Skocz do zawartości

Dzień z programu partnerskiego


Finan

Rekomendowane odpowiedzi

@x1349 Kodeks karny przewiduje odpowiedzialność karną nie tylko za dokonanie przestępstwa. Wyróżnia on także dwie formy stadialne przestępstwa- usiłowanie i przygotowanie. Usiłowanie, w przeciwieństwie do przygotowania jest co do zasady karalne.

Definicję usiłowania zawiera art. 13 kodeksu karnego. Stanowi on, że odpowiada za usiłowanie, kto w zamiarze popełnienia czynu zabronionego swoim zachowaniem zmierza bezpośrednio do jego dokonania, które jednak nie następuje. Polski ustawodawca przyjął zasadę, że usiłowanie jest karane. Sąd wymierza karę za usiłowanie w granicach zagrożenia przewidzianego dla danego przestępstwa.

 

to że koleś próbował to zrobić jest tak samo karane jak to jakby mu się udało

Jeśli szukacie solidnej firmy to polecamy - Pozycjonowanie stron Poznań oraz Drukarnia Poznań.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, misjaNET napisał:

@x1349Kodeks karny przewiduje odpowiedzialność karną nie tylko za dokonanie przestępstwa...

 

Nie przepisuj internetu, napisz coś od siebie jeśli chcesz zabłysnąć w dziale dowcipy. :)

Głównym celem wyszukiwarek NIE jest dostarczanie trafnych wyników. Głównym celem wyszukiwarek jest dostarczanie zysku.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, arczer napisał:

TO by było zbyt naiwne aby myśleć, że ktoś rozliczy wnioski bez weryfikacji. Ja bym raczej zastanowił się @Finan czy ktoś nie chciał zaszkodzić programowi partnerskiemu..

Też jest taka możliwość bo cały dzień mieliśmy awantury od reklamodawców co to jest wysyłane.W każdym razie tu gość źle trafił bo jeden z reklamodawców co do zasady zawsze zgłasza takie rzeczy do prokuratury, szczególnie jak ludzie mówią że nie składali żadnego wniosku.

Pozycjonowanie, audyt stron www i inne usługi SEO.

 

                          

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, SzlafRock napisał:

 

Nie przepisuj internetu, napisz coś od siebie jeśli chcesz zabłysnąć w dziale dowcipy. :)

 

a co mam od siebie napisać kodeks karny ? dyskusja jest na temat kary dla kolesia co to zrobił, więc co złego w cytowaniu tekstu z internetu który wyczerpuje temat ? 

 

pewnie lepiej być internetowym krytykiem który nic do powiedzenia nie ma 

Jeśli szukacie solidnej firmy to polecamy - Pozycjonowanie stron Poznań oraz Drukarnia Poznań.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, misjaNET napisał:

pewnie lepiej być internetowym krytykiem który nic do powiedzenia nie ma 

 

Nie wiem czy zauważyłeś ale temat jest w dziale Dowcipy.  O ile mi wiadomo Finan nie oczekuje wykładni prawnej tylko podał info jako ciekawostkę. Dlatego nie trzeba szukać odpowiedzi na innych stronach internetowych :D

Głównym celem wyszukiwarek NIE jest dostarczanie trafnych wyników. Głównym celem wyszukiwarek jest dostarczanie zysku.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z życia wzięte, płacisz prywatnie za wizytę, lekarz daje rachunek, patrzysz w e-wuś, on przypierdala na kasę, zgłaszasz sprawę, umorzona, lekarz nie ponosi konsekwencji (działa dalej) ty 3 wizyty na policji, 2 w siedzibie NFZ, do tego traktowany niczym [ nierzetelny partner ] chcący się mścić na niedobrym panie doktorze

 

Petent leży w szpitalu, na jego konto osoba którą darzył zaufaniem (ukochana :D szarpie chwilkówki ( na IP w miejscu swojej pracy) prokurator ruszą sprawę, ale toczy się miesiącami, petent ma przerypane bo musi płacić za zaufanie (choć kasa trafiła wiadomo do kogo) prokurator umarza sprawę bo petent umiera 

 

i ile akcji z handlem danymi oj ile ;) kiedyś mi nawet (choć tam swoje poglądy polityczne mam :D powiedzieli że w niewielkiej miejscowości dałem poparcie gościowy z PiSu :D gdzie napisali moje nazwisko z błędem, sprawa uciszona

 

Dobry kolega będący policjantem, jaki de facto chciał utrzymać ciepłą posadkę w gminie (jako super dzielnicowy z metra cięty ;) wpisywał dane znajomych, jako osób które zgłaszały się do niego w ważnych sprawach (tak zostawałeś damskim bokserem, alkoholikiem a nawet zakładano ci nieświadomie niebieską kartę) sprawa uciszona

 

 

Uwaga testuje sygnaturę mechanik Goleniów

Najlepszy w zachodniopomorskim Auto Serwis Goleniów

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, SzlafRock napisał:

podał info jako ciekawostkę

Masz konkurencję na forum...

6 godzin temu, misjaNET napisał:

lepiej być internetowym krytykiem który nic do powiedzenia nie ma

Ma do powiedzenia to, że nic nie ma do powiedzenia ;)

"Ja nie bywam w kuluarach, nie wiem gdzie to jest. Bywam w innych miejscach w innym towarzystwie..." SEO Norris - cytat roku 2014
"Dlatego dużo firm i freelancerów zajęło się pp, nie poradzili sobie z klientami i aktualizacjami algo." Cytat wszech czasów!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Finan macie takie w ofercie, które nie wymagają przelewu? Czy to była po prostu skrajna głupota?

 

6 hours ago, Herkules said:

petent ma przerypane bo musi płacić za zaufanie

 

Jeżeli zaczął spłacać, to jest silna przesłanka za tym, że poczuwa się do długu. W sądzie mogło być różnie.

nihil fit sine causa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Trotyl napisał:

@Finan macie takie w ofercie, które nie wymagają przelewu? Czy to była po prostu skrajna głupota?

On wysyłał fake leady na call-center (kilka tysięcy sztuk) myśląc że dostanie za nie prowizję.I wysyłał co się dało, od nieżyjących (rodzina odbierała telefon), a najwięcej osób robiło awanturę że oni nic nie składali, żadnego wniosku o pożyczkę.

Pozycjonowanie, audyt stron www i inne usługi SEO.

 

                          

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, Trotyl napisał:

@Finan macie takie w ofercie, które nie wymagają przelewu? Czy to była po prostu skrajna głupota?

 

 

Jeżeli zaczął spłacać, to jest silna przesłanka za tym, że poczuwa się do długu. W sądzie mogło być różnie.

 

Z życia wzięte, najpierw musisz udowodnić że dług nie należy do ciebie (nie ty byłeś za niego odpowiedzialny, sprawa toczy się około roku, nawet ponad) lecz jednocześnie ten sam prokurator może prowadzić sprawę o wyłudzenie, więc zanim nie udowodnisz swojej winy to ty jesteś dłużnikiem i musisz to spłacić ;) 

Uwaga testuje sygnaturę mechanik Goleniów

Najlepszy w zachodniopomorskim Auto Serwis Goleniów

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności