Jump to content

mariuszzzzzz

Forumowicze
 • Content Count

  132
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by mariuszzzzzz

 1. Witam, oferuje profesjonalne pozycjonowanie stron i sklepów internetowych w Google.de. Od ponad 12 lat mieszkam w Niemczech, a pozycjonowaniem w Google.de zajmuje się od 9 lat. Przez te lata zdobyłem wiele doświadczenia w pozycjonowaniu stron internetowych. Moje optymalizacje i wiedza pomogła już wielu polskim firmom wejść na Niemiecki rynek i wypromować swój produkt, markę lub usługę. Uważam, że jeśli chcesz pozycjonować stronę w Google.de to najlepiej wziąść do tego firmę albo osobę, która mieszka w Niemczech i dokładnie wie w jaki sposób to zrobić na rynku niemieckim. Zacznij
 2. w jednym z moich projektów wprowadziłem AMP i skoczyłem z pozycji 3 na 1 na najważniejsze słowa kluczowe.
 3. Czytając ten post przypomniało mi się, że kiedyś takie coś testowałem. Miałem stronę z noclegami i podlinkowałem z głównej strony konkurencje. To był link pośrodku strony w tekscie. I możecie mi wierzyć albo nie ale wskoczyłem do Top5 na frazę z miesięcznymi wyszukiwaniami powyżej 5000/miesiąc. No ale to było jakieś 6 lub 7 lat temu.
 4. do drugiej strony wyników przechodzi bardzo mała ilość użytkowników. I teraz w zależności jak często są wyszukiwane twoje frazy - jeżeli do 500 x miesięcznie to nie licz na wielki traffic. Niestety ale musisz cisnąć do Top3, bo oni zgarniają najwięcej.
 5. Nie ma problemu w posiadaniu takich linków w stopce u klienta, ale nie używaj anchorów z twoimi słowami kluczowymi. Poprostu adres strony jako link wystarczy. Tylko uważaj, żebyś miał też inne wartościowe linki z poważnych domen.
 6. najlepiej jak zdobędziesz linki z domen, na których przebywają twoi potencjalni klienci. Czyli musi być powiązana tematycznie. Google potrafi odróżnić tematy stron, a Linkbuilding musi być jak najbardziej naturalny. A naturalność nie polega na stawianiu linków byle gdzie.
 7. Oferuje profesjonalne pozycjonowanie stron w niemieckim Google. Od ponad 12 lat mieszkam w Niemczech, a pozycjonowaniem w Google.de zajmuje się od 8 lat. Uważam, że jeśli chcesz pozycjonować stronę w Google.de to najlepiej wziąść do tego firme albo osobe, która mieszka w Niemczech i dokładnie wie w jaki sposób to zrobić na rynku niemieckim. Dzięki mojemu doświadczeniu z sukcesem pozycjonowałem strony na frazy, które były w Google.de z ponad 10.000.000 wynikami wyszukiwań. Posiadam doświadczenie w pozycjonowaniu stron w Niemczech zarówno trudnych fraz jak "unterkunft" (Top
 8. Witam Kupię linki w artykułach na stronach o tematyce stomatologicznej. Oferty z adresami domen i cenami proszę przysyłać na pw.
 9. Witamy serdecznie, oferujemy profesjonalne pozycjonowanie stron internetowych, blogów i sklepów internetowych w Google.de. Zakres naszej oferty obejmuje wszystkie dziedziny marketingu internetowego: - pozycjonowanie stron www (SEO) - reklama w wyszukiwarkach (SEM) - Social Media Marketing (SMM) - Linkbuilding - Optymalizacja Usability - Optymalizacja konwersji Kim jesteśmy? Nasza firma jest zarejestrowana w Niemczech. Posiadamy kilkuletnie doświadczenie w pozycjonowaniu stron na rynku Niemieckim. Nasze referencje mówią same za siebie. Współpracujemy z niemieckimi redaktorami
 10. Witamy serdecznie, oferujemy profesjonalne pozycjonowanie stron internetowych, blogów i sklepów internetowych w Google.de. WAKACYJNA OFERTA (oferta ważna do 12.07.2015) Zakres naszej oferty obejmuje wszystkie dziedziny marketingu internetowego: - pozycjonowanie stron www (SEO) - reklama w wyszukiwarkach (SEM) - Social Media Marketing (SMM) - Linkbuilding - Optymalizacja Usability - Optymalizacja konwersji Kim jesteśmy? Nasza firma jest zarejestrowana w Niemczech. Posiadamy kilkuletnie doświadczenie w pozycjonowaniu stron na rynku Niemieckim. Nasze referencje mówią same za siebie. W
 11. Witamy serdecznie, oferujemy profesjonalne pozycjonowanie stron internetowych, blogów i sklepów internetowych w Google.de. Zakres naszej oferty obejmuje wszystkie dziedziny marketingu internetowego: - pozycjonowanie stron www (SEO) - reklama w wyszukiwarkach (SEM) - Social Media Marketing (SMM) - Linkbuilding - Optymalizacja Usability - Optymalizacja konwersji Kim jesteśmy? Nasza firma jest zarejestrowana w Niemczech. Posiadamy kilkuletnie doświadczenie w pozycjonowaniu stron na rynku Niemieckim. Nasze referencje mówią same za siebie. Współpracujemy z niemieckimi redaktorami, aby dla
 12. To zależy jaki już masz profil twoich backlinków. jeżeli masz same anchory w innych to radze zdobyć pare backlinkow z adresem strony jako anchor lub anchor typu "link", "tutaj", "strona".
 13. SWL to już historia. Dziś trzeba inaczej zdobywać linki do swojej strony. W tym forum widziałem już przykłady.
 14. ogólnie jest ok, ale pamiętaj, że taki link może być odebrany jako mnie wartościowy niż ze strony amerykańskiej.
 15. Jeżeli potrafisz sam to zrobić to potrzebujesz jeszcze podstawy co do optymalizacji strony. Poradników takich znajdziesz dużo szukając właśnie w google.
 16. Możesz stawiać linki w kometarzach, ale pamiętaj aby te komentarze nie były w stylu: "fajny artykuł, dziękuje..." ale musi też mieć pewną wartość. Ponadto rób dobry mix tzn. nie koncentruj się tylko na takich typu linkach bo ci to zaszkodzi - lepiej ustal sobie plan tygodniowy i zdobywaj różne typy backlinków (dofollow i nofollow, różne źródła)
 17. Jeżeli twoim celem nie są klienci z Niemiec to ustaw w Webmaster Tools, aby strona rankowała np. tylko w Szwajcarii, albo jeżeli @jestemkontent masz niemieckie teksty ustaw żeby rankowała w pl. To oszczędzi ci niektórych nieporozumień.
 18. Jeżeli tak jak opisałeś masz strone na której są tylko inforacyjne rzeczy dla Niemców to nie musisz mieć Impressum. Ale tak jak pisze na tej stronie, że jeżeli prowadzisz ją w celu oferowania jakiegoś produktu lub usług to jak najbardziej musisz mieć Impressum. W tym artykule wytłumaczyli dlaczego: chodzi o ochrone konsumentów.
 19. FancyFactory odpowiedź masz tutaj http://www.impressum-recht.de/impressum-bei-auslaendischen-webseiten.html
 20. tego nie sugerowałem, to miało być jako dobra rada, a co każdy zrobie to jego sprawa. Jeżeli ktoś czuje się na siłach to prosze bardzo. jestemkontent To przeczytaj ten artykuł: http://www.impressum-recht.de/abmahnung-bei-verstoss-gegen-impressum-pflicht.html a 25 tys mam z tego bo znałem taką firmę, która taka kare dostała. altaica linkuje bo mam do tego powód a czy to ważne czy darmowy blog czy nie? jeżeli potrafisz go wypozycjonować na twoje ważne frazy to i lepiej dla ciebie.
 21. jeżeli jeszcze masz link z bloga do domena.pl to tak.
 22. Witajcie Wiele informacji, które tu przeczytałem jest bzdurą. Od 10 lat mieszkam w Niemczech i pozycjonuje strony w DE. Z Impressum sprawa wygląda tak, że każda strona która jest prowadzona komercyjnie czyli jeśli masz z niej jakiekolwiek zyski to musi mieć postronę Impressum. Ponadto nie może być w postaci pliku graficznego. Jeżeli nie ma strona takiej podstrony to kara wynosi 25 000 Euro i to bez wzgledu czy firma jest zameldowana w Niemczech czy w Polsce. Jeżeli coś oferuje dla Niemiec to podlega prawu niemieckiemu. Jest jeszcze wiele innych spraw na które pozycjonerzy w DE muszą zwracać u
 23. Witam serdecznie, oferuje profesjonalne pozycjonowanie stron internetowych, blogów i sklepów internetowych w Google.de. W związku z tym, że mieszkam w Niemczech i pozycjonuje tylko na rynku niemieckim dlatego posiadam duże doświadczenie w tej dziedzinie. Uważam, że dobrego pozycjonera poznaje się po jego wykonanej pracy. Dlatego prosze, oto moje http://pozycjonowaniestronniemcy.wordpress.com/referencje/ Płatności regulowane są tylko w formie abonamentu. Więcej informacji przez e-mail i pw. Kontakt: markat83@hotmail.de, PW.
 24. wiedz o tym, że mało kto będzie chciał u ciebie artykuł. a to z paru powodów: - kiepski diesign - nie ma żadnej mocy - google nie będzie brał go pod uwage / pingwin go zje
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy