Skocz do zawartości

Portal z przepisami kulinarnymi, co dalej?


fizuuu

Rekomendowane odpowiedzi

Hej, od kilku miesięcy pracuje nad swoim portalem z przepisami kulinarnymi i nie wiem co dalej aby zwiększać liczbę słów kluczowych chociaż w top50.  Jestem początkującym w  temacie pozycjonowania, i próbowałem działać sam bo jakieś podstawy znam itp ale nie widzę już żadnego przełożenia na wyniki. Do tej pory moje działania opierają się na dodawaniu linków w miarę wartościowych katalogach, dodawaniem linków z anchorem na forach blogach itp, no i oczywiście na optymalizacji serwisu czyli edycji każdego przepisu ( [SEO] Tytuł , [SEO] Opis , [SEO] Keywords , [SEO] Alias ). Ktoś da wskazówkę jak ruszyć do przodu?  link do serwisu

https://upieczmy.pl

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Wstaw jeszcze więcej takich wk***i*jący popup'ów to na pewno poprawisz konwersję CPC w jednostki AdSense.

 

2. 100% treści to duplikaty, więc szkoda Twojego czasu na inwestowanie w ten serwis jakiegokolwiek $.

paq studio YouTube

Masz Ducati? Patrz sklep Do Dukata | Agencja SEO Paq Studio

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedź. Przepisy są pobierane z innych blogów itp ale opisy staram się tworzyć unikalne ...  już włożyłem w to $ to miało być moje "dziecko" :D . A co do działań które opisałem , to są poprawne?  Na innej stronie niezduplikowanej takie działania maja sens?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agregowanie cudzych treści jest obecnie z góry skazane na porażkę tym bardziej w działce przepisów kulinarnych gdzie podstawą jest oryginalność, pomysły i tricki kulinarne. 

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj zrobić coś własnego , dodaj na przykład własne treści poradnikowe z tematów cieszących się największym zainteresowaniem. Na przykład :

jak wyczyścić piekarnik

jak usunąć przypalenie z patelni,

jak dobrze naostrzyć nóż

i tym podobne (tylko nie agreguj tych treści) ;)

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zacznij się "sam produkować" ;)

 

Poszukaj ciekawostek o przyprawach, ingrediencjach, trendach w kuchni itp i pisz o tym 

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, fizuuu napisał:

Coś się da z tego jeszcze wyciągnąć?

 

 

Wszedłeś w tematy, o których nie masz pojęcia. Nie masz pojęcia o seo a także o gotowaniu i przepisach kulinarnych.

Ludzie, których pasją jest gotowanie prześcigną cię w wynikach spokojnie nie mając pojęcia o seo. Prześcigną cię dlatego, że robią unikalne treści, publikują swoje własne przepisy, zdjęcia, filmy itp.

Powyższy tekst jest radą, z której powinieneś wyciągnąć wnioski jeśli chcesz dalej bawić się bloga z przepisami kulinarnymi.

 

 

Głównym celem wyszukiwarek NIE jest dostarczanie trafnych wyników. Głównym celem wyszukiwarek jest dostarczanie zysku.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Paq napisał:

100% treści to duplikaty

 

7 godzin temu, fizuuu napisał:

to miało być moje "dziecko"

 

:D

Piłeś? Nie jedź (i nie loguj się na forum) !

Siciliano: Robić szeptankę tutaj to jak sprawdzać w zbiorniku poziom paliwa zapalniczką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przecież legia cudzoziemska to żaden klub, a zbiegowisko ludzi z całego świata

 

 

Ad 1

 

Czlowieku, rozpocząłeś zaczynanie tworzenia bloga od skopiowania tego co już jest (znaczy, chamsko zabrałeś z innej strony tworząc nic nie unikalnego i chcesz na tym hajs zarabiać?) 

 

Nauka to poszukiwanie informacji, przyswajanie jej a nie pytanie o to czy o tamto na poziomie "Ejj ty powiedz mi co i jak"

 

Zacznij więc od nowa a wiedza jest dostępna tutaj

 

 

 

 

 

Uwaga testuje sygnaturę mechanik Goleniów

Najlepszy w zachodniopomorskim Auto Serwis Goleniów

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności