Skocz do zawartości

WALNIE Ktoś jakimś porządnym sucharem


Jaco1000

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 349
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Ze znalezionych w sieci - oferta firmy zajmującej się pozycjonowaniem... :

 

"Pozycjonowanie stron internetowych

bardzo wysoka skuteczność
Zapewniam bardzo wysoką skuteczność pozycjonowania stron. Wieloletnie doświadczenie i szeroka gama kllientów w praktycznie każdej branży, pozwala mi zapewnić Państwu skuteczne działania. Nie składam deklaracji bez pokrycia, wiem co możemy uzyskać, jakimi metodami i środkami.
 
tylko legalne techniki (White Hat SEO)
Moje prace są całkowicie legalne z punktu widzenia wyszukiwarek. NIGDY nie zdażyło się aby klient otrzymał karę od Google za niedozwolone techniki. Stosuję sprawdzone, dozwolone a zarazem skuteczne metody pozycjonowania stron. NIGDY nie stosuję technik nidozwolonych (Blac Hat SEO).
 
kampanie linków
Od kilku lat obserwujemy wciąż rosnące znaczenie linków prowadzących do strony (backlinks). Dla trudniejszych fraz prowadzę kampanie linków oraz artykułów pozycjonujących. Wszystkie działania prowadzę w sposób subtelny ale konsekwentny, stąd nie ma ryzyka narażenia się na karę od wyszukiwarki.
 
atrakcyjne ceny (pozycjonowanie nawet od 150 pln netto / miesiąc)
Obecnie na rynku nie ma profesjonalnie działającej firmy oferującej korzystniejsze ceny. Stawki za pozycjonowanie ustalamy wspólnie z klientem na podstawie pracochłonności zlecenia. Najogólniej można napisać: TANIO :)"
 
 
Jakoś mnie to rozbawiło....niewiem czemu...;-) ciekawe jest szczególnie polączenie
tylko legalne techniki (White Hat SEO) +  kampanie linków :zeby:

oczywiście to tylko dla "trudniejszych fraz " bo za 150/m-c łatwiejsze frazy widac robia bez linkowania...

Wyjazdy na narty w alpy są lepszą i tańszą alternatywą dla feriii w Polsce.

Zapraszam na wyjazdy narciarskie i sylwestrowe.

Biuro projektowe Wrocław - sprawdź tanie projekty budowlane w mieście Wrocław

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"łatwiejsze frazy widac robia bez linkowania..."  - Co w tym dziwnego?

 

Po ich stronie bardzo wątpie że robią jakąkolwiek optymalizację, wiec jak nie linkują to poprostu biorą min.150/mc (bo to najniższa możliwe cena jak wynika z opisu) za nic nie robienie ;-) - tak to odebrałem-  opis usługi mnie rozbawił to wrzuciłem.

 

 

Pozdrawiam!

Wyjazdy na narty w alpy są lepszą i tańszą alternatywą dla feriii w Polsce.

Zapraszam na wyjazdy narciarskie i sylwestrowe.

Biuro projektowe Wrocław - sprawdź tanie projekty budowlane w mieście Wrocław

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Noc. 

Mieszkanie budynku wielopiętrowym na jednym z warszawskich blokowisk.

Zbigniew z żoną Natalią uprawia seks. Wielokrotnie.

Rano spotyka go na klatce sąsiad, emeryt Janusz.
- Zbychu, słuchaj... Kiedy dymasz swoją żonę, to jej krzyki słychać w całym bloku. Zrób coś z tym!
- Ale co, panie Januszu?
- Usta jej zaklej taśmą albo co...

Następna noc. Zbigniew zakleja usta żonie taśmą i zaczyna akcję.

Po pierwszym orgazmie woła:
- Panie Januszu, jest OK?
- Tak - krzyczy zza ściany sąsiad.
Po drugim orgazmie:
- I co może być?
- Tak.
I tak kilka razy. W końcu pan Janusz nie wytrzymuje:
- Zbyszek, kuźwa, odklejaj taśmę!
- Czemu?
- Bo cały blok myśli, że to mnie dymasz!

Panie Boże, chroń mnie przed debilami, bo rozmowa z nimi powoduje, że  grzeszę pychą..

Były sobie świnki trzy - content, google oraz link | jestem uczulony na pierd*lenie głupot | idiot intruder aka internetowy poszukiwacz prawdy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Franek widzi przez okno, że u jego sąsiada grają gwiazdy tenisa. Idzie do niego i pyta:
- Skąd u ciebie gwiazdy tenisa?
- Poprosiłem złotą rybkę o życzenie.
- Pożycz mi ją.
- Dobra masz, ale uważaj, bo jest trochę głucha.
Franek zabrał rybkę i poprosił o kupkę złota, ale rybka dała mu kupkę błota. Ten z żalem przychodzi do sąsiada i opowiada mu co się stało. On jednak mu mówi:
- Mówiłem ci, że jest głucha. Myślałeś, że ja chciałem mieć dużego tenisa!?

Panie Boże, chroń mnie przed debilami, bo rozmowa z nimi powoduje, że  grzeszę pychą..

Były sobie świnki trzy - content, google oraz link | jestem uczulony na pierd*lenie głupot | idiot intruder aka internetowy poszukiwacz prawdy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Rebe, jadę na wczasy nad morze - chwali się Mosze. - Ale słyszałem, że tam kobiety ubierają się bardzo nieskromnie. Rebe, może uczciwy Żyd patrzeć na kobietę w mini i w bluzce z wielkim dekoltem?
- Może.
- A w bikini?
- Może.
- A gdy jest topless?
- Może.
- Rebe, a czy są rzeczy na które Żyd nie powinien patrzeć?
- Są.
- Jakie na przykład?
- Spawarka.

Potrzebujesz linków? Pisz!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie #truestory dla nadużywających słowa "gimbus",

przekonanych o własnej wyższości intelektualnej.

 

 

1359fe91193063c4f87bc8fa9f4d9066.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności