumentacji. 

Natomiast pisania fotosów możesz nauczyć się z praktyki. Poczytaj o operatorach w wyszukiwarkach, otwórz sobie kilka cms które chcesz harvestować,  poszukaj punktów wspólnych,  spróbuj po nich na różne sposoby odpytać wyszukiwarki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Po wczasach ekipa szykuje większa aktualizacja Xneolinksa i niektórych dodatków,  darmowa baza 5000 sukcesów będzie opublikowana za ok 7 dni bo w czasie przygotowania baza idą od razu pracy po analizowaniu "nieudanych" i zwiększeniem skuteczności co skutkuje wydłużeniem czasu bo kodery musza nanieść poprawki do logiki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję, za opinie. Widzisz, ja obecnie mam tylko aktywnych 23 premium instalacje. Chyba po prostu trace zasoby i place za serwery. 

 

Cytat

Lista bardzo dokladna zbierana latami, z ktora radzily sobie inne softy testowane zaraz po Xneolinks ze skutecznością +- 90%

Jaki autosubmitter ma lepsza o 90% skuteczność na tej samej licie, podaj nazwę. Powiem tak lista zbierana latami to musi być bardzo dokładna, niezaspamowana lista. Co ciekawo na zamkniętym forum nie ma od Ciebie żadnego zgłoszenia, uwagi, nawet dyskusji... dziwnie.

Nas online szkoleniu też nic nie słyszałem, ale OK może to tajemnica a było ponad 50 osób online na ostatnim jeszcze tyle nagrywało.. Napisz jaki autosubmitter ma lepsza skuteczność o 90% bo mam chyba każdy obecnie i kiedyś sprzedawany i nie jedną licensje.

Co do ceny, to powiem więcej po wejściu modułu PBN cena będzie jeszcze wyższa, oczywiście tylko dla nowych użytkowników. 

Chętnie Tobą podyskutuję ale na fakty, jaki soft, jakie miejscówki wchodzi inny autosubmitter a Xneolinks nie. Ten temat na support forum był poruszany 100 razy. Masz taką miejscówkę gdzie obojętnie jaki soft robi link a Xneolinks nie, pokaz na support dostamiesz odpowiedz, zstana wprowadzone zmiany jeśli takie możliwe, jeśli to CMS a nie pojedyncza strona na unikalnym sliniku lub zmodyfikowana przez admina.

Powiem więcej oglądając film z szkolenia można napisać do każdej, nawet unikalnej miejscówki makros jeśli tylko człowiek prze przeglądarkę może tam zostawić link. 

A wygląda na razie to tak na support forum nic od Ciebie nie ma, nawet nie ma prośby o pomoc (a jest do tego narzędzie), na szkoleniu nie pamietam, że byłeś, dokumentacja to setki plików wątpię, że czytałeś. Szklanej kuli nikt nie ma. Oczywiście szanuje Twoją opinie i post

 

 

@krzys150 a Tobie co nie pasuje, też nigdy nic nie zgłaszałeś na support forum nie udzielasz się w ogóle....możesz napisz co nie pasuje z czym nie dajesz sobie radę? Za każdym razem wykładana przykladowa baza 5000 unikalnych domen gdzie Xneo zostawia link, więc pytam skąd te 5000 jeśli skuteczność Xneolinks -90% jak inne softy?

 

 

Na prawdę nie rozumiem takich ludzi. Siedzą cicho nic nie zgłasza, nic nie piszą na support forum, nic w ogóle, na darmowych szkoleniach nawet pytań nie zadają ale ocenić ze soft nie ma żadnej logiki, Ai mogą. Ale cóż, świat jest barwny. 

  • Like 1
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja rozumiem, że nie każdy musi być biegłym nie każdy ma doświadczenie z softami, ale zapytać można, szkolenie darmowe robione 1-2 razy do roku. Support zawsze odpowiada na tickety, support tickety, bug tracker. Nic innego za 350 USD w wersji premium i 10 abonamentu niestety zaoferować nie da się. I tak Google zakręca śrubki coraz mocniej, samo wdrążenie Recaptcha 3 , teraz indeksowanie, flagowanie. Miejscówki zabezpieczają się indywidualnie niezależnie jaki to CMS, teraz żeby zdobić lepszy link nie wystarczy kupić jakiś soft, bo to tylko narzędzie, trzeba nie co pomyśleć usiąść dostosować, napisać makros, pouzupełniać tekstowe captcha. Ja czasami jakiś szablon do jednej miejscówki pisze 2 wieczory a za 2 dni przestaje działać bo admin kapnął się i wprowadził zmiany na miejscówce,. A to tylko jeden URL. A kolega pisze nie definiuje CMS owszem może nie definiować jeśli na stronie na przykład 2 cms zastosowano, jeśli cms w podkatalogu a linka podać do głównej i na głównej co innego, jeśli zmodyfikowano standardowy CMS ( ale jednym przyciskiem można cms przypisać do miejscówki na stale), wiele jest przyczyn i wiem z doświadczenia w 99% przypadkach to nie wina softu a ludzi którzy nie potrafią z niego korzystać i nie mają czasu lub chęci nauczyć się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

po kilku miesiącach przerwy odpaliłem XNEO i testuję darmową bazę, niemniej jednak zauważyłem sporą ilość błędów przy rozwiązywaniu captcha za pośrednictwem xE. Do xE XNEO przesyła puste pole do którego xE podsyła rozwiązanie "blan" , "blank" etc.

 

Wygląda to tak:

 

863887978_Beztytuu.thumb.jpg.ce1fc0ccf6883e709d0c662bf5d30115.jpg

 

 

Nadmieniam, iż xE eksploatuje bardzo mocno w połączeniu innymi narzędziami i błędów nie ma... success na poziomie 95%. Czy błąd ma związek z nieprawidłowymi ustawieniami XNEO czy to miejscówki z darmowej listy generują błędy?

 

Edit: Problem rozwiązałem, przyczyną były proxy... Zastanawia mnie tylko, dlaczego taki efekt... Miałem podpięte dedicated proxies 10 szt. 

Edytowane przez Pr0miL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności