Jump to content

ArekkerA

Forumowicze
 • Content Count

  20
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral
 1. To normalne że od 20 godzin wciąż pobiera mi TF? Jeżeli system nie jest w stanie pokazywać jednego z ważniejszych parametrów to ja zdecydowanie podziękuję.
 2. No właśnie macki majestic jak i ahrefs nie sięgają tak głęboko jak bym chciał. Sprawdziłem na podstawie jednej podstrony do której prowadzi znany mi link. Niestety oba narzędzia nie wykryły go.
 3. Witam, Chciałbym sprawdzić jakie linki prowadzą do konkretnej podstrony nie mojego bloga np. www.czyjsblog.pl/2015/01/01/ciekawy-wpis-na-blogu. Niestety majestic sprawdza się kiepsko - nie wykrywa niszowych podstron z linkami do interesującego mnie artykułu. Mam więc pytanie czy istnieje skuteczniejszy sposób na sprawdzenie backlinków.
 4. Witam, Na swojej stronie opartej o wordpressa chciałbym zamieścić kilka filmów z YT. Zastanawiam się tylko jaki ma to wpływ na pozycjonowanie: 1. Czy taki link przekazuje moc do youtube i moja strona przez to może tracić pozycje? 2. Jeśli tak to czy można w jakiś sposób zablokować przekazywanie mocy poprzez nofollow lub w inny sposób? Z tego co się orientuję to atrybut rel="nofollow" nie ma wpływu w przypadku iframe.
 5. Mnóstwo ciekawych uwag. Z tego co widzę moje paranoiczne podejście do wielu spraw może w końcu się przydać. Dzięki wielkie wszystkim za info.
 6. @zyga435: No i ta odpowiedź wiele mi wyjaśniła, dzięki. @MaxPan: Możesz podać przykład takiej firmy? Rozmawiałem dziś z pracownikiem jednej z wymienionych wcześniej firm hostujących i powiedział, że nie wystawią faktury na firmę w przypadku zarejestrowania na osobę prywatną oraz nie ukryją danych firmy. Mogą co najwyżej za dodatkową opłatą ukryć dane osoby prywatnej. I tego nie rozumiem bo chyba domyślnie powinny być ukryte zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych? Rozumiem iż każdy w tym przypadku przy rejestracji musi zgodzić się na udostępnienie danych inaczej nie wykupi sobie miejsca
 7. No właśnie ja nie mogę, a przynajmniej nie wiem jak to sprawdzić. Korzystam z apps.db.ripe.net
 8. Planuję postawić zaplecze składające się z kilku stron o dobrej treści. Zgodnie z zasadą "dywersyfikować wszystko co się da" strony zostaną postawione na serwerach nazwa, home, linux itp tak by były na różnych klasach C i AS-ach. Pytanie czy google jest w stanie sprawdzić do kogo należą strony w przypadku gdy usługi ww. firm zarejestrowane będą na firmę. Korzystając z WHOIS nie jestem w stanie określić nic poza nazwą firmy hostującej. Nie ma nic natomiast na temat firmy która wykupiła sobie miejsce pod stronę. Podobnie z domeną.
 9. No dobra, a co z AS-ami? Bo domyślam się ze taki hosting siedzi na jadnym max 2 AS.
 10. Wielkie dzięki za odpowiedzi. Teraz wszystko jest jasne. Chwilowo zaczynałem sądzić, iż część linkowania poszła na marne.
 11. W pytaniu chodziło mi ogólnie o fora a nie o same forum PiO. Jeśli dobrze zrozumiałem - linkowanie z forum PiO nic nie da, natomiast z innych for, na których jest możliwość zamieszczania linków follow, jak najbardziej będzie miało pozytywny wpływ na pozycjonowanie. Czy dobrze piszę?
 12. Chodzi o info na temat tego iż linki nie rankują. Wiadomo od kiedy tak jest?
 13. @up Hmm, czy mógłbym prosić o wyjaśnienie lub link do info na ten temat?
 14. Witam, Od godziny szukam odpowiedzi ale jedyne co znajduje to teksty o kupnie linków z allegro. W narzędziach dla webmasterów wyświetla mi ponad 10k backlinków z allegro. Ponadto do tej samej podstrony prowadzi około 7k linków z serwisu kopiującego aukcje. Zastanawiam się czy nie ma to negatywnego wpływu i nie jest to traktowane jako spam. Tak więc proste pytanie - czy link w ofercie z allegro do podstrony w sklepie powinien być z atrybutem nofollow?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy