Skocz do zawartości

Pozycjonowanie jest (prawie) dla każdego


mrtn

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, jak wielu z obecnych tu użytkowników przybyłem na to forum by zdobywać wiedzę na temat pozycjonowania. Jednak na początku mojej przygody czytając tutejsze wypowiedzi napotkałem pewien dylemat. Jako, że zajmuje się "tworzeniem stron" hobbystycznie to posiadam jeden zwykły hosting dzielony. Mam na nim podpiete 4 domeny każdą w osobnym katalogu i każda domena jest różna tematycznie od drugiej. I teraz moje takie pytanie (dla niektórych może wydać się banalne): czy taka sytuacja jak wyżej opisana może wpłynąć na pozycjonowanie moich domen negatywnie?

Dziękuję za odpowiedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy taka sytuacja jak wyżej opisana może wpłynąć na pozycjonowanie moich domen negatywnie?

Nie

"Ja nie bywam w kuluarach, nie wiem gdzie to jest. Bywam w innych miejscach w innym towarzystwie..." SEO Norris - cytat roku 2014
"Dlatego dużo firm i freelancerów zajęło się pp, nie poradzili sobie z klientami i aktualizacjami algo." Cytat wszech czasów!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

snapback.pngmateoo88, o 05 luty 2013 - 16:50, powiedział:

czy taka sytuacja jak wyżej opisana może wpłynąć na pozycjonowanie moich domen negatywnie?

Nie

Pytam dlatego, ponieważ czytałem, tutaj, że na pozycjonowanie ma wpływ też adres IP serwera. A ja na jednym IP mam kilka domen. Ale skoro "nie" to się cieszę. Dzięki za odpowiedz blake

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Szybkie pytanie do wpisow w SeoKatalogach. Jak dodam wpis to standardowo tytul wpisu ma link do mojej strony (np. abc.pl). Jesli w opisie bedzie ten sam link do (abc.pl) to google to zliczy czy tylko bedzie liczyl 1 link z tytulu? Jesli tak to rozumiem, ze link do (abc.pl) ma byc tylko w tytule, a w opisie linkowac podstrony? Dzieki za info

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

jak w każdej dziedzinie to praktyka czyniki mistrze, nikt nie rodzi się bogiem-pozycjonerem, choć wiele osób chciałoby tak o sobie myśleć :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Też jestem początkujący w prowadzeniu swojej pierwszej strony www. Czytałem to SEO i większość to w ogólę nie rozumiem choć juz coś kombinowałem. I chyba należe do tej drugiej grupy, czyli coś tam działam pobocznie, lecz jednak w 95% zajmę się treścią. Po czytaniu o SEO osobiście zrozumiałem, że sama dobra treść bez pozycjonowania stronę wybije do góry i choć będzie to dłużej trwało, to za to mocniej będzie się trzymało pozycji, a im więcej i coraz lepszej treści będzie, tym pozycja będzie wyższa i mocniejsza. Tylko dobrą treścią sprawimy, że samo się wypozycjonuje, ludzie to wypozycjonują.

Mam nadzieję, że mam rację w tej filozofii :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie masz racji, co prawda dobra treść wpłynie pozytywnie na pozycje, to jednak obecnie bez dobrych linków nic nie zdziałasz,

Zajmuję się optymalizację oraz pozycjonowaniem stron internetowych, wystawiam F.Vat. Proszę śmiało pisać, dzwonić, chętnie odpowiem na wszelkie pytania, wycenię frazy, doradzę.

https://websy.pl/ kontakt@websy.pl, tel: 697715522, NIP: 716-254-81-05, REGON: 060330653

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...Tylko dobrą treścią sprawimy, że samo się wypozycjonuje, ludzie to wypozycjonują...

Niezłe. A gdzie o tym czytałeś tak konkretnie?

Piłeś? Nie jedź (i nie loguj się na forum) !

Siciliano: Robić szeptankę tutaj to jak sprawdzać w zbiorniku poziom paliwa zapalniczką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też jestem początkujący w prowadzeniu swojej pierwszej strony www. Czytałem to SEO i większość to w ogólę nie rozumiem choć juz coś kombinowałem. I chyba należe do tej drugiej grupy, czyli coś tam działam pobocznie, lecz jednak w 95% zajmę się treścią. Po czytaniu o SEO osobiście zrozumiałem, że sama dobra treść bez pozycjonowania stronę wybije do góry i choć będzie to dłużej trwało, to za to mocniej będzie się trzymało pozycji, a im więcej i coraz lepszej treści będzie, tym pozycja będzie wyższa i mocniejsza. Tylko dobrą treścią sprawimy, że samo się wypozycjonuje, ludzie to wypozycjonują.

Mam nadzieję, że mam rację w tej filozofii :)

oczywiście treśc jest ważna ale na wypozycjonowanie strony w trudniejszych frazach składa się już bardzo wiele czynników.

Polecam blog o pozycjonowaniu stron w Niemczech - pozycjonowanie Niemcy. Na tym blogu pisze też na temat pozycjonowanie stron w google.de

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I myślisz, że to właśnie tydzień nic nierobienia spowodował wzrost? :D

  • Like 1

Moje skromne przemyślenia na temat pozycjonowania próbuję przedstawiać na blogu -> https://blog.karlosky.pl
Osoby zainteresowane współpracą w zakresie SEO zapraszam na stronę www.topmaker.pl oraz https://pozycjonowanie-bialystok.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności