Skocz do zawartości

Budowanie zaplecza


cashmajster

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, noupe napisał:

mamy tutaj kilka możliwości:

 

TAK, TAK

NIE, NIE

TAK, NIE

NIE, TAK

 

 

Twój post nic nie wnosi do tematu dlatego zgłosiłem go jako spam .  Nie chcesz nie pomagaj . Moje pytanie dotyczyło tego czy istnieje możliwość stworzenia sensownego tekstu po polsku z synonimami,który po zmieszaniu będzie sensowny i czytelny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piszemy.

 

Dziś przytniesz $ na treściach, a za rok, dwa lata będziesz musiał i tak zlecić normalny content. Tutaj problemem nie jest sam algorytm jako taki, bo robot nadal nie jest w stanie odróżnić tekstu synonimizowanego od zwykłego, ale użytkownicy. Po pierwsze - zaplecze, które wbije się gdzieś wysoko na frazy, będzie pod ostrzałem białych rycerzy wysyłających spam-raporty. A dwa - o ile do normalnego zaplecza przepchniesz link na forum, przez katalog etc., to nikt nie pozwoli Ci na zostawienie linka do serwisu, który ma teksty z d*py wzięte. No chyba, że linkujesz takiego bloga z jakichś niemoderowanych miejscówek, ale to wszystko nadal kręci się na tym samym poziomie. Same synonimy ograniczają po prostu potencjał pozyskiwania do niego linków i dlatego właśnie na zapleczu powinieneś mieć normalne treści.

  • Like 3

paq studio YouTube

Masz Ducati? Patrz sklep Do Dukata | Agencja SEO Paq Studio

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, kevin19x napisał:

Twój post nic nie wnosi do tematu dlatego zgłosiłem go jako spam .  Nie chcesz nie pomagaj .

Za pisanie tekstów to ty się nie zabieraj może lepiej, bo nawet nie pamiętasz co sam napisałeś:

 

Cytuj

teksty na zaplecze piszą Wam copywriterzy czy może są to teksty z synonimami  ?

 

Gdzie tu według ciebie jest takie pytanie zawarte w twoim poście:

 

Cytuj

Moje pytanie dotyczyło tego czy istnieje możliwość stworzenia sensownego tekstu po polsku z synonimami,który po zmieszaniu będzie sensowny i czytelny

 

 

Mamy sami się domyślać między wersami? Albo formułujesz pytanie konkretnie, albo nie odwracaj kota ogonem.

 

Edytowane przez noupe

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, noupe napisał:

W sumie masz racje,sorki. 


Wracajac do tematu zaplecza korzystał ktoś z WPSEO ? 

Wydaje się to ciekawym rozwiazaniem zwazywszy na mozliwość efektywnego zarządzania tym zapleczem i każda strona stała by na innym IP.

 

Czy polecacie takie rozwiazanie?

 

Założyłem tam konto testowe i wrzuciłem bloga (jest dostep do 10 przykładowych IP) i te IP znajduje się na blackliscie. Czy ma to negatywny wpływ na SEO tego zaplecza?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli zaplecza muszą być postawione na różnych serwerach aby miały różne IP ?

Zależy od ilości. Wiecej niz 5-10 lepiej nie stawiać. I lepiej imo na sharedach bo zdywersyfikowane otoczenie a nie tylko twoje strony

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że pytanie jest bardziej podstawowe.

 

Godzinę temu, barteq99 napisał:

Czyli zaplecza muszą być postawione na różnych serwerach aby miały różne IP ?

 

Nie muszą. Ale przy zwykłym serwerze 1 serwer = 1 IP, można podpiąć większą ilość IP do serwera, no i są serwery SEO gdzie 1 serwer = xxx IP.

 

specjalista-googleads.pl - prowadzenie kampanii Google Ads (AdWords)

www.smart-seo.pl - skuteczna reklama w Google :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem taki że 99,99 osób piszący tu o zapleczach mówi o 10-20-50 szt a przy takich ilościach to wszytko nie ma znaczenia bo postawić tyle zapleczówek można na szared gdzie na tym samym IP stoi jeszcze 4000 innych stron, lub ukryć IP serwera za CF. Przy budowaniu zaplecza liczy się kontent to jest nr1, dalej idzie sama budowa zaplecza CMS sposób zaprezentowania linków, dalej domeny na których stoi zaplecze, dalej podlinkowanie zaplecza, reszta ma bardzo odlegle znaczenie a Wy ciągle gadacie o IP.

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to czy zapleczem jest blog  z 100 postami czy też strona firmowa ma jakiekolwiek znaczenie ?  W pierwszym przypadku koszta budowy takiego zaplecza są o wiele wieksze dlatego chcialbym się upewnić czy lepiej postawić 100 dobrych stron z kilkoma dobrymi tekstami  niż mniej ale stron-blogów. 

 

Zaplecze można linkować na adres URL,generic keyword czy po prostu jakies ogólne longtail powiazane z treścia witryny ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności