Finan

Kara za spamowanie na forum

64 postów w tym temacie

Znalezione na jednym z for, z regulaminu:

24. W przypadku notorycznego spamowania linkami administracja naliczy opłatę administracyjną za każdy post z linkiem do zewnętrznej strony w wysokości 50 zł.

1 osoba lubi to

logo_novacash3.png

Chcesz stworzyć własny program partnerski? - porozmawiajmy o tym.

Szybka pożyczka online                                                     

Napisano (edytowany)

Widzę że nie możesz przeżyć że wyleciałeś z grupy na fb i nowe zgłoszenia z fejkowych kont są odrzucane.

p.s.

Jakbyś nie awanturował się przez telefon (pod wpływem) to byłoby inaczej, nie dość że nie miałeś racji (popieprzyłeś wydawców) to do dziś nie przeprosiłeś. Musiał to szef s4ad robić za ciebie.

Edytowano przez AdamBoganD
1 osoba lubi to

Chyba żartujesz.Ani razu nie próbowałem zakładać konta u Ciebie w grupie.I nie pomyliłem wydawców.

logo_novacash3.png

Szybka pożyczka online                                                     

Oczywiście że tak, potwierdził to Pan Jacek. Tego leada za 8 zł ukradł inny wydawca. Ale szkoda mi czasu na wracanie do tematu.

17 minut temu, AdamBoganD napisał:

Tego leada za 8 zł ukradł

Ja pierdzielę ale macie problemy, lead za 8 zł. Toż to na dobre piwo nawet nie starczy.  :)

10 godzin temu, Finan napisał:

Znalezione na jednym z for, z regulaminu:

Napisać to sobie moga co chcą. Jest to malo istotne, nie ma nawet informacji do kogo forum należy.  :)

Kolejny blog o SEO - SzlafRock.pl

Podobno najlepsze Proxy.

24 minuty temu, SzlafRock napisał:

Napisać to sobie mogą co chcą. Jest to mało istotne, nie ma nawet informacji do kogo forum należy.  :)

1. Nie oni tylko ja sobie napisałem. Rejestracja = akceptacja regulaminu. Kto czyta nie błądzi ;-)

2. Zanim pojawi się post linkiem musi być klepnięty a z linkiem nie będzie, moderacja posta bez linku na post z linkiem też nie.

3. Zasadniczo link w poście = dożywotni ban.

4. Opłata administracyjna to straszak - poskutkował już kilka razy.

53 minuty temu, AdamBoganD napisał:

Opłata administracyjna to straszak

Na gimbazę

2 osoby lubią to

Kolejny blog o SEO - SzlafRock.pl

Podobno najlepsze Proxy.

10 minut temu, SzlafRock napisał:

Na gimbazę

Oczywiście. I na innych pesudo-seło-marketingofców. Chyba dopiszę że naskarżę jeszcze o. Tadeuszowi.

Napisano (edytowany)

@AdamBoganD jak w temacie niedziałającego linku do Polityki Prywatności w regulaminie wygląda kwestia jego akceptacji? 

Rozumiem że regulamin pożyczony od pewnego forum o podobnej tematyce, które ma kreskę w nazwie, ale dopisując takie wymyślne punkty warto byłoby zwrócić uwagę chociaż na to, żeby istotne z punktu widzenia regulaminu punkty działały poprawnie :-)

Edit: Zwróciłem uwagę na ewidentny błąd, który został natychmiast poprawiony i dostałem na tym fantastycznym forum bana na IP (zresztą zmienne) :-) Cóż za podejście!

Edytowano przez theqkash
3 osoby lubią to

simpleideas.pl - konfiguracja i administracja serwerów (pod hosting i nie tylko), migracje, SEO, strony www

Polecam serwery VPS oraz hosting z oferty webh.pl - 20% rabatu z kodem PROMO777.

Bogdan chciałem tak dopytać aby nie popaść w konflikt z prawem.Na jednej ze swoich stron masz takie coś:

ZABRANIA SIĘ KOPIOWANIA I ROZPOWSZECHNIANIA ZAMIESZCZONYCH NA STRONIE TEKSTÓW, FORMULARZY, FOTOGRAFII, GRAFIKI, BANNERÓW, ZNAKÓW ITP. POD GROŹBĄ SANKCJI PRAWNYCH.

piwik.php?idsite=2&rec=1Tylko że tam są grafiki,opisy,itd, różnych firm pożyczkowych, z ogólnodostępnych programów PP, znaczy się jak mam z niektórymi bezpośrednie umowy to Ty zabraniasz ich wykorzystywania?

Tak dla pewności pytam, boję się tej kary, a widzę że powoli masz wyłączność nawet na używanie banerów reklamowych,loga innych firm.

logo_novacash3.png

Szybka pożyczka online                                                     

Napisano (edytowany)

17 minut temu, Finan napisał:

piwik.php?idsite=2&rec=1Tylko że tam są grafiki,opisy,itd, różnych firm pożyczkowych, z ogólnodostępnych programów PP, znaczy się jak mam z niektórymi bezpośrednie umowy to Ty zabraniasz ich wykorzystywania?

Tak dla pewności pytam, boję się tej kary, a widzę że powoli masz wyłączność nawet na używanie banerów reklamowych,loga innych firm.

Finan vel Krzysztof G. nie masz nic innego do roboty niż przeglądać moje forum? Zajmij czymś pożytecznym. Masz swoje wnet-pozyczki i inne podobne cuda - nimi się zajmij.

A zamierzasz coś kopiować? Oczywiste jest że to co jest dostępne na stronach Reklamodawców i udostępnione w panelach sieci afiliacyjnych temu nie podlega - ale to wie dziecko.

Po naszej ostatniej rozmowie telefonicznej (tzn. ja mówiłem ty bełkotałeś) i tym co napisałeś teraz stwierdzam, że chyba potrzebujesz pomocy bo to już chyba poważny stan.

Edytowano przez AdamBoganD

Człowieku od dawna kopiuję.I nie mam na myśli żadnego Twojego forum a to co masz w stopce:

http://www.dobra.pozyczkabez.pl/

Po prostu piszesz durne regulaminy i to nadaje się do dowcipów.Jesteśmy na ogólnym forum więc co nie mogę się pośmiać z Twoich zapisów? Jak nie mogę zgłoś do adminów tego forum, oni przynajmniej są rzetelni, a nie jak Ty jeśli Ci ktoś błąd pokaże to ban, na przykładzie co napisał wcześniej @theqkash

24 minuty temu, AdamBoganD napisał:

Po naszej ostatniej rozmowie telefonicznej (tzn. ja mówiłem ty bełkotałeś) i tym co napisałeś teraz stwierdzam, że chyba potrzebujesz pomocy bo to już chyba poważny stan.

A to radziłbym Ci usunąć.Bo to już poważne oskarżenie po raz drugi.Pierwszy raz zniosłem, drugi raz nie zniosę.Chyba że masz możliwość przedstawić dowody,bo akurat wtedy podczas Twojej rozmowy obok mnie było kilka ludzi w pracy.Więc pomyśl trochę co piszesz.

logo_novacash3.png

Szybka pożyczka online                                                     

11 minut temu, Finan napisał:

a nie jak Ty jeśli Ci ktoś błąd pokaże to ban, na przykładzie co napisał wcześniej @theqkash

Nie chcąc za bardzo się znęcać nad tym człowiekiem - kilka dni temu zrobił to samo w stosunku do mnie, tylko że na fb, po tym jak mu zwróciłem uwagę na wypisywanie jakichś kocopołów na publicznej grupie. Pozostaje chyba przywyknąć.

Tak czy inaczej myślę, że prywata, a zwłaszcza to kto do kogo w jakiej sprawie i w jakim stanie dzwonił, to nie są tematy na publiczne forum. Załatwcie to między sobą jak dorośli ludzie.

4 osoby lubią to

simpleideas.pl - konfiguracja i administracja serwerów (pod hosting i nie tylko), migracje, SEO, strony www

Polecam serwery VPS oraz hosting z oferty webh.pl - 20% rabatu z kodem PROMO777.

Ja tylko piszę w dowcipach jakie fajne regulaminy ma, są dość śmieszne więc tu się nadają.Nic nie zaczynam z prywaty.Jak coś znajdzie na mnie też może się pośmiać, chętnie nawet odpiszę że zgadza się zrobiłem śmiesznego babola gdzieś.

logo_novacash3.png

Szybka pożyczka online                                                     

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.