Skocz do zawartości

[NOWOŚĆ] LinkTak.pl - statyczny SWL


okazwłoka

Rekomendowane odpowiedzi

Z tym podwojonym skasowaniem kredytów za przelew to i mi się przydarzyło. Ale w międzyczasie wpadły też punkty za PP i się pogubiłem.
Może dodaj w logach kredytów kolumnę z ich stanem po wykonaniu operacji? 

 

I znowu te transfery punktów.

@okazwłoka, proszę wyjaśnienie do nadal jest do dla mnie niejasne.
Załóżmy, że mamy pierwszy dzień miesiąca, godzina 12:00. Jak dodaję transfer standardowo na 30 dni (czyli nie zmieniam daty zaproponowaej przez system w formularzu dodawania transferu), to sugerowana data jego zakończenia to 31 dzień miesiąca godzina 00:00 (załóżmy, że akurat miesiąc ma 31 dni).
Zatem w nocy z 30 na 31 transfer wygaśnie. Czyli wygląda na to, że de facto będzie trwał niecałe 30 dni. Transfer dodany o 23:45 będzie tym samym trwał cały dzień krócej niż powinien.
Czy tak rzeczywiście jest?
Przyznam szczerze, że zaokrąglanie dat transferów wprowadza mi trochę zamieszania.

Edytowane przez ttah
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Dnia 17.04.2018 o 08:11, okazwłoka napisał:

 

 

@krzysiekmat - jeśli uporządkowanie polegało na usunięciu stron i dodaniu ponownie innych/tych samych, to błąd - właśnie przeciw takim działaniom jest system. Podaj ID strony, drogą wyjątku wyrównam limit.

 

Dnia 15.04.2018 o 18:21, krzysiekmat napisał:

(obecny limit 100 podstron został osiągnięty) A faktycznie jest tylko 30

strona 602

 

Zarabianie na stronie kilka sposobów monetyzacji strony lub bloga

hurtownia odzieży  damskiej i męskiej  - Międzynarodowy portal randkowy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Link ma ustawioną maksymalną ilość przydzieleń = 0. A więc maksymalna ilość została osiągnięta.

W systemie dla maksymalnej ilości przydzieleń zero nie stanowi no limit z tego względu, że opcja służy także do zdejmowania linków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności