Jump to content

amell

Nowi Forumowicze
 • Content Count

  14
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

Recent Profile Visitors

588 profile views
 1. Znacie jakieś strony lub dobre książki, kursy do nauki angielskiego w marketingu (najlepiej darmowe, proszę o linki do stron), wiem że jest tego dużo, ale może macie jakieś swoje sprawdzone, dobre kursy.
 2. Z czego przygotować się na rozmowę kwalifikacyjną, stanowisko związane z SEO i SEM, jakieś strony, książki żeby szybko odświeżyć wiadomości? (proszę o linki, żeby wiedza była skondensowana, bo mam mało czasu, już jakies doświadczenie i pojęcie mam o tym, ale muszę odświeżyć pewne pojęcia itd)
 3. Chodzi mi o taką stronę, na którą trzeba się zalogować, żeby zobaczyć treść, nie ma linków. Od czego zacząć?
 4. A gdzie najlepiej reklamować to forum, jak zachęcić uzytkowników?
 5. A czy ma sens budowanie zaplecza na blogach (blogspot itp) robić jakiegokolwiek bloga i linkowac, czy to nie ma sensu i lepiej miec swoje domeny na swoim serwerze?
 6. Mam nowe forum, nic na nim nie ma prócz kategorii, jak zdobyć użytkowników, tak od zera? Kto ma pisać pierwsze posty?
 7. Czy ktoś łatwo mi wyjaśni czym jest harvest, tak bardzo prosto. I jak to działa ? Próbowałam znaleźć tu na forum, ale nie mogłam nic o tym znaleźć, a w necie na jakimś blogu coś przeczytałam, ale nadal nie rozumiem. Jakieś narzędzia do tego harvestu?
 8. Rozumiem, że niedobrze jest mieć nowe konto na forum i dawać same linki, że trzeba się udzielać itd. Chodzi mi o to, że chciałam założyć konto na jakimś ogólnym forum, gdzie mogę odpowiadać na pytania o książkach, filmach, porady itd. i w stopce mieć link do mojej strony. A co z awatarem? Jak np. ustawię sobie logo to coś daje?
 9. A dokładnie chodzi mi o to, czy jak mam na forum (jakim kolwiek o różnych rzeczach) w tej stopce link do mojej strony i odpowiadam na jakiekolwiek pytania, czy ten link w tej stopce coś daje? albo chociażby awatar z logiem firmy/strony? Może to głupie pytanie, ale jestem początkująca i chwytam się różnych sposobów. Marnie mi na razie idzie.
 10. Dziękuję, a jakieś dobre katalogi zagraniczne?
 11. wiec jak się będziesz zastanawiał nad wielkością czcionki najlepiej tak małej by była nieczytelna lub wielkości 1px, div top -10000 itd... - techniki z ubiegłego wieku, to "daleko nie zajedziesz" Wiem, ale słyszałam że jak jest za drobna czcionka, to google może wziąć to jako ukryty kontent czy coś takiego, a nie chcę pisać tekstów, starać się, pozycjonować, bez efektów. Chyba jednak zmienię tę templatkę,na lepsza jakaś czytelnąa.
 12. A czy drobna czcionka tekstu wpływa na to? Google gorzej na to patrzy?
 13. Witam, mam bloga o filmie i wrzuciłam tam niezbyt fajną templatkę (wordpress), teraz mi się przestała podobać. Jednak do rzeczy, chodzi o to, że ma drobny druk, wygląda jakby była zmniejszona, nie chcę podawać linka, żeby bana nie dostać, ale chyba wiecie o co chodzi, czy to ma wpływ na pozycjonowanie? Czy google zwraca uwagę na to? Rozumiem, że czytelnik na pewno, ale chodzi mi o pozycjonowanie.
 14. Chciałam pododawać stronę do katalogów, ale w necie jak to w necie, różne listy katalogów się pojawiają po wpisaniu "najlepsze katalogi seo", więc poznam waszą opinię.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy