Skocz do zawartości

Wesołych Świąt! Ręczne trzepanie serpów rozpoczęte!


blake

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 46
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Czyli tylko afilacja leci?

Raczej tak, takie akcje zawsze były ręczne i na konkretne branże, to nie leci automatem.

 

PS. Pamiętacie bajkę o chłopkach i sołtysie?

"Ja nie bywam w kuluarach, nie wiem gdzie to jest. Bywam w innych miejscach w innym towarzystwie..." SEO Norris - cytat roku 2014
"Dlatego dużo firm i freelancerów zajęło się pp, nie poradzili sobie z klientami i aktualizacjami algo." Cytat wszech czasów!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale co ma do tego cloaking? Jesli wiesz na czym on praktycznie polega to zrozumiesz że on jest niepodatny na zmiany w algo Google tak jest od 10 lat :D cloaking po prostu wraca jako bumerang kiedy inne sposoby przetają dzialać lub dzialają nie na pelna moc, pojawią się sposb latwiejszy od cloakongu i cloakong odchodzi na boczne tory i tak w kólko. Poczytaj sobie pierwsze posty na PiO z pzred 10 lat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fr, it, es, nl, de,se, fi, en.

Branże: odchudzanie, sterydy, potencja...

 

Dzięki. Póki co finanse .de bez większych zmian.

Wczoraj ok. 17 tej zauważyłem bardzo duże skoki nawet o 20 poz. ale po 2 godzinach wróciło do poprzedniego stanu.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności