Skocz do zawartości

[XNEOLINKS] kompleks programowy do zdobywania linków, harwestowania, indeksowania. Przeglądarkowy, jest Polska wersja językowa. SEO soft do link buildingu


MaxPan

Rekomendowane odpowiedzi

@MaxPan pytanie odnośnie systemu pod Xneolinks, instalowałeś ten software pod Windows 10? Jak się sprawdza?

 

Planuję postawić mocniejszą maszynę z Core i7 / i9 + 32GB RAM. Od stycznia jest dostępna nowa wersja Windows 10 IoT 2019, okrojona z gier, Windows Store i Cortany. Z tego co widziałem na YT jest uruchomionych znaczniej mniej procesów systemowych. Wydaje się dobrym wyborem zamiast Windows Server:

 

https://minipc.pl/systemy-operacyjne/microsoft-windows-10-iot-enterprise-ltsc-2019-value-pl

https://minipc.pl/systemy-operacyjne/microsoft-windows-10-iot-enterprise-ltsc-2019-high-end-pl

 

Drugie pytanie. Czy można jeszcze zakupić paczki PL-1 oraz PL-2? W lutym otrzymałem aktualizację do PL-3.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam paczki nie da się już kupić. Na windows 10 instalowałem działa beż zarzutu tylko problem jest taki że legalnie Windows 10 na serwer nie postawisz, jest to zabroniono umową licencyjną, druga sprawa że po aktualizacji bardzo często "zlatuje" połączenie przez zdalny pulpit i trzeba na nowo instalować bo nie masz dostępu do windows.

Jeśli pracujesz na komputerze to na windows 10 działa. Ja obecnie wszystkie xneolinksy mam na windows serwer 2012 R2, wszytko chodzi OK minusem jest to że aktualizacja na mocnym dedyku  z gigabajtowym łączem czasami nawet 4 godziny trwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 4.03.2019 o 09:39, MaxPan napisał:

nie mogą mieć wszystkiego co w wersji premium


Co masz tutaj na myśli? Na stronie Xneolinksa nie ma jakiejś wyraźnego rozdzielenia różnic. Jest informacja o dostępie do forum, większej ilości wątków oraz możliwości odpalenia softu na 2 kompach dla użytkowników premium. Czy są jeszcze jakieś inne istotne różnice? Rozumiem, że premium mają też dodatkowe bonusy na forum, czyli można tam skorzystać z czegoś więcej, niż z dodatkowej wiedzy? Wywnioskowałem to po postach z pierwszych stron wątku.

Co się dzieje, gdy ktoś nie korzysta np. przez kilka miesięcy z Xneolinka? Wówczas po prostu nie płaci się abonamentu i nie można korzystać z program, a po opłaceniu abonamentu miesięcznego program się odblokowuje?

 

Czy może wiąże się to z utratą licencji?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym temacie są odpowiedzi na Twoje pytania ale zrobię to jeszcze raz.

1. Wersja premium ma dodatki których nie ma standard , harwester, manager linków profili, CMS detektor i wiele innych. Wersja standard pracuje na 3 wątkach czyli bardzo, bardzo, bardzo wolno. Czytam co piszesz w temacie Donka i chyba nie rozumiesz podstawowej różnicy Xneolinks to przeglądarkowy autosubmitter, softy typu GSA, Donka, Xrumera to post/get autosumitery ze wszystkimi plusami i minusami wyciekającymi z tego faktu.

2 .Nie masz obowiązku opłacać  abonament przez rok po roku możesz opłacić na jeden miesiąc i dalej przez rok nie płacić. Jest to opisane w tym temacie również.

Cytat

a po opłaceniu abonamentu miesięcznego program się odblokowuje?

Tak jeśli przerwa w abonamencie nie była dłuższa jak rok.

 

 

p.s jeśli interesuje Ciebie Xneolinks przeczytaj ten temat znajdziesz odpowiedzi na wszystkie pytania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Tak jeśli przerwa w abonamencie nie była dłuższa jak rok.

 

System wysyła jakieś maile powiadamiające ? Czyli po roku jak się nie opłaci abonamentu, to licencja traci ważność ? Tak to odczytałem. Przejrzałem pierwszy post wątku, ale nie ma o tym wzmianki. Opłaciłem fakturę z 2016 roku, i dalej mam licencja zablokowana, więc chyba tak jest. Nie wiem czemu nie zablokowali możliwości opłacenia faktury z 2016 roku :)

 

 

Edytowane przez arve_lek

O7vVmZ7.gif

Punkty statlink.pl - dobra cena + gratis Skrypt i eBook, Blog SEO/SEM i Tatuaże na Dziarownia.pl (tatuaże)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, MaxPan napisał:

Czytam co piszesz w temacie Donka i chyba nie rozumiesz podstawowej różnicy Xneolinks to przeglądarkowy autosubmitter, softy typu GSA, Donka, Xrumera to post/get autosumitery ze wszystkimi plusami i minusami wyciekającymi z tego faktu.

 

To prawda - nie rozumiem dobrze tych zagadnień i różnic z nich wynikających.

Wyrobiłem sobie już pewną opinię na temat dostępnego na rynku softu, ale nie będę o tym pisał na forum publicznym, bo to nie o to chodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, Seo student napisał:

Wyrobiłem sobie już pewną opinię na temat dostępnego na rynku softu, ale nie będę o tym pisał na forum publicznym, bo to nie o to chodzi.

 

Tylko czytając, a nie korzystając z każdego z nich po kolei nie jesteś w stanie tego zrobić. Każdy z tych softów ma swoje plusy, ale odpalając wersję podstawową, bez dodatkowych, dedykowanych makr nie zobaczysz ich. Na każdy musisz poświęcić sporo czasu i/lub pieniędzy. 

  • Like 1

Firia.pl - Blog pasjonatki wszystkiego co związane ze zdrowiem, odżywianiem oraz psychologią
Każdy czasem potrzebuje pięknych życzeń i wierszyków na najróżniejsze okazje - https://zyczeniowo.pl/ 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Aleksiejs napisał:

 

Tylko czytając, a nie korzystając z każdego z nich po kolei nie jesteś w stanie tego zrobić.


Jasne - zgadzam się z tym, że nie testując czegoś w praktyce, nie można wiedzieć czegoś na pewno. Aczkolwiek czytając wnikliwie forum, a w szczególności najbardziej zaawansowanych użytkowników (subiektywna ocena ich wiedzy) można dojść do wniosku, czego oni używają. Zakładam też, że wszyscy nie są endorserami danych softów i nie robią lokowania produktu :lol2:

Idąc dalej tym tropem - skoro coś używają to chyba przynosi to zamierzone efekty.
Taka praselekcja... B)
Na tym to polega, a reszta to tak, jak piszesz czas i pieniądz... Nie da się tego obejść.

Jeszcze mam do Was pytanie - najwyżej zchejtujcie mnie, a co mi tam :rolleyes:

Już zadawałem je w różnych wątkach - tak przy okazji głównego tematu, ale nigdzie nie dostałem sensownej odpowiedzi. Tutaj zapytam szczegółowo, no bo chyba mogę wiedzieć, co zamierzam kupić, co nie? :crazy:
Jeśli sensowne precle i katalogi już nie istnieją praktycznie (poza płatnymi) to, co ja mogą osiągnąć za pośrednictwem Xneolinksa? Fora? Profile? Komentarze? Księgi gości? Przecież to wszystko ma ograniczoną wartość, bo stosunkowo łatwo to pozyskać. Najtrudniej znaleźć dobre miejscówki, gdzie można jeszcze zapodać linki z anchorami z dofollow, bo o to się tutaj cały czas rozchodzi, prawda? Reszta to uzupełnienie profilu linków, by stworzyć odpowiednią różnorodność, no i ilość.
Ja wiem, że możemy wejść we współpracę z influencerami, właścicielami dobrych zapleczy lub stworzyć własne, ale to nie jest temat dla Xneolinksa. Widzę, że on jest bardzo zaawansowany i tak, jak napisałem skoro korzystają z niego zaawansowani użytkownicy to pewnie jest dobry, ale nie chciałbym kupować takiego drogiego narzędzia (ocena subiektywna - jak ktoś ma kupę hajsu to może dla niego to tyle, co dla mnie zakup hamburgera), by dowiedzieć się, co potrafi, jeśli chodzi o linki.
Kiedyś było inaczej - wiemy, o czym piszę - z pozyskaniem linków. Dziś potrafię je pozyskiwać z różnych źródeł i na różny sposób, ale nie wykorzystuję do tego możliwości, jakie dają automaty, więc jeszcze spory potencjał mi ucieka... No właśnie - jaki potencjał? Chciałbym zrozumieć, bo przecież nie pytam o jakiejś super hiper tajne tricki i mega zaawansowane ustawienia Xneolinksa, które każdy SEOwiec chroni, trzymając je w sejfie. Chciałbym tylko jakieś przykłady (powszechne), jak Xneolinks może mi pomóc pozyskać linki z anchorami? Czyli te najbardziej pożądane.

Może odpowiedź na to pytanie przyda się także innym osobom, które chcą zrozumieć to zagadnienie. Nie sądzę, żebym tylko ja drapał się po głowie i zastanawiał, jaka jest na nie odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Seo student rzecz w tym, że odpalając dowolny soft seo "po prostu", na darmowej bazie stron nie wiele się dowiesz na temat skuteczności. Tamte miejscówki są tak zaspamowane, że bez większej wartości. Cała zabawa polega na odnalezieniu takich miejsc, które dany program da radę obsłużyć dopiero po odpowiednim oskryptowaniu go, a których nie znają inni. 

Firia.pl - Blog pasjonatki wszystkiego co związane ze zdrowiem, odżywianiem oraz psychologią
Każdy czasem potrzebuje pięknych życzeń i wierszyków na najróżniejsze okazje - https://zyczeniowo.pl/ 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Aleksiejs Rozumiem. Mnie w zasadzie - tak, jak już zresztą pisałem - nie zależy (tzn. chciałbym, ale wiem, że to nierealne :crazy:) na tym, żeby ktoś mi zdradzał swoje patenty, ale bardziej na odpowiedzi nie na pytanie w stylu "jak znaleźć jednorożce", tylko czy można znaleźć jednorożce".
Zatem z tego, co piszesz wnioskuję, że takim zaawansowanym softem, jak np. Xneolinks, wykorzystując odpowiednią wiedzę i doświadczenie oraz będąc cierpliwym i wytrwałym można odnajdywać dobre miejscówki pośród gąszczu tych o słabej jakości, tak? Więc cała sztuka polega na tym, żeby zapuścić ileś tam różnych zaawansowanych konfiguracji, nie licząc tutaj na tysiące miejsc, lecz na np. dziesiątki miejsc, które mają sens z perspektywy SEO. Czy teraz dobrze to pojąłem?

Do tego z kontekstu też rozumiem, że na tym forum, do którego dostajemy dostęp można znaleźć przydatne informacje, które pomogą przyspieszyć proces uczenia się - oczywiście nie piszę tutaj o podaniu wszystkiego na tacy. Czy może na to też nie mamy za bardzo liczyć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musisz zdawać sobie sprawę ze soft rosyjski większość  informacji jest w języku rosyjskim. Na forum nie ma patentów, poradników jak linkować  z jakich miejscówek a tylko i wyłącznie informacje techniczne dotyczące oprogramowania ( przykładowe footprinty na przykład). Support odpowiada w języku angielskim zazwyczaj w ciągu 24h. Oprócz Xneolinks trzeba mieć jeszcze proxy, ewentualnie VPN, serwer, jakąś sensowną pocztę najlepiej na swojej domenie, inne rzeczy. Wydając prawie 2k to tylko początek wydatków....

 

Cytat

Czy teraz dobrze to pojąłem?

Nie, przy pomocy  domyślnych konfiguracji Xneolinks można zdobić miejscówki gdzie inne softy post/get nie mają dostępu z zasady i to już duży pluś ale to tylko mała część drogi do sukcesu. Jeśli chcesz mieć linki z jeszcze lepszych miejscówek musisz  najpierw ich scharwestować, zidentyfikować prawidłowo, dodawać do swojej bazy tekstowe captcha, modyfikować logikę, podłączać dobre łamaczy captcha (szczególnie Recaptcha2), czasami trzeba napisać makros, zmodyfikować ( szablon samemu), inne modyfikacje.

Przy odrobinie kreatywności połączonej z ogólną wiedzą SEO można "lepsze linki" zdobywać tysiącami.  Tylko pytanie podstawowe czy wiesz jak odróżnić link rankujący dobrze od linka rankującego gorzej, dobrą miejscówkę od gorszej? Nikt Tobie tego nie powie, sam musisz robić testy i wyciąć wnioski, "wyciągać" linki konkurencji ( szczególnie te ukryte za przekierowaniami , kloakingiem. I wtedy już przy pomocy Xnelinksa czy innego softu próbować tam również zdobyć link. Czytam Twoje posty i widzę brak Tobie podstawowej aktualnej wiedzy jak obecnie są linkowane strony, jakimi linkami, jak te linki poukrywane skąd te linki brane i t/d. Bez tej wiedzy żaden soft Tobie nie pomoże. Bo piszesz w temacie Zenno naprawdę przepraszam bzdury zamiast załadować na komp darmowe i demo i sobie zobaczyć co to takie. SEO to taki biznes gdzie nikt nie podaje na tacy swoich rozwiązań bo po co ma szkolić sobie konkurencję. Jesteś na forum od 2011 roku więc czytaj i analizuj, testuj bo tylko tak będziesz mieć szans na TOP. Pisałem to Tobie ale dalej zadajesz te same pytania ale w innej odmianach. Każdy soft SEO to tylko i wyłącznie narzędzie do zrealizowania Twojej strategii SEO.Jeśli nie masz właściwej to soft tego za Ciebie nie zrobi.

  • Like 3
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednak nie blokują licencji jak się nie opłaci rok abonamentu. Ponad 1 rok miałem nie opłacony abonament. Opłaciłem dzisiaj, wysłałem ticketa żeby zresetowali licencję i program normalnie się odpala.

O7vVmZ7.gif

Punkty statlink.pl - dobra cena + gratis Skrypt i eBook, Blog SEO/SEM i Tatuaże na Dziarownia.pl (tatuaże)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, MaxPan napisał:

Bo piszesz w temacie Zenno naprawdę przepraszam bzdury zamiast załadować na komp darmowe i demo i sobie zobaczyć co to takie.

Kolega po prostu waha się na co wydać kasę, a dodatkowo pojawia się syndrom niewiernego Tomasz ;) 

Jak chcesz robić coś sensownego w SEO to potrzebujesz wielu narzędzi i musisz zajmować się sensownymi projektami, które są w stanie pokrywać te koszty.

Ja Xneolinksa wykorzystuje z powodzeniem i lecę na ogólnych bazach, na tym etapie mi pasuje. Może kiedyś będę szukał w tym sofcie czegoś więcej, ale na tą chwilę jest bardzo OK.

  • Like 1

Izolacje Natryskowe - Ocieplanie pianką Warszawa - Poddasza i stropy. 

https://docieplanie-poddaszy.pl/  a może wybierz sobie coś pożytecznego na https://szlabany24.pl 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Na forum została opublikowana nowa darmowa baza miejscówek gdzie Xneolinks w domyślnej konfiguracji zamieścił link.  5050 unikalnych domen, 57 cms, typy linków :articles, topics on forums, profiles, inne

 

Dzisiaj-jutro zostanie opublikowana duża i ważna aktualizacja Xneolinks. W tej wersji będzie już zawarta beta wersja długo oczekiwanej wersji przeglądarki gdzie "na żywo" można będzie w czasie linkowania obserwować co Xneolinks robi na miejscówce, jak rejestruje się, jak wypełnia profil, jak publikuje artykuł, jak komentuje. Oczywiście domyślna i dotychczasowa przeglądarka również dostępna i to ona jest domyślną. Wiele innych ważnych zmian.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności