Jump to content

Garsi

Nowi Forumowicze
 • Content Count

  10
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral
 1. Witam. Sprzedam domenę idealną pod SEO jak i dla konkretnego biura notarialnego w Warszawie. Domena: warszawskinotariusz.pl Oferty cenowe proszę pisać na e-maila lub pw. Kontakt: E-mail: reklama@djgarsi.pl
 2. Sprzedam wyjątkową domenę w3c.pl Oferty cenowe proszę pisać na e-maila lub pw. Kontakt: E-mail: reklama@djgarsi.pl
 3. Witam, mam pewien problem (tak mi się wydaje). Otóż, ponad rok temu (około, nie pamiętam już dokładnie) stosunek linków na mojej stronie był 50/48 - czyli ok. Po dodaniu linków (do tagów) do mapy rss zrobiło się takie coś jak na screen'ie. Dodane linki nie zostały zaindeksowane. Co do błędów 404, to nie odnotowałem. Wg SC zaindeksowanych jest obecnie 5 a pod frazą site:domena.pl jest około 80-90 (bez personalizacji wyników, w incognito). Mapa strony jest poprawna, przechodzi walidatory. Strona wg mnie wartościowa, bo sam piszę i dbam Ma ktoś pomysł?
 4. Witam. Mam pewien problem z MajesticSEO. Otóż do 11 września ładnie czytał stronę, zliczał wszystko. Po 11 września jakby coś się przyblokowało. W pliku .htaccess nic nie zmieniałem, więc z dostępem nie powinno być problemu. Ahrefs działa bez zarzutu. Skąd wiem że nie pobiera mi strony? Czy ktoś się spotkał z czymś takim? Proszę o pomoc.
 5. Panowie, dowiedziałem się co chciałem. Nie drążmy może dłużej temetów mechaniczno-religijnych?
 6. Chodzi ci o linkowanie wewnętrzne czy z zewnątrz?
 7. Witam. Mam prośbę o rozjaśnienie sytuacji. Otóż zastanawiam się czy wysyłać pingi do google i innych po dodaniu treści na stronę. Czy to ma sens? Czy lepiej poczekać, aż robot sam sobie zawita na stronę i łyknie treść? Pozdrawiam.
 8. Witam serdecznie. Jestem zainteresowany kupnem aktywnego konta adsense. Zależy mi, aby było zatwierdzone PINem oraz nie było nigdy banowane ani filtrowane. Jeśli sprzedający chce, możliwe jest zabezpieczenie transakcji poprzez allegro. Ofery proszę słać na PW albo mail[małpka]lukaszbacik.pl
 9. No ok. W tym przypadku nie użyłem WP (własny system), użyłem breadcrumbs i zobaczymy czy google to łyknie A tak na marginesie, po jakim czasie te "zielone linki" mogą być widoczne w serpach?
 10. Witam. Chciałbym wprowadzić trochę unowocześnień w wynikach wyszukiwania. Otóż interesuje mnie, w jaki sposób webmasterzy uzyskują poniższy efekt? Tzn, pod tytułem w wyniku jest link do kategorii w której znajduje się strona.
 11. Witam. Od jakiegoś czasu staram się stworzyć dynamiczną stronę. Niby wszystko idzie jak trzeba, jednak mam pewien problem ze znalezieniem jakichś wskazówek dotyczących pobrania z panelu Google Analytics liczby użytkowników online w czasie rzeczywistym. Czy ktoś miał do czynienia z tą funkcjonalnością, bądź zna jakąś ciekawą alternatywę?
 12. Witam. Chciałbym się dowiedzieć, czy istnieje możliwość indeksowania strony dynamicznej, a właściwie jej podstron? Otóż, czytałem trochę na jakiejś tam stronie, że zmiana w url'u "#" na "#!" powinno załatwić sprawę. Zmieniłem te adresy, jednak nie widzę rezultatu w Google. Statyczne strony są indeksowane a tych dynamicznych nie ma w google. Czy ktoś spotkał się z takim problemem?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy