Skocz do zawartości

Pozycjoner zarabia w 2016 roku...


FiKaS

Rekomendowane odpowiedzi

Parę lat temu było podobne badanie, każdy mógł sobie wpisać ale ile zarabia jego agencja. Więc wiesz jaki był wynik i czyja agencja oakazała się najwięcej zarabiająca agencją interaktywna w Polsce ?  :D

Kontrakty tych lepszych seowców mają klauzurę poufności to raz, dwa wątpię że wypełniają jakieś ankiety na ten temat. A osoby co siedzą na FB i interesują się podobnymi ankietami myślę, że pracują za minimalną krajową a piszą, że za 5k. Nie wiem jak Was ale mnie w ogóle nie interesuje ile kto zarabia ( za komuny to było popularne pytać ile kto zarabia - chory zwyczaj tak samo jak cały ten ustrój). Na szczęście żyjemy w innych czasach i w innym ustroju i trzeba się cieszyć jeśli ktoś zarabia więcej i nie śmiać się z tych co zarabiają mniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze prawisz Max :-) na dniach wyjdzie art na podstawie 354 anonimowych ankiet :-) Wiadomo, że każdy może wpisać co uważa, ale udało mi się wyciągnąć kilka ciekawych wniosków :) i każdy raczej odnajdzie się ze swoimi zarobkami w przygotowanym przeze mnie zestawieniu.

Plus ciekawy to będzie "wyznacznik" dla agencji HR i innych head hunterów :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie to typowo polskie zaglądanie do czyjegoś portfela. Jakiś cel konkretny tej ankiety był? Czy chodziło o to, żeby jednym wydłużyć a drugim przyciąć?

"Ja nie bywam w kuluarach, nie wiem gdzie to jest. Bywam w innych miejscach w innym towarzystwie..." SEO Norris - cytat roku 2014
"Dlatego dużo firm i freelancerów zajęło się pp, nie poradzili sobie z klientami i aktualizacjami algo." Cytat wszech czasów!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@blake, Jak zwykle czujny :) chodziło o to by nakierować HR ile mają oferować nam, pozycjonerom na poszczególnych stanowiskach :-) No i żeby pracodawcy wiedzieli jakie widły podawać :)

Mam nadzieję, że dobrze wyjaśniłem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ile mają oferować nam, pozycjonerom na poszczególnych stanowiskach

Serio? :D To jakiś joke jest tak? Widać, że nie wiesz jak wygląda rekrutacja na TE stanowiska i jak wyglądają stawki.

Świeżak zawsze dostanie najniższą krajową a jak ktoś przychodzi z doświadczeniem i pojęciem to sam stawia warunki a nie przyjmuje tego co mu ktoś oferuje (chyba, że przyjmuje, to znaczy, że równie dobrze mógłby machać łopatą bo ma takie samo pojęcie i o tym i o tym).

"Ja nie bywam w kuluarach, nie wiem gdzie to jest. Bywam w innych miejscach w innym towarzystwie..." SEO Norris - cytat roku 2014
"Dlatego dużo firm i freelancerów zajęło się pp, nie poradzili sobie z klientami i aktualizacjami algo." Cytat wszech czasów!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.... Widać, że nie wiesz jak wygląda rekrutacja na TE stanowiska i jak wyglądają stawki.

..

.

Uuuuu wypowiedź eksperta w temacie , w końcu nikt nie pobije Bleka w staraniu się o tą pracę na stanowisko SEO juniora - gość widać gada z autopsji

Marketing internetowy dla firm

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ksenia, to pochwal się składkami do ZUSu za Twoich pracowników - policzymy sobie sami ile powyżej najniższej dajesz ;)

Panie Boże, chroń mnie przed debilami, bo rozmowa z nimi powoduje, że  grzeszę pychą..

Były sobie świnki trzy - content, google oraz link | jestem uczulony na pierd*lenie głupot | idiot intruder aka internetowy poszukiwacz prawdy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem badanie jest ok ale trochę za mała próba aby odsiaść złe odpowiedzi. 

Nie ma też informacji co do wielkości firm zatrudniających osoby które brały udział w ankiecie (chyba że przeoczyłem) . 

Ogólnie jest OK. ;)

Głównym celem wyszukiwarek NIE jest dostarczanie trafnych wyników. Głównym celem wyszukiwarek jest dostarczanie zysku.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po co pokazywać? Przecież to już dawno zostało ustalone po opinii byłego pracownika

Co mogę powiedzieć? Niekompetencja, nacisk na kasę, którą siłą trzeba wyciskać z każdego klienta bo inaczej tych mizernych premii nie będzie i ciągłe nakłanianie do kolejnych kłamstw jakie należy wciskać każdemu kto choć zechce wysłuchać oferty. Klientom, którzy chcą opisywać swoje przejścia z firmą wysyłane są pisma "straszaki" niby od prawnika, aby wycofali się z negatywnych opinii. Jednym słowem totalna porażka.

"Ja nie bywam w kuluarach, nie wiem gdzie to jest. Bywam w innych miejscach w innym towarzystwie..." SEO Norris - cytat roku 2014
"Dlatego dużo firm i freelancerów zajęło się pp, nie poradzili sobie z klientami i aktualizacjami algo." Cytat wszech czasów!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@SzlafRock, I tak byłem zaskoczony, że udało się uzbierać ponad 350 odpowiedzi... Celowałem w 100-150... Właśnie teraz trochę żałuję, że nie dołożyliśmy pytania ile pracuje osób w firmie/agencji

 

@blake,  Stawia warunki komu, Pani z HR? :-) na ilu etatach pracowałeś i w jakich firmach? :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności