theqkash

Forumowicze
 • Zawartość

  71
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Wygrane dni

  2

theqkash wygrał w ostatnim dniu 12 Lipiec

theqkash ma najbardziej lubianą zawartość!

Reputacja

17 Good

O theqkash

Contact Methods

 • Website URL
  www.simpleideas.pl

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Katowice

Ostatnio na profilu byli

914 wyświetleń profilu
 1. Z tego co się orientuję panelu nie ma i nie będzie, bo to jest rozwiązanie typowo dla resellerów, gdzie posiadanie panelu opartego o systemy operatora nadrzędnego jest konieczne. Niemniej myślę, że nie jest to coś, czego się nie da opanować. Tak czy inaczej to musi być mowa o ogromnej ilości domen, żeby w ogóle się opłacało. Grunt to zejść z poziomu jaki oferuje chociażby home, przebicie 100% wydaje się być nieco duże ;-)
 2. Czemu stawiasz WP od nowa, kiedy problemy z wirusami da się w 99,9% przypadków ogarnąć bez tworzenia wszystkiego na nowo?
 3. I tak już ma zostać. Info potwierdzone.
 4. Na www.whois.pl możesz sprawdzić kiedy dokładnie wygasa domena oraz kiedy będzie możliwa do ponownej rejestracji.
 5. Podstawowy powód to kiepska reputacja adresów IP które są w tej usłudze dostępne, oraz ogólnie kiepska jakość usługi (zwykle niestety tak bywa).
 6. To teraz pomyśl sobie jak się muszą czuć osoby które wybierają cokolwiek poza "normalnymi" opcjami
 7. Jaki bład wyświetla się na subdomena.a.pl ? To determinuje metodę rozwiązania problemu. Sprawdź czy w folderze nie ma pliku index.html, a jeśli nie ma to spróbuj wrzucić do pliku .htaccess : DirectoryIndex index.php
 8. Ja puściłem dwie na pierwszym jednym zamówieniu, może dlatego się udało?
 9. Do tego jak ktoś lubi, można dobrać 1x hosting, 1x certyfikat SSL, 1x sklep, 1x exchange, 1x księgowość... ;-)
 10. Obowiązku nie masz, jeśli nie chcesz przenosić domeny poza home.pl. Po roku możesz jej nie przedłużać, albo odnowić w home. To samo sie tyczy domen .pl.
 11. https://beta.home.pl/domeny/ Nie wiem czy jest limit tak jak w ovh, ale udało mi się póki co zarejestrować dwie .online ;-) Trzeba tylko po wybraniu domeny wywalić z koszyka opcję ochrony whois, domena wówczas jest za równe 0. Można tez dobrać hosting do niej, równiez za 0.
 12. https://www.sitejabber.com/reviews/www.upps.at Wychodzi na to, że to ich stała praktyka.
 13. Tak, ale te promocje są w większości raczej średnie w mojej ocenie, większość na pierwszą płatność tylko obowiazuje, co w przypadku tych usług jest istotne. Domeny sie na pewno przydadzą seowcom ;-)
 14. Czołem, do czwartku do 15:00 czasu polskiego na ovh domeny .pl za 1zł/szt lub .com za 5zł/szt https://www.ovh.pl/order/domain/#/legacy/domain/search
 15. Tymczasem... UPC coś dziwnego porobiło. Nie żebym narzekał