Skocz do zawartości

WALNIE Ktoś jakimś porządnym sucharem


Jaco1000

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 349
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Ech dla mcmagika czarny humor za ciężki.

Po części to rozumiem, czarny humor jest jak para nóg - nie każdy go ma.

Jeden seo rabin powie tak, a inny powie nie.

Zostałem SEMitą, żeby nawet w pracy siedzieć przy komputerze B)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mieszkanie obok wprowadziła się rodzina hindusów. Chciałem żeby poczuli się jak w domu więc zgwałciłem im córkę.

--------

Dziewczyna z chłopakiem zaczynają igraszki. Dziewczyna robi loda chłopcowi zaś po chwili wybiega do kuchni.

Po minucie wraca, znowu robi to co robiła ale po chwili znów wybiega do kuchni. I tak 3 i 4 raz.
Wreszcie wkurzony chłopak pyta : po co ty biegasz do tej kuchni??
a dziewczyna na to : masz tyle sera pod napletem, że musiałam chlebem przegryźć...

----------------------

Co ma wspólnego zima z niechcianą ciążą?

skrobanie

-------------------------------

W noc wigilijną na dworcu PKP spotyka się dwóch facetów:
- co pan taki przygnębiony święta są, trzeba się weselić.
- Aaa, tragedia mnie spotkała, żona mnie zostawiła, moja firma zbankrutowała, a na dodatek ukradli mi samochód. Nic tylko się powiesić
- Ależ drogi panie jest wigilia! Tak się składa że jestem Świętym Mikołajem. Pomogę Ci. Kiedy wrócisz do domu będzie na ciebie czekała piękna kochająca żona. Widzisz to Ferrari na parkingu? Jest twoje, kluczyki są w środku, a twoje konto od teraz jest zapełnione! Prosze tylko o jedno, zrób mi loda.
Facet myśli: kurcze będę ustawiony do końca życia, co mi szkodzi, dobra zrobie to! Kiedy było już po wszystkim zadowolony mikołaj zapina rozporek i pyta:
-Synku, ile ty masz właściwie lat?
-43
-I ty wierzysz w Świętego Mikołaja?

-----------

Tato! Znalazłem babcię!

Tyle razy ci mówiłem durniu, żebyś nie kopał w ogródku

--------------------

Dlaczego kobiety źle prowadzą samochód.

Bo przyzwyczajone są do miotły.

-------------------------

Dlaczego Św. Mikołaj ma tak duży wór?

Bo dochodzi tylko raz w roku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stary farmer miał duży staw na tyłach swojego ogrodu. A i ogród niczego sobie. Stoliki wokół dużego grilla, trawniczek ładnie przystrzyżony, drzewka owocowe itp...

Pewnego wieczoru farmer postanowił pójść nad staw i "rzucić gospodarskim okiem". Przy okazji wziął wiadro, coby w drodze powrotnej przynieść trochę owoców.

W miarę jak zbliżał się do stawu, słyszał coraz głośniejsze hałasy i krzyki. W końcu dotarł nad staw i oczom jego ukazał się taki oto widok: kilka ładnych młodych dziewczyn kąpało się nago w jego stawie. Natychmiast go zobaczyły i podpłynęły na głębszą wodę.

– Nie wyjdziemy, dopóki pan nie odejdzie! – krzyczały.

Stary farmer zmarszczył tylko brew i mówi:

– Nie przyszedłem tu po to, żeby oglądać was pływające nago, ani po to, żeby zmuszać was do wyjścia z wody nago. – Tu stary farmer popatrzył na trzymane w ręku wiadro. – Przyszedłem tylko po to, żeby nakarmić aligatora...

Nie znam się na pozycjonowaniu, ja tu tylko zużywam transfer i miejsce w sql.

Roman Kluska ujawnia: nadchodzi INFLACYJNY ARMAGEDON!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stary farmer miał duży staw na tyłach swojego ogrodu. A i ogród niczego sobie. Stoliki wokół dużego grilla, trawniczek ładnie przystrzyżony, drzewka owocowe itp...

Pewnego wieczoru farmer postanowił pójść nad staw i "rzucić gospodarskim okiem". Przy okazji wziął wiadro, coby w drodze powrotnej przynieść trochę owoców.

W miarę jak zbliżał się do stawu, słyszał coraz głośniejsze hałasy i krzyki. W końcu dotarł nad staw i oczom jego ukazał się taki oto widok: kilka ładnych młodych dziewczyn kąpało się nago w jego stawie. Natychmiast go zobaczyły i podpłynęły na głębszą wodę.

– Nie wyjdziemy, dopóki pan nie odejdzie! – krzyczały.

Stary farmer zmarszczył tylko brew i mówi:

– Nie przyszedłem tu po to, żeby oglądać was pływające nago, ani po to, żeby zmuszać was do wyjścia z wody nago. – Tu stary farmer popatrzył na trzymane w ręku wiadro. – Przyszedłem tylko po to, żeby nakarmić aligatora...

To jest suchar poziom PRO :D

multikonto

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

To jest suchar poziom PRO :D

 

Tak, to jest suchar pro - takie nabijanie postów :)

 

A z sucharów - tym razem politycznie:

... czas się napić ze szczęścia, że Komorowski przegrał... i ze smutku, że Duda wygrał :winko:

Ekologiczne torby papierowe z nadrukiem. Wysoka jakość! Chyba, że wolicie torby w Gdańsku ...
Siemianice to taka mała słoneczna miejscowość :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stary farmer miał duży staw na tyłach swojego ogrodu. A i ogród niczego sobie. Stoliki wokół dużego grilla, trawniczek ładnie przystrzyżony, drzewka owocowe itp...

Pewnego wieczoru farmer postanowił pójść nad staw i "rzucić gospodarskim okiem". Przy okazji wziął wiadro, coby w drodze powrotnej przynieść trochę owoców.

W miarę jak zbliżał się do stawu, słyszał coraz głośniejsze hałasy i krzyki. W końcu dotarł nad staw i oczom jego ukazał się taki oto widok: kilka ładnych młodych dziewczyn kąpało się nago w jego stawie. Natychmiast go zobaczyły i podpłynęły na głębszą wodę.

– Nie wyjdziemy, dopóki pan nie odejdzie! – krzyczały.

Stary farmer zmarszczył tylko brew i mówi:

– Nie przyszedłem tu po to, żeby oglądać was pływające nago, ani po to, żeby zmuszać was do wyjścia z wody nago. – Tu stary farmer popatrzył na trzymane w ręku wiadro. – Przyszedłem tylko po to, żeby nakarmić aligatora...

 

Mistrzostwo.

 

Czemu choinka nie jest głodna?

Bo jodła.

 

Czemu beton nie chodzi do pracy?

Bo go wylali.

 

Po co idzie skate do lasu?

PoZiomki.

 

Gdzie myje informatyk ręce?

Na Ekranie.

 

Co ma krawcowa w lodówce?

MaSzynkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności