Jump to content

krzysiekmat

Forumowicze
 • Content Count

  289
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

2 Neutral

Contact Methods

 • Website URL
  http://ogloszeniomat.pl

Profile Information

 • Gender
  Male

Recent Profile Visitors

1,507 profile views
 1. Po prostu system przestał działać nie można było się zalogować ani odzyskać hasła i co ciekawsze wykasowane zostały wszystkie wcześniej wykupione linki. Dopiero wczoraj i dzisiaj system uzupełnił wszystko. Ale jest jeszcze jeden problem mam w systemie domenę 575 lub 17 bo nie wiem który numer podać i wszystko jest okej z nią zaakceptowana umieszczone są 3 linki na niej mowa o stronie głównej jest w indeksie google znaczy wszystko jest okej tylko jest 1 problem bo niema punktów ???
 2. Wykryte zostały następujące błędy:Taki użytkownik nie istnieje ???? Niestety nie udało się wysłać maila z instrukcjami! You must provide at least one recipient email address. Czy mam usuwać kody ze stron bo info o skasowaniu ani zbanowaniu konta nie było ???
 3. Chyba coś system się zawiesił ? nagle przestał naliczać punkty za umieszczone linki
 4. Tak tylko w sumie miałem 300 stron przyjętych na tej domenie i chciałem uporządkować strony najlepsze to teraz mam tylko 30 aktywnych
 5. To ma znaczyć że jak usuniesz nie możesz ponownie dodać ? Tak usuwałem ale chyba 2 tygodnie temu
 6. (obecny limit 100 podstron został osiągnięty) A faktycznie jest tylko 30 strona 602
 7. Nie zniknie samo a dziś to już 3 dzień tak jest i zaczeło mi wołać o brak pkt. !!!!
 8. witam na stronie 822 mam komunikat Błąd http ja nie widzę problemu linki wyświetlane są poprawnie ? natomiast na stronie 575 komunikat brak połączenia ze skryptem linktak linki wyświetlane są poprawnie ?
 9. Okej dzięki za odpowiedź Pewnie przeoczyłem tą zmianę wyliczania i przydzielania punktów
 10. Dokładnie coś jest nie tak ? Podstrony dodane 20-01-2018 21:17:4 i zaakceptowane dalej stoją i czekają na wyliczenie punktacji i tym samym pewnie niedostępne do umieszczania linków.
 11. A ja mam takie pytanie dlaczego na serwisie 822 mam taki komunikat "linki nie rozłożone w szablonie" choć przed akceptacją zostało to poprawione i serwis jest zaakceptowany ale informacja dalej jest ? ? i dodane teraz podstrony "zaakceptowane" linki poprawnie rozmieszczone natomiast strona główna dalej "linki nie rozłożone w szablonie" i punkty nie są naliczane ???
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy