Jump to content

Program partnerski policji

Recommended Posts

Witam.

Jak myślicie dobrym pomysłem było by proponowanie policji utworzenia programu partnerskiego?

Np nagrywacie gościa co przejeżdża na czerwonym świetle, wyprzedza na podwójnej ciągłej i dostajecie prowizję od mandatu.

• Like 1
  • Replies 57
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Ja bym tam machnął odrazu portal społecznościowy podpierdalacze.pl gdzie jak na fejsie będzie buttonik zmiast Lubię to to Podpi...l Go i opcje do US, ZUS itd. Wchodzisz na swój profil i widzisz ile os

Na natrętów możesz w ogródku postawić coś takiego: Żeby nie było, zdjęcie zrobiłem samodzielnie podczas niedzielnego spaceru. Na szczęście własciciel armaty pewnie miał obiad albo wytapiał kule do

Jeszcze w dobie bez internetu był taki popularny program partnerski nazywał się ORMO. Tysiące ludzi się w to bawiło, niektórzy na poważnie, sam nie moge pojąć tego przypadku do dziś. Ale widzę duch OR

Jak myślicie dobrym pomysłem było by proponowanie policji utworzenia programu partnerskiego?

To się nazywa innowacyjna przedsiębiorczość ;)

Piłeś? Nie jedź (i nie loguj się na forum) !

Siciliano: Robić szeptankę tutaj to jak sprawdzać w zbiorniku poziom paliwa zapalniczką.

Ja mam w ogródku własny fotoradar (...)

Na natrętów możesz w ogródku postawić coś takiego:

27f243dc972165a7.jpg

Żeby nie było, zdjęcie zrobiłem samodzielnie podczas niedzielnego spaceru. Na szczęście własciciel armaty pewnie miał obiad albo wytapiał kule do armaty ;)

• Like 4

Piłeś? Nie jedź (i nie loguj się na forum) !

Siciliano: Robić szeptankę tutaj to jak sprawdzać w zbiorniku poziom paliwa zapalniczką.

Witam.

Np nagrywacie gościa co przejeżdża na czerwonym świetle, wyprzedza na podwójnej ciągłej i dostajecie prowizję od mandatu.

Podobna formuła juz funkcjonuje. Tylko, że bez prowizji. Nazywa się to donos obywatelski.

Bardziej praktykowany jest w współpracy z urzędem skarbowym. Taka działalność wiąże się z pewnymi ryzykiem. Można obudzić się w rowie z kosą w plecach.

E:

Możesz nagrywać a filmy zamieszczać na YT. Oglądalność będzie wysoka. Tylko muszą być widoczne nr. rejestracyjne i facjata kierowcy. :D

Edited by SzlafRock

Potem łapiemy takiego autora, i dostaje on od nas, za "donoszenie"

Możesz nagrywać a filmy zamieszczać na YT. Oglądalność będzie wysoka. Tylko muszą być widoczne nr. rejestracyjne i facjata kierowcy. :D

Nie podpowiadaj koledze takich pomysłów, bo potem się zdziwi jak dostanie z sądu pismo o naruszeniu prywatności i dóbr osobistych

Najlepsze i najtańsze Teksty SEO

Napisze wszystkie Teksty zapleczowe i najtańsze Teksty na strony

U nas już nadsyłaja filmy za darmo:

Od miesiąca na internetowej stronie komendy uruchomiono specjalną skrzynkę, na którą można przesyłać wyczyny piratów drogowych.

W ciągu kilku tygodni policja otrzymała 12 filmów z niebezpiecznymi manewrami. Każdy z nich kwalifikuje do zatrzymania kierowcy prawa jazdy. Sprawcy są teraz namierzani i wkrótce odpowiedzą za brawurowa jazdę - mówi naczelnik Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Białymstoku

link

http://www.radio.bialystok.pl/wiadomosci/alejazda/id/115242