Skocz do zawartości

[startup] TextBookers.com - błyskawiczna realizacja tekstów SEO


Rekomendowane odpowiedzi

Z czystej ciekawości: zgłosiliście, że według Was powinien być to tekst specjalistyczny? 

Druga rzecz: ja widzę ok. 70 tekstów do realizacji, a pokazuje, że tekstów jest 142. O co chodzi? TB oszukuje, czy u mnie nie pokazują się wszystkie?... 

TB macie problem, ja już odkryłam jaki. Ciekawe kiedy Wy się pokapujecie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hahaha tak się wszyscy proszą o zmiany, a jak przyjdzie co do czego szanowny pan copywriter i szanowna pani copywriter nie zgłoszą, bo przecież sami się powinni domyśleć. To nie narzeczony, co by się domyślał czy panna chce czekoladki, czy kwiaty, bo jak nie to awantura... Po to są ulepszenia i modyfikacje, aby był przepływ informacji. Ale po co... 

Oczywiście nie bierzcie tego do siebie, ja żartuję. Taki już mam poczucie humoru :) 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@JFK Ok 70? To masz chyba trzecie oko:) Zawsze widać tylko 50 zleceń, nawet jeśli jest 7845. Licznik to co innego. 

Ja ostatnio zgłaszałam teksty zapleczowe, gdzie w wymogach było, że mają być wysokiej jakości. Myślę, że zgłaszanie hurtem wszystkiego nie jest rozwiązaniem. Poleżą do 3 czerwca to może potem pan zleceniodawca uwierzy, że stawka ma znaczenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zależy jak się patrzy, ale widać to ja mam nie tylko specyficzne poczucie humoru, ale też trzecie oko ;) może jestem wyjątkowa. Masz rację, tylko wywracam w myślach oczami, jak widzę, że ktoś wylewa żale na forum, że za niskie stawki, że wymagania za duże, że woda za mokra, a papier za suchy, że powinni się domyśleć, a nic z tym nie robi. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, JFK napisał:

Zależy jak się patrzy, ale widać to ja mam nie tylko specyficzne poczucie humoru, ale też trzecie oko ;) może jestem wyjątkowa. Masz rację, tylko wywracam w myślach oczami, jak widzę, że ktoś wylewa żale na forum, że za niskie stawki, że wymagania za duże, że woda za mokra, a papier za suchy, że powinni się domyśleć, a nic z tym nie robi. 

sama zwróciłaś uwagę więc sobie zgłaszaj, a nie wytykaj palcami - kto chce ten weźmie, kto nie chce zostawi i tyle. Gdybym wzięła to zlecenie to pewnie bym zgłosiła, ale mnie takie duże na raz nie interesują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będę robiła, co uznam za stosowne i tak zrobiłam już. Tryb rozkazujący to możesz stosować co najwyżej do wspomnianego narzeczonego... o ile się nie domyślił, czy kwiaty, czy czekoladki. Mnie może ten tekst interesuje, może nie. Może wzięłam jakieś już z tych recenzji, a może nie. Nie wypowiadałam się na ten temat i nie zamierzam. 

 

Zluzujcie majty i pomagajcie tworzyć coś fajnego, a nie wszystko Wam wiecznie nie pasuje, ale nie obchodzi na tyle, by się zaangażować i coś zrobić. Powinniśmy być ekipą, która pracuje na wspólny sukces - my i portal. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, no więc ja je zgłosiłam, tłumacząc, dlaczego teksty powinny być zaklasyfikowane jako specjalistyczne. Poprosiłam o przekazanie Zleceniodawcy tych informacji. Teksty zniknęły, a na drugi dzień pojawiły się z lekko zmienionym opisem. W pierwszej wersji była "recenzja", w drugiej "przypominające recenzję", z zaznaczeniem, że lektura książki nie jest wymagana. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Just now, inverts said:

Hej, no więc ja je zgłosiłam, tłumacząc, dlaczego teksty powinny być zaklasyfikowane jako specjalistyczne. Poprosiłam o przekazanie Zleceniodawcy tych informacji. Teksty zniknęły, a na drugi dzień pojawiły się z lekko zmienionym opisem. W pierwszej wersji była "recenzja", w drugiej "przypominające recenzję", z zaznaczeniem, że lektura książki nie jest wymagana. 

No jak widać zgłaszanie na nic się zdaje, jak klient nie chce zapłacić więcej po prostu :P Oczywiście książki czytać nie trzeba, bo czy ktoś przeczytałby książkę i ją zrecenzował za dwadzieścia kilka złotych? Ja bym w cenie tekstu specjalistycznego również tego nie zrobiła.

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, JFK napisał:



Druga rzecz: ja widzę ok. 70 tekstów do realizacji, a pokazuje, że tekstów jest 142. O co chodzi? TB oszukuje, czy u mnie nie pokazują się wszystkie?... 

TB macie problem, ja już odkryłam jaki. Ciekawe kiedy Wy się pokapujecie :P

 

53 minuty temu, JFK napisał:

Zluzujcie majty i

 

53 minuty temu, JFK napisał:

wszystko Wam wiecznie nie pasuje, 

Tb oszukuje i ma jakiś tajemniczy problem, który odkryłaś, a my mamy zluzować majty... No nie da się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do JFK - na forum jesteś od 2 miesięcy, więc pewnie nie wiesz, że od lat domagamy się moderatora dla zlecających. Nasze wytyczne są sprawdzane, natomiast zlecenia nie. I tu w przypadku niektórych klientów pojawia się problem. Zleca zaplecza jako precle (był taki, który robił to hurtowo). Jaka cena taka jakość. Ja przyjęłam strategię, że jeżeli opis zlecenia nie jest zgodny z kategorią, to go nie biorę. Mam klienta zlecającego indywidualnie, czyli mój styl pisania mu odpowiada, super. Po pewnym czasie zorientowałam się, że wystawia mi 5, niby dobrze, ale średnia spadła mi o 0,2. Przy większej ilości mogę spaść stawkę niżej. Parę razy napisałam, że ocena 5 (notorycznie) za zlecenia indywidualne mnie nie interesuje. Teraz po prostu leżą 24 h i spadają.

Do pozostałych - wydaje mi się, że kategoria tych zleceń jest poprawna, wystarczy tylko dokładnie wczytać się w opis zlecenia, które (wyjątkowo) jest bardzo precyzyjne.  Trzeba rozebrać je na czynniki pierwsze i realizować zgodnie ze wskazówkami. Nie musisz czytać książki, nie musisz mieć wiedzy merytorycznej w danym temacie, wystarczy lekkie pióro i własny styl. dopisek: Nie przyjmę świadczy, że już parę razy się sparzył (plagiaty, synonimy) i szuka nowego rozwiązania. Zgodnie ze wskazówkami należy przeczytać kilka opisów na porównywarkach, księgarniach internetowych lub stronach tematycznych. Facet chce tylko lekkiego pióra, które przyciągnie czytających.

Niestety do niedzieli wieczorem jestem wyłączona, więc nie mogę brać, ale wtedy będzie dodatkowy bonus 15% i parę zaklepię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, JFK napisał:

Będę robiła, co uznam za stosowne i tak zrobiłam już. Tryb rozkazujący to możesz stosować co najwyżej do w

Zluzujcie majty i pomagajcie tworzyć coś fajnego, a nie wszystko Wam wiecznie nie pasuje, ale nie obchodzi na tyle, by się zaangażować i coś zrobić. Powinniśmy być ekipą, która pracuje na wspólny sukces - my i portal. 

mój post nie był w trybie rozkazującym, ale bardziej informacyjnym, za to Ty użyłaś tonu wywyższającego się 

2 godziny temu, JFK napisał:

Będę robiła, co uznam za stosowne

i nie wiem jak to się ma teraz do Twojego wyobrażenia o ekipie pracującej na wspólny sukces

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności