amell

Czy ktoś poda spis dobrych katalogów SEO?

26 postów w tym temacie

Chciałam pododawać stronę do katalogów, ale w necie jak to w necie, różne listy katalogów się pojawiają po wpisaniu "najlepsze katalogi seo", więc poznam waszą opinię.

No od katalogiseo.info nie ma lepszego

Edytowano przez Xann
1 osoba lubi to

Xanowi chodziło o spis katalogów katalogiseo.info co podał MaxPan.Może rewelacji w katalogach nie ma ale sam spis jest ok.

2 osoby lubią to

logo_novacash3.png

Chcesz stworzyć własny program partnerski? - porozmawiajmy o tym.

Szybka pożyczka online                                                     

Taak mają piekielną moc :)

Wg ciebie czy Google ? Bo to dwa różne rankingi

Taak mają piekielną moc

Widzę czytać ze zrozumiem nie chcesz. Autor pyta o spis katalogów. Spis Mata jest jeden w swoim rodzaju, spis Czarka to raczej jego aktualizowana baza katalogów jak spis. Co do mocy to nie chce mi się zaczynać jałowej dyskusji, czasami niewiedza jest  lepsza.

3 osoby lubią to

Dziękuję, a jakieś dobre katalogi zagraniczne? 

Powiedzmy, że mam kilkaset złotych do wydania na zdobycie linków do mojej strony. Czy katalogi to dobry pomysł czy w 2016 roku nie warto już wydawać pieniędzy na wpisy w katalogach i lepiej zdobyć linki w inny sposób? Jaki?

@Xann, proszę Cię.. "data publikacji: 12 grudnia 2012"..

Panie Boże, chroń mnie przed debilami, bo rozmowa z nimi powoduje, że  grzeszę pychą..

Były sobie świnki trzy - content, google oraz link | jestem uczulony na pierd*lenie głupot | idiot intruder aka internetowy poszukiwacz prawdy 

Raportować a nie karmić trola!

"Ja nie bywam w kuluarach, nie wiem gdzie to jest. Bywam w innych miejscach w innym towarzystwie..." SEO Norris - cytat roku 2014
"Dlatego dużo firm i freelancerów zajęło się pp, nie poradzili sobie z klientami i aktualizacjami algo." Cytat wszech czasów!

301 z mocnej domeny za 100 PLN - zobacz

@blake, a ja tam lubię te "dyskusje" z nim - komediodramat to wyższy poziom rozrywki ;)

Panie Boże, chroń mnie przed debilami, bo rozmowa z nimi powoduje, że  grzeszę pychą..

Były sobie świnki trzy - content, google oraz link | jestem uczulony na pierd*lenie głupot | idiot intruder aka internetowy poszukiwacz prawdy 

Zanim dodasz do stronę do katalogu, sprawdź "towarzystwo" stron, linków, IP i rodzaju hostingu. Czasem katalogi mogą bardziej zaszkodzić niż pomóc.

Jeżeli twoją stronę linkuje katalog z 20 000 linkami a część linków prowadzi do stron nielubianych przez google to przejdziesz na drugą stronę MOCY ( tę ciemną oczywiście) ;)

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Podobna zawartość

• Przez pardella
      Wykonam artykuły ekspercie oraz teksty specjalistyczne wysokiej jakości. Krótki termin realizacji- zlecenie do 15 tys. znaków mogę wykonać w 24 h. Specjalizuję się w tematyce wyposażenie wnętrz, psychologii oraz medycyny, mam także doświadczenie w branży motoryzacyjnej i fashion.

Po więcej informacji zapraszam na pracownikcopywriter@gmail.com
    • Przez Seo-Services
      Zapraszamy do wzięcia udziału w licytacji usług link buildingowych. Całość zostanie przekazana na rzecz leczenia żony kolegi z forum:
      Zestaw usług:
      2x Kampania Web 2.0 RankerX 2x Kampania Social Network Premium RankerX Pakiet 24 blogów - 3 wp. 24 blogi Tumblr PA+28 - 10 wp. Pakiet 100 for internetowych Pakiet 100 profili Trust Rank 20 linków Edu/Gov 100 tysięcy linków z GSA Wartość tego pakietu to 1004 PLN.
      Licytacja rozpoczyna się od kwoty 100 PLN, będzie trwać do 27.08.17 roku do 23:59. Po zakończeniu aukcji, osoba która wygra aukcje przelewa kwotę na konto bankowe, po potwierdzeniu przez @oldi, rozpoczynamy prace nad usługami. Termin wykonania usług przez nas to 21 dni roboczych. Wszystkie informację na temat usług można znaleźć na naszej stronie, w razie pytań proszę o kontakt PW. Zapraszamy do promowania aukcji poprzez kontakt z osobami, które mogłyby być zainteresowane link buildingiem, aby uzyskać jak największą kwotę.
    • Przez seo-synonimy
      Wykonam Audyty SEO + optymalizacja stron!

Obszerny Audyt i optymalizacja strony!

Zapraszam do skorzystania z oferty dotyczącej optymalizacja stron. Wiele testów, wielu ekspertów, nawet same wytyczne twórców algorytmów wyszukiwarek potwierdzają - strona musi być przyjazna dla użytkownika i dla robotów odwiedzających stronę. Jeżeli taka nie będzie - wysokie pozycje staną się tylko mrzonką.
      Oferuję profesjonalną pomoc w optymalizacji stron opartych na autorskich lub darmowych CMS, stron HTML, blogów, sklepów online i stron firmowych. Do każdego zlecenia podchodzę z należytą starannością, przyglądając się stronie pod kątem optymalizacji SEO i wdrażając wymagane poprawki. Wszystkie prace zostaną udokumentowane audytem SEO (zwykle od 20 do 50 stron A4) - profesjonalnie przygotowany, opisujący wszystkie poprawki i zmiany wdrożone na stronie.
      Zapraszam do skorzystania z oferty. Koszty optymalizacji strony ustalane są indywidualnie.
      Kontakt: damian@seo-synonimy.pl

Zapraszam do współpracy!
    • Przez Zawoja
      Witam,

Jestem freelancerem. Mam możliwość, aby poprosić moich klientów o umieszczenie na ich stronach (w stopce), linku do mojej strony. Czy ma to sens? Czy przyniesie to mojej stronie jakieś wymierne korzyści pod względem SEO? Wolę zapytać Was - nim zacznę o to prosić moich Klientów.

Dzięki za pomoc

Jarek
    • Przez ColdFire
      Dodam Twój artykuł do 160 stron o tematyce ogłoszeniowych. Strony mają kilka lat i są pełne contentu.
      Możliwość dodania tekstu z synonimami zarówno w tytule jak i w treści.
      Możliwość dodania linków w treści.
      Wycena indywidualna w zależności od czasu trwania dodawanych tekstów

proszę o kontakt na email clev@o2.pl