Skocz do zawartości

Klienci którzy kontaktują się w święta


webwinner

Rekomendowane odpowiedzi

Ja wczorajszego sms'a i 3 maile po prostu zignorowałem, bez przesady :)

Trzeba chociaż czasem oddzielać pracę od czasu dla domu i rodziny.

 

 

Firia.pl - Blog pasjonatki wszystkiego co związane ze zdrowiem, odżywianiem oraz psychologią
Każdy czasem potrzebuje pięknych życzeń i wierszyków na najróżniejsze okazje - https://zyczeniowo.pl/ 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli już sprawdziłem skrzynkę, widzę mejla - to odpowiadam nie szukając głupich wymówek. Telefon jak dzwoni to po prostu się odbiera i nie zawsze klienci dzwonią "bo coś chcą", ale w 90% przypadkach dzwonią złożyć życzenia. 

Zapraszam także na mojego bloga Jacek Jagusiak. Oferuje także usługę odwirusowania stron www jak i serwerów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepszy czas w roku, szefowie mają czas, pracownicy nie przeszkadzają, nikt ich nie odrywa od tego co robią. Ja również mam czas. W związku z tym kilka fajnych spotkań umówionych już na nowy rok :)

 

 

Pozdrawiam, (-;

www.topposition.pl - Top Position

tp468x60_banerrr.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozycjoner pracuje 24h... Jak algorytm ;-)

Agencja marketingowa Semgence istnieje na rynku od 2018 i odpowiada za prowadzenie działań SEO dla wielu firm małych i dużych. Prowadzimy też kampanie Google Ads - niedawno zostaliśmy sie Partnerem Google spełniając odpowiednie kryteria. Betapoint

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jacek Ty masz swoje zasady prowadzenia biznesu ktoś ma inne. To nie dział polityczny.

 

Tak, każdy ma swoje zasady, a ja zadałem tylko pytanie. Jak widać na końcu opatrzyłem je nawet znakiem zapytania. 

Zapraszam także na mojego bloga Jacek Jagusiak. Oferuje także usługę odwirusowania stron www jak i serwerów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności