Skocz do zawartości

[Startup] GoodContent.pl - platforma copywriterska


Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 17.12.2019 o 12:16, TechWorld napisał:

Napisałem kilka artykułów specjalistycznych za 4zł/1k znaków. Wszystkie moje zostały odrzucone z powodu "niskiej wartości merytorycznej", przy czym zamawiający w "zastrzeżeniach" przyznaje, że i tak opublikował sobie ten artykuł po przeredagowaniu. W tej cenie to nawet zapleczowego nie powinien dostać, a nie dość że wybrzydza, to jeszcze wziął i nie zapłacił. Mam jedynie kilka zaufanych osób, którym piszę teksty i wiem, że za nie płacą. Jak tylko osiągnę próg wypłaty, to zwijam się z tego miejsca. Takiego wyzysku jeszcze w życiu nie widziałem.

Taka praktyka, jaką opisuje (odrzucenie i wykorzystanie tekstu to faktycznie chamska kradzież w biały dzień. Mam nadzieję, że to przypadek pojedynczy. Pisze tu już prawie 2 lata i nigdy czegoś takiego nie uświadczyłam. Mam nadzieję, że sprawa już została zgłoszona do GC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy Wy również w ostatnim czasie nie otrzymujecie e-maili o zaakceptowaniu tekstu lub otrzymujecie tylko niektóre? Mam ten problem od ponad miesiąca – maile raz przychodzą, a raz nie; o stanie tekstów dowiaduję się dopiero w archiwum. Dotyczy to także maili o poprawkach – przynajmniej raz nie dotarło do mnie takie powiadomienie, jedynie brak możliwości zarezerwowania nowego tekstu uświadomił mnie o czekającej poprawce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawa została załatwiona. Pieniądze udało się otrzymać, choć przez ten jeden odrzucony tekst nie mam dostępu do zamówień o wyższym budżecie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 28.12.2019 o 20:19, Ainee napisał:

Czy Wy również w ostatnim czasie nie otrzymujecie e-maili o zaakceptowaniu tekstu lub otrzymujecie tylko niektóre? Mam ten problem od ponad miesiąca – maile raz przychodzą, a raz nie; o stanie tekstów dowiaduję się dopiero w archiwum. Dotyczy to także maili o poprawkach – przynajmniej raz nie dotarło do mnie takie powiadomienie, jedynie brak możliwości zarezerwowania nowego tekstu uświadomił mnie o czekającej poprawce.

Ja mam pocztę na Gmailu i zaważyłam, że po prostu od pewnego czasu niektóre maile trafiają nie do głównej skrzynki, ale do zakładki "Oferty". Może masz podobnie, albo wpada do spamu czy coś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, kluskaKRK napisał:

Ja mam pocztę na Gmailu i zaważyłam, że po prostu od pewnego czasu niektóre maile trafiają nie do głównej skrzynki, ale do zakładki "Oferty". Może masz podobnie, albo wpada do spamu czy coś.

Hm, to dziwne. Będę zwracać uwagę, czy tak się dzieje. Dzięki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

⚠️?GoodContent wchodzi w Nowy Rok z nowymi zmianami.

?A co dobrego u nas słychać? ?

W zakładce lista zamówień zostal dodany nowy widok dla copywriterów. Znajdziecie tam dodatkową kolumnę "TYP", która daje możliwość podziału zamówień na:

?publiczne (oznaczone otwartą kłódką)

?dedykowane zamówienia prywatne (zamknięta kłódka).

Możliwość sortowania zamówień po ich typie, co z pewnością ułatwi wychwycenie zamówień prywatnych. Mamy nadzieję, że wprowadzone zmiany ułatwią pracę w Nowym Roku przy kolejnych zleceniach.

A już niedługo będziemy informować o kolejnych ulepszeniach w GoodContent.?

 

 

Edytowane przez GoodContent.pl
  • Like 2
  • Thanks 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, GoodContent.pl napisał:

⚠️?GoodContent wchodzi w Nowy Rok z nowymi zmianami.

?A co dobrego u nas słychać? ?

W zakładce lista zamówień zostal dodany nowy widok dla copywriterów. Znajdziecie tam dodatkową kolumnę "TYP", która daje możliwość podziału zamówień na:

?publiczne (oznaczone otwartą kłódką)

?dedykowane zamówienia prywatne (zamknięta kłódka).

Możliwość sortowania zamówień po ich typie, co z pewnością ułatwi wychwycenie zamówień prywatnych. Mamy nadzieję, że wprowadzone zmiany ułatwią pracę w Nowym Roku przy kolejnych zleceniach.

A już niedługo będziemy informować o kolejnych ulepszeniach w GoodContent.?

 

 

Super, byle tak dalej jeśli chodzi o sensowne zmiany. I wszystkiego dobrego w Nowym roku dla wszystkich!

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej. Mam takie pytanie. Klient chce zlecić tekst. Pyta, jaka kwota mnie interesuje. Podaję mu kwotę netto. Klient się zgadza i prosi, abym podała kwotę brutto, na jaką powinien wystawić zlecenie. I tu pytanie. Czy w takim przypadku sami w jakiś sposób przeliczacie tę kwotę, czy odsyłacie klienta do kontaktu z portalem, aby ten ostatni wycenił tekst? Z góry dziękuję za odpowiedzi:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Miszka89 napisał:

Hej. Mam takie pytanie. Klient chce zlecić tekst. Pyta, jaka kwota mnie interesuje. Podaję mu kwotę netto. Klient się zgadza i prosi, abym podała kwotę brutto, na jaką powinien wystawić zlecenie. I tu pytanie. Czy w takim przypadku sami w jakiś sposób przeliczacie tę kwotę, czy odsyłacie klienta do kontaktu z portalem, aby ten ostatni wycenił tekst? Z góry dziękuję za odpowiedzi:)

Przemnóż kwotę netto przez ok. 1,75 i podaj mu tą wartość jako stawkę brutto w GC.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności