Skocz do zawartości

Pozycjonowanie jest (prawie) dla każdego


mrtn

Rekomendowane odpowiedzi

To co zrobiłeś nazywa się optymalizacją i też ma przełożenie na wyniki wyszukiwania i strona poszła w górę dzięki temu (dzięki optymalizacji). Jeżeli to Ci wystarcza, to ok, ale bez linków daleko nie zajdziesz, a sama treść i optymalizacja to filary, fundamenty pod pozycjonowanie. TOP 1 zdobywa się linkami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TOP 1 zdobywa się linkami.

W przypadku tak małej konkurencji linki chyba nie będa potrzebne ? A jak by co to kiedyś obadam o co chodzi z tymi linkami bo tym się jeszcze nie zajmowałem. Poza tym, że około 3 linki mam na jakiś stronach www miałbym więcej ale sa usuwane z nie których miejsc :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka dni temu po wpisaniu słów "jak zrobić meble" była na 4 stronie w google, a dziś jest na 3 :)

Ciekawe: Wyświetla się:

Jak zrobić meble - Meblesam

www.meblesam.pl/component/content/article/8.../9-skroty-www

logo meble na wymiar jak zrobic zrob sam szafe szafke buciarke kuchnie narzedzia wiertarka wkretarka szlifierka. Logowanie · Twój profil · Informacje ...

https://webcache.goog...l&gl=pl&strip=1

Przy czym podkreślona część to przespamowany alt logo i adres grafiki...

Edytowane przez ear
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już o tym piszesz to napiszesz mi co to jest i co to daje ? ten spam! Chodzi o to że ja nie wiem, ale zrobiłem tak dlatego bo na jednej stronie, która jest na pierwszym miejscu po wpisaniu dwóch słów kluczowych, na kilku zdjęciach ze strony głównej są trzy razy bardziej zaspamowane słowa. Więc pomyślałem sobie że takie coś podnosi stronę w górę. Więc jak to jest ?

Edytowane przez OpawelQ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetny i bardzo przydatny wątek. Co do podstaw to przekonałem się na własnej skórze jak ważna jest sama strona internetowa i jej optymalizacja, począwszy od designu, poprzez treść a skończywszy na nawigacji. Warto się wyróżniać na tle konkurentów. Klient szukając produktu w guglu, otwiera sobie kilka stron z TOPU i zostaje dłużej na tej, która jest ciekawa, zarówno pod względem treści i wyglądu oraz łatwości odnalezienia konkretnego towaru lub usługi (dobrze skonstruowana i opisana nawigacja). Im dłużej klient buszuje po naszej stronie, tym większa szansa na to, że coś kupi i przy okazji podzieli się serwisem ze znajomymi, lajnie, napisze komentarz, co oczywiście ma bezpośredni wpływ na promocję w sieci. To co pisze to jest oczywistą oczywistością ale jak coś idzie nie teges to warto się zastanowić i wrócić do podstaw.

Edytowane przez Strucel

początkujący SEOziutek i webMajster od czasu do czasu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co to jest CTR ?

Jestem już w google na drugiej stronie na górze :) a od tego czasu tylko jedną rzecz dodałem na stronę. Załuję tylko że mam tak mało czasu przez co nie pisze artykułów i przez co wiele osób którzy tu zaglądną napewno się traci bo strona choć ciekawie się zapowiada to jeszcze tak mało w sobie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio zaczęło mnie coś frapować, liczę na pomoc. Chodzi mi o linkowanie wewnętrzne, a dokładniej o anchory. Co jest lepsze, bo na różnych stronach jest to różnie stosowane. Mianowicie czy Anchor tekstu w linku wewnętrznym odsyłający do kolejnej postrony powinnien być słowem /frazą taką jak URL linka - strony do której linkuje. Przykład słowo na stronie (keyword) - anchor np. "ładny pies" podlinkowany do podstrony /ladny-pies czy lepiej jeżeli anchor będzie inny np. "ładne psy i inne zwierzęta" link do /ladny-pies. I jeszcze jedno czy jeżeli zostaniemy przy pierwszej opcji, a słowo anchor textu zostanie odmienione np. "ładne psy" link do /ladny-pies będzie to miało dla googla znaczenie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie jest odpowiedź. Mi chodzi o co innego, mianowicie czy słowo odmienione gramatycznie w teści np. artykułu, które jest podlinkowane do podstrony będzie przez googla tak samo czytane jak wtedy gdy zostałoby nieodmienione? Czy ma to znaczenie? Tak jak pisałam wcześniej keyword i podstrona to np.https://jakasstrona.pl/ladny-pies, a link wewnętrzny na stronie https://jakasstrona.pl do tej podstrony będzie pod anchorem: "ładne psy"?

To samo pytanie dotyczy linków wychodzących. Czy anchor w przypadku podstrony powinnien zawierać dokładną frazę (czyli keyword użyty w konstrukcji url podstrony) czy może być odmieniony gramatycznie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi chodzi o co innego

Wiesz o co Ci chodzi to dlaczego tego nie sprawdzisz? To się nazywa TESTOWANIE. Postaw stronę, zrób podstronę ladny-pies i linkuj ją z głównej strony na anchor ładne psy i obserwuj serpy. Takie to trudne?

"Ja nie bywam w kuluarach, nie wiem gdzie to jest. Bywam w innych miejscach w innym towarzystwie..." SEO Norris - cytat roku 2014
"Dlatego dużo firm i freelancerów zajęło się pp, nie poradzili sobie z klientami i aktualizacjami algo." Cytat wszech czasów!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie jest odpowiedź

To JEST odpowiedź

na pytanie

czy Anchor tekstu w linku wewnętrznym odsyłający do kolejnej postrony powinnien być słowem /frazą taką jak URL linka

i nie czaruj :)

Czy anchor w przypadku podstrony powinnien zawierać dokładną frazę (czyli keyword użyty w konstrukcji url podstrony) czy może być odmieniony gramatycznie?

"ładny pies" = "ładne psy" to nie jest odmiana gramatyczna.

"ładnego psa".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności