Jump to content
okazwłoka

[NOWOŚĆ] LinkTak.pl - statyczny SWL

Recommended Posts

LinkTak.pl to statyczny SWL, do którego przyjmowane są przyzwoite jakościowo strony (z minimum poprawnym wyglądem i tekstami pisanymi poprawną polszczyzną). System ocenia strony opiera się na statystykach dostarczanych przez majestic.com (TF,RD,CF). Przydatność stron weryfikowana jest również w Google. Główne czynniki wpływające na punktację:
- statystyki domeny w majestic.com (TF,RD,CF)
- ilość linków wychodzących
- długość treści głównej na podstronie
- wiek domeny

 

System nie przyjmuje podstron, na których nie ma dedykowanej treści o długości minimum 500 znaków, czyli na stronach wyszukiwania, tagach, kategoriach i innych z paginacją - chyba, że strony tego typu mają dedykowane treści (na przykład opis kategorii).

 

System kładzie nacisk na indeksowanie linków. Strony, które nie będą się chciały indeksować po dodaniu do nich linków, nie będą punktowały (wygląda to mniej więcej tak, że system czeka na naturalne zaindeksowanie linków, jak to się nie uda to pomaga takim linkom, a jak to też nic nie da, to informuje wydawcę o konieczności zaindeksowania - gdy wszystko zawiedzie, wtedy dana strona/podstrona przestaje punktować).

Z czasem, gdy będzie już można określić bieżące zapotrzebowanie linków - będzie premiowane podpinanie zasobów dotyczących konkretnego zapotrzebowania. W praktyce będzie to lista tagów pod które należy tworzyć strony, takie strony będą otrzymywały kilkadziesiąt procent więcej punktów - a gdy zapotrzebowanie zniknie, strona nadal będzie premiowana.

 

Inne informacje:

    strony nie są oceniane pod względem wyglądu, muszą coś sobą po prostu prezentować
    nie przyjmowane są generowane treści (chyba, że tego nie widać)
    nie przyjmowane są kopie treści (chyba, że tego nie widać)
    każdy link wychodzący obcina 15% otrzymanych punktów
    zakaz linkowania ze stopek i umieszczania linków obok siebie
    punktowanie długości treści głównej (na podstronach)
    nie ma linkowania ze stron z tagami, z kategoriami czy ze stron wyszukiwania i innych podobnych (chyba, że mają dodaną unikalną treść na 500 znaków)

 

DLA REKLAMODAWCÓW: zostało przygotowane mocne targetowanie miejsc, na których mają być zamieszczane linki - na podstawie kategorii, tagów wprowadzanych do każdej podstrony jak i treści każdej podstrony. Oczywiście im luźniejsze wybierze się kryteria, tym więcej linków system będzie w stanie dopasować. Dodatkowo każda strona systemu musi się indeksować po przyjęciu nowych linków - dzięki temu Twoje linki będą umieszczane na stronach indeksowanych!
    
System obecnie działa w wersji beta. System początkowo będzie zupełnie darmowy. Gdy przyjdzie czas, system będzie pobierał prowizje od przelewów punktowych w wysokości 5-10%. Nie będzie zabierania powierzchni na linki – dzięki temu Ci, którzy będą produkowali punkty na własne potrzeby będą korzystali z systemu za darmo.

Więcej szczegółowych i aktualnych informacji (te podane wyżej z czasem mogą stać się mało aktualne) dostępnych jest na stronie internetowej:
http://linktak.pl

 


cpz.png

Share this post


Link to post
Share on other sites

Czy system będzie podawał ilość stron i ich parametry? Jak widzę na razie nawet na giełdzie pusto.

Czy jakaś symulacja wyjściowej ceny została opracowana?


Tanie zakupy online https://promocje-w-sklepach.pl

Share this post


Link to post
Share on other sites

Symulacji nie było, cena powinna się ustalić gdy system nasyci się stronami. Wydawcy i zapotrzebowanie zadecydują o cenie. Na ten moment "na oko" ceny powinny się pojawiać w granicach 15 zł za 1000 punktów. Ogólnie link na stronie głównej będzie 20-30 razy droższy niż na podstronie.

 

Na razie brak punktów na giełdzie ze względu na małe ilości wygenerowanych punktów w systemie. W najbliższych dniach powinny pojawić się pierwsze oferty sprzedaży punktów, bo już wydawcy powoli zaczynają podpinać zasoby.

 

Oczywiście statystyki będą podawane - będzie podawana ilość domen, stron i linków - wszystko będzie na wykresie, żeby można było zobaczyć czy system się rozwija czy stoi w miejscu albo czy się cofa.

Edit. Będą też parametry TF i RD domen.

Edited by okazwłoka

cpz.png

Share this post


Link to post
Share on other sites
13 minut temu, okazwłoka napisał:

Na ten moment "na oko" ceny powinny się pojawiać w granicach 15 zł za 1000 punktów.

A za 1000 punktów ile system przydzieli linków?

Czy system będzie miał opcję zatrzymywania się po uzyskaniu pozycji?

Edited by AdamBoganD

Tanie zakupy online https://promocje-w-sklepach.pl

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mnie w takich systemach zawsze drażniła konieczność kupna punktów od użytkowników, których nie znam..W tym momencie nawet nikt nie sprzedaje tych punktów i nie ma jak przetestować systemu..Może zrobiłbyś coś czego nikt nie robi w podobnych systemach i sam też zaczął (jako system linktak) sprzedawać punkty na zasadzie animowania giełdy? Pomogłoby to ustalić początkową cenę punktów a potem rynek to zweryfikuje..

 • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wszystko zależy od tego czy będą to strony główne, jakie parametry będzie miała strona główna (Rank, ilość linków wychodzących) i jakie parametry będą miały podstrony (Rank domeny, długość tekstu, ilość linków wychodzących).

Na początek zostało to ustalone tak, że link kosztuje mniej więcej 1/3 wygenerowanych punktów przez daną stronę główną /podstronę (na której link się znajdzie).

Przykładowo jeśli domena główna generuje 1000 punktów, to link na niej będzie kosztowało około 350 punktów. Jeśli jakaś podstrona generuje 10 punktów, to link będzie kosztował około 4 punkty.

Na razie testowo mam podpięte 2 strony (dopiero zacząłem robić strony pod linktak):

Rank =3 : strona główna generuje 300 punktów, 10 artykułów dodatkowo generuje 69 punktów (minimum 5, maksymalnie 10, średnio 7 pkt podstrona).

Rank =10 : strona główna generuje 1000 punktów, 5 artykułów dodatkowo generuje 122 punkty (minimum 16, maksymalnie 33, średnio 12 pkt podstrona).

 

@Hauron - system musi najpierw nasycić się stronami, nie ma innego wyjścia. Blogero zrobiło tak jak piszesz i gdzie teraz jest? Uważam, że to był podstawowy błąd tego systemu - zamknął już na początku drogę wydawcom. Trzeba cierpliwości, najpierw muszą się pojawić wydawcy, a później linkujący będą mieli do kupienia punkty. Nie możemy sprzedawać czegoś, czego nie ma. Będę miał więcej punktów wygenerowanych, wtedy dam ogłoszenie.


cpz.png

Share this post


Link to post
Share on other sites

Czy statystyki serwisów będą aktualizowane? Jeśli tak to co jaki czas?


Firia.pl - Blog pasjonatki wszystkiego co związane ze zdrowiem, odżywianiem oraz psychologią
Każdy czasem potrzebuje pięknych życzeń i wierszyków na najróżniejsze okazje - http://zyczeniowo.pl/ 

Czy zastanawiasz się nad tym gdzie możesz kupić spinki do koszuli? Odwiedź sklep internetowy https://riwia.pl/spinki-do-mankietow gdzie znajdziesz największy wybór spinek do koszuli. Większość osób uważa spinki do mankietów za dodatek tylko dla mężczyzn, ale my wykraczamy poza utarte schematy i przedstawiay Wam świat niezwykłych dodatków.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wobec tego czekamy aż będzie co kupować i gdzie dawać linki. Może w tym temacie na bieżąco podawaj stan systemu. Może warto aby osoby dodające ogłoszenie "kupię" dostawały maila że jest nowe "sprzedam" i odwrotnie.

 • Like 1

Tanie zakupy online https://promocje-w-sklepach.pl

Share this post


Link to post
Share on other sites

System ruszył z 3 dni temu; dzisiaj oficjalnie. Start był planowany już od lutego. Myślę że pierwsze punkty na giełdzie pojawią się w ciągu 7 dni, bo wydawcy zobaczyli że system w końcu ruszył i pomału zaczną dodawać zasoby.

 

Ps. czy powstanie jakieś dedykowane forum dla tego systemu? Jest to beta, będą bugi (sam coś tam znalazłem), i nie wiem czy prać brudy tutaj, na maila, czy będzie jakieś proste forum, żeby tutaj nie zaśmiecać?

Share this post


Link to post
Share on other sites

@AdamBoganD - Ok, to dobry pomysł. Dorobię taką funkcję. Do kilku dni będą dostępne statystyki na stronie.

 

@Młynek - będzie forum do zgłaszania problemów, żeby tu nie śmiecić informacjami o błędach. Choć jeśli to jakieś techniczne błędy, to najlepiej na mail albo PW.

Edited by okazwłoka

cpz.png

Share this post


Link to post
Share on other sites

Przydałoby się coś do ułatwienia dodawania podstron - teraz zabiera to strasznie dużo czasu.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gdzieś to pisałem, że będzie dla wordpressów skrypt automatycznie generujący. Będzie też plugin automatycznie zgłaszający podstrony przy dodawaniu wpis.

Dodatek powinien być już dzisiaj gotowy.


cpz.png

Share this post


Link to post
Share on other sites

Czyli system pod wordpressy, bo ręcznie wklepywać podstrony to masarka :)


Sprzedam linki graficzne tematyka - Budownictwo, Fotografia, Finanse, Gastronomia, Motoryzacja, Sport, Nauka, Ślub, Turystyka, IT, Zdrowie, Zwierzęta.

Tani, szybki i niezawodny hosting, już od 35zł rocznie  - Webhosting1st

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dla wordpressów jest już gotowy skrypt tworzący plik importu (do pobrania z panelu gdzie zgłasza się podstrony).

 

@qlwik Nie tak :) Pisałem też gdzieś (ale sorki, bo nie pamiętam gdzie), że jak będzie zapotrzebowanie, to wystarczy zgłosić i do innych też się dopisze. Jak coś potrrzebujesz, to nie ma problemu, rzuć nazwą skryptu który lubisz :)

 

 

 


cpz.png

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 • Recently Browsing   0 members

  No registered users viewing this page.

 • Similar Content

  • By boloo
   Posiadam na wynajem punkty Linktak (wolne 240k ).
   Cena 7 zł netto/1k na 30 dni.
   10k i powyżej 6 zł netto/1k
   100k i powyżej 5.5 zł netto/1k
   200k i powyżej do negocjacji
     Kontakt:
   PW
   lub
   statlink (m.a.ł.p.k.a) aplikacje.net

   Na punkty wystawiam faktury VAT.
    
    
  • By BaS
   Wynajmę punkty w serwisie linktak.pl.
    
   Cena: 7 zł netto (8,61 zł brutto) / 1000 punktów
    
   Podana cena dotyczy wynajmu punktów na okres 30 dni. Przy zakupie minimum 30 tys. punktów, dostajesz dodatkowe 30 dni transferu na całe zamówienie. Promocja dotyczy zamówień złożonych do 31.07.2020 r.
    
   Do zakupu zapraszam poprzez stronę:
   https://dzotczi.pl/seo/punkty-w-serwisie-linktakpl-41
    
   Dostępne płatności online (przelewy Pay-By-Link, BLIK, karta płatnicza). Na zakup wystawiam fakturę VAT.
    
   Dane firmy:
   Micorazon Bartosz Sprengel ul. Młyńska 36 89-632 Brusy NIP: 5552063254
  • By BaS
   Wynajmę punkty w serwisie linktak.pl.
    
   Cena: 7 zł netto (8,61 zł brutto) / 1000 punktów
    
   Podana cena dotyczy wynajmu punktów na okres 30 dni. Przy zakupie minimum 30 tys. punktów, dostajesz dodatkowe 30 dni transferu na całe zamówienie. Promocja dotyczy zamówień złożonych do 31.07.2020 r.
    
   Do zakupu zapraszam poprzez stronę:
   https://dzotczi.pl/seo/punkty-w-serwisie-linktakpl-41
    
   Dostępne płatności online (przelewy Pay-By-Link, BLIK, karta płatnicza). Na zakup wystawiam fakturę VAT.
    
   Dane firmy:
   Micorazon Bartosz Sprengel ul. Młyńska 36 89-632 Brusy NIP: 5552063254
  • By Kaaarolek1
   Cześć,
   Wynajmę punkty w systemie LinkTak.pl
   Cena: 6,5 zł netto 1000 pkt.
   Wystawiam fakturę VAT!

   Kontakt: Kaaarolek013@gmail.com lub PW
    
   GRATIS POMOC W KONFIGURACJI KAMPANII!
    

×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy