Skocz do zawartości

[Serwis] Pobieranie parametrów z Majestic.com


okazwłoka

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 miesiące temu...

W związku z wprowadzonymi zmianami w majestic.com nastąpiły zmiany w mj.i4a.pl:

- zamiast dokładnego RD podawany jest zakres RD, opcje to 0, <100, 100-1000, 1k-10k itd.

- odpadły informacje o ref ip i subnets

Ale żeby nie było, że wszystko na minus:

- doszła informacja o historic backlinks.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamówiłem pakiet, jednak niestety nie ma tam najważniejszego parametru stron z backlinkami prowadzących do sprawdzanej domeny. Powinienem spytać, ale cóż trudno. Natomiast jest to informacja dla potencjalnych zainteresowanych. Różnica pomiędzy usługą a stroną Majectic, to tylko ilość sprawdzanych linków na stronie są to 3 dziennie a w proponowanej usłudze zależy od pakietu, w skrócie 1000+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi mi o linki prowadzące do sprawdzanej domeny dla przykładu mam wp.pl i sprawdzam tą domenę (pomijam, że pewnie takich domen nie sprawdzacie z  milionami backlinków) i do nie prowadzi link ze strony startnamecie.pl/.... --> wp.pl , następny link to bylotamitu.pl/..... --> wp.pl i w parametrach zamiast tych dwóch linków mam że zaplecze to 2 strony zamiast konkretnie owe linki ;). Natomiast jak napisałem nie spytałem wcześniej ;( , że tego nie podsyłacie tylko ogólnie ilość backlinków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

@Ragnarton: po pół roku nie wypada mi odpowiadać ;) Ale patrząc na ceny naszych pakietów odpowiedź musi być oczywista :) 

 

Aktualne: w systemie wprowadziliśmy zmiany. Najważniejsza to przywrócenie pokazywania dokładnego parametru RD (dotychczas był wyświetlany zakres), dodatkowo powróciły takie informacje jak podsieci klasy C oraz odwołujące się adresy IP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności