Skocz do zawartości

[XNEOLINKS] kompleks programowy do zdobywania linków, harwestowania, indeksowania. Przeglądarkowy, jest Polska wersja językowa. SEO soft do link buildingu


MaxPan

Rekomendowane odpowiedzi

Wersja Xneolinks 4.3.0.8

Spis zmian


Dodano możliwość pracy z nowymi wersjami przeglądarki. Teraz możesz wybierać optymalną do swoich zapotrzebowań wersję.

  • Default ( przeglądarka domyślna która jest w ustawieniach Xneolinks).
  • Chrome 21. Zaktualizowana wersja zawiera wiele poprawek, nowych opcji co zwiększa stabilność i skuteczność.

5caa5053890f9_2019-04-0714.06.49.gif.894  

  • Chrome 67 Beta ( nowoczesna wersja przeglądarki zawiera lepsza pracę z javascript, graficzną wizualizację procesów ( ta wersja była na szkoleniu). Wybierając ten typ każdy użytkownik będzie mógł mieć podgląd na czynności które wykonuje Xneolinks na stronie www. Ale należy pamiętać ta wersja to wersja BETA może zawierać nie wykryty w czasie alfa testów błędy. Wykorzystanie tej wersji przeglądarki nie jest obowiązkowe. Można dalej działać na domyślnej przeglądarce.

5caa4fc98900a_2019-04-0717.41.52.thumb.g

[!] Bardzo ważne dla nowej wersji Xneolinks należy zaktualizować pakiet "Visual C++ Redistributable for Visual Studio 2015", wszystkie kolejne wersje Xneolinks będą domyślnie wymagać tą bibliotekę.

 

  • Dodano możliwość wyszukiwania w projektach. Teraz łatwiej znaleźć potrzebny projekt.
  • Dodano testowanie poprawności projektów w harwesterze.
  • Poprawiono sprawdzenie stan konta przy pracy na API Xevil i Capmosnter we wszystkich dodatkach.
  • Poprawiono identyfikację Joomja w najnowszych wersjach.
  • Исправлена логика работы с ExBB CMS.
  • Zwiększono skuteczność a algorytmie CMS.
  • Zwiększono skuteczność a algorytmie CMS ExBB.
  • Poprawiono wizualizację skuteczności przy ponownym uruchomieniu.
  • Poprawiono licznik czasu linkowania.
  • Poprawiono algorytm importu danych w dodatku "Menedżer profili".
  • Poprawiono wizualny prekos tabelki w HTML wersji raportu.

5caa4ff67958d_xneolinksmailgeneratinggma

  • Dodano nowy algorytm generowania adresów email.
  • Teraz liczba zainteresowań dodanych do opisów profili jest zapisywana w plikach projektów.
  • Poprawiono algorytm importu danych w dodatku "Menedżer profili".
  • Zmiany w logice wyjątków CMS.
  • Zmieniono ustawienia domyślne Xneolinks na bardzie odpowiednie.
  • Zmieniono algorytm zapisywania nofollow/dofollow linków w raportach.
  • Poprawiono logikę automatycznego generowania linków w dodatku Linki Dizajner
  • Dodano automatyczne zamykania procesów przeglądarki przy wyłączeniu.
  • Poprawiono bląd z podwójnym otwarcie folderów z raportem.
  • Teraz w plikach projektów zapisywane są dane o typach publikowanych treści (komentarze, tematy, inne).
  • Poprawiono zapisywanie .txt raportów na niektórych wersjach Windows.
  • Dodano nowe algorytmy w post/get zapytaniach.
  • Poprawiono stabilność Xneolinks, dodano graficzne zmiany.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Dnia 20.03.2019 o 14:24, MaxPan napisał:

Oprócz Xneolinks trzeba mieć jeszcze proxy, ewentualnie VPN, serwer, jakąś sensowną pocztę najlepiej na swojej domenie, inne rzeczy. Wydając prawie 2k to tylko początek wydatków....


Czy XNEO można zainstalować na lokalnym kompie?

Jeśli tak to czy przez takie podejście XNEO może mi zainfekować kompa? Przecież biega po różnych stronach, więc chyba jest takie realne ryzyko?

Jak to się ma do instalacji XNEO i antywirusa z firewallem na jednym kompie? Potrafią ze sobą żyć?

 

Cytat

Jesteś na forum od 2011 roku więc czytaj i analizuj, testuj bo tylko tak będziesz mieć szans na TOP. Pisałem to Tobie ale dalej zadajesz te same pytania ale w innej odmianach.


Jestem, ale zauważ, że w 2011 roku założyłem tylko konto, a to nie jest tożsame z aktywnością na forum ;)  To tylko potwierdza, że kiedyś interesowałem się SEO, co jest prawdą, ale to już zamierzchłe czasy...

Odnośnie tego, co piszesz o moim problemie z pozyskiwaniem linków to jest to prawda - co nie jest zresztą tajemnicą, bo przecież podpytuję o to w różnych wątkach :)

 

Jak wiadomo linki można pozyskiwać w różny sposób. Ja mam problem z tematem ich pozyskiwania za pośrednictwem zewnętrznych programów (takich, jak np. XNEO). Mam kilka niewiadomych/pytań, na które do teraz nie potrafię znaleźć odpowiedzi, a szukam wytrwale i będę dalej szukał. Na szkoleniach i kursach słyszy się podstawy podstaw i teksty w stylu, że "linki nie są już tak ważne, jak kiedyś", bo "content is the king".
Jeśli uzyskam te absolutne podstawy (które są niezbędne do dalszego rozwoju) to będę mógł je samodzielnie rozwijać, bo do mistrzostwa w tej dziedzinie wiedzy droga jest daleka, a ja nie jestem osobą leniwą. Lubię testować, kombinować, ale utknąłem w martwym punkcie, a rozumiem, że nikt nie chce tego wytłumaczyć, bo o to się rozchodzi, by ta wiedza pozostała dla nielicznych...

 

EDIT:
Czy ZennoProxyChecker można połączyć z XNEO? Czy to się sprawdzi w praktyce?

Edytowane przez Seo student
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Czy ZennoProxyChecker można połączyć z XNEO? Czy to się sprawdzi w praktyce?

A po co? Nie do końca rozumiem co znaczy podłączyć. Xneolinks nie ma żadnego API dla Zenno. Co nie znaczy, że  nie można wykorzystywać jakiś soft jednocześnie możesz nawet obrazki w Paint rysować, pytanie po co?...

Polecam przeczytać co i dla czego służy.... Bo nie rozumiem po co ProxyCheker podłączać pod Xneolinks, postować na publicznych proxy nie da się , harwestować softem przeglądarkowym na publicznych proxy również nie jest dobrym pomysłem bo daleko nie każde proxy działa w przeglądarce, a proxy prywatne po co ciągle testować?

Cytat

Odnośnie tego, co piszesz o moim problemie z pozyskiwaniem linków 

Masz problemy z podstawami podstaw, z tym bagażem wiedzy co masz teraz, nie dasz rady robić to w sensowny sposób. Nie widzisz  że po raz kolejny piszesz nonsensy a ja nie mam czasu, żeby Ciebie tego uczyć. Porywasz się na zennpostery a nie wiesz nawet jak to działa, z czym, po co, i tak dalej...

Cytat

Jak to się ma do instalacji XNEO i antywirusa z firewallem na jednym kompie? Potrafią ze sobą żyć?

Teoretycznie tak, dodasz wszystkie procesy i pliki ale praktycznie nie sprawdzałem i nie polecam, bo to nielogicznie

Cytat

Czy XNEO można zainstalować na lokalnym kompie?

Teoretycznie tak, praktycznie nie będziesz mógł z niego korzystać w podstawowy sposób w trakcie linkowania. Chyba jednym wątkiem......

 

Polecam przeczytać od początku do końca ten temat bo pytania jakie zadajesz już były zadawane i są na nich odpowiedzi. Streszczać Tobie forum nikt nie będzie, szanuj czyjś czas.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, Seo student napisał:

Lubię testować, kombinować, ale utknąłem w martwym punkcie, a rozumiem, że nikt nie chce tego wytłumaczyć, bo o to się rozchodzi, by ta wiedza pozostała dla nielicznych...

Jesteś w błędzie. To co można wyczytać na tym forum jest wystarczającą wiedzą, aby robić dość sensowne SEO.

Trzeba umieć oddzielić ziarno od plew.

 

Jeżeli lubisz testować i kombinować to trzeba zacząć to robić.

Posiadanie narzędzi jest kwestią budżetu, a ten jest uzależniony od tego co robisz i co chcesz osiągnąć.

19 godzin temu, Seo student napisał:

Czy XNEO można zainstalować na lokalnym kompie?

Można, ale nie ma to sensu. Mam Zenopostera na lokalnym, specjalnie zakupionym komputerze, ale i to uważam za błędną decyzje. Jak już zacznę na tym pracować na całego to też przeniosę.

 

Posiadam różne narzędzia ale Xneolinks jest dla mnie podstawowym źródłem linków na ten moment. Uważam to narzędzie za podstawowe w moim pozycjonowaniu.

Izolacje Natryskowe - Ocieplanie pianką Warszawa - Poddasza i stropy. 

https://docieplanie-poddaszy.pl/  a może wybierz sobie coś pożytecznego na https://szlabany24.pl 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy jest sposób aby ograniczyć czas na sprawdzenie jednego CMS'a ?
Ta opcja jest w ustawieniach, jeśli godzinę zawis to nie w tym przyczyna. Wyłącz i włącz soft.
Miałeś na myśli ustawienie , po jakim czasie xneolinks uruchamia się ponownie?

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Wersja 4.3.0.9

 

  • Zwiększono stabilność oprogramowania.
  • Zwiększono skuteczność na Drupal CMS.
  • Zwiększono skuteczność na Jforum CMS.
  • Zwiększono skuteczność na 4images CMS.
  • Zwiększono skuteczność wypełnienia profilu na Discuz CMS.
  • Wyłączono automatyczne otwieranie folderów z niepełnymi raportami.
  • Poprawiono rzadki przypadek kiedy dane poczty nie zapisywały się w raport końcowy.
  • Zmieniono algorytm postępowania kiedy serwer poczty nie odpowiada, teraz przy odmowie zmiany konta pocztowego projekt automatyczne staje na pauzę.

   5cee3d3fb3e8b_2019-05-2905.04.01.thumb.g   0_remove_filters_PL.thumb.png.e7615b46c4

  • Ulepszono sortowanie bazy. Dodano bazowe filtry. Przy pomocy których można usuwać z bazy automatycznie domeny .pl/.ru dowolne inne.
  • Dodano zakaz zmiany przeglądarki w trakcie linkowania.
  • Teraz w projekcie można zapisać ścieżkę do avatarów.
  • Zwiększono rozmiar okna z listą projektów.
  • Usprawniono algorytm opracowania RecaptchaV2 w szczególności Invisible wersja. Dodano nowe algorytmy w logikę makrosów.
  • Usprawniono prace z makrosami [xelement], [%iframe%], [if=].
  • Dodano bardziej rozbudowany algorytm sprawdzania zakazów robots.txt.
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności