Jump to content

JFK

Forumowicze
 • Content Count

  70
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

JFK last won the day on November 1 2019

JFK had the most liked content!

Community Reputation

12 Good

Recent Profile Visitors

327 profile views
 1. Moze byc jeszcze tak, że nie liczą średniej z konkretnej liczby tekstów, ale od konkretnej daty. Wówczas mogla dziś Ci przybyć ocena w postaci 6, ale mogło odejść kilka ocen 6 z przeszłości i wtedy średnia się obniża, bo tak czy siak ilość 6 spadła. Ja nie zauważyłam u siebie spadku średniej w dwóch kategoriach, w których pisze. Reszcie sie nie przyglądam szczerze mówiąc.
 2. Ja nigdy nie zwracałam na to uwagi powiem szczerze. Może dlatego, że nigdy dużo nie pisałam i nie polowałam jakoś bardzo na zlecenia. Ale skoro tak było to nie ma o czym gadać.
 3. Właśnie ja w innych kategoriach i typach mam 0, a w tych wybranych przez siebie kilkadziesiąt. No ale może to najwyższy czas dodać inny język
 4. Widział ktoś od początku tygodnia jakiekolwiek zlecenie do rezerwacji? Ja chyba nie, a jeśli tak to był to poniedziałek rano. Mam wrażenie ze cos się popsuło. No chyba, że to skutki pandemii. Jak myślicie?
 5. Nooo, @cerien powyżej sam trafne spostrzeżenia. Jednak masz szczęście, dołączając do tego forum, że na jego straży stoją strażnicy moralności online i internetowej kultury.
 6. Cóż człowiek jest szczęśliwszy w życiu, jeśli zrozumie, że inni nic nie muszą, ewentualnie mogą, chcą itp. To od niego zależy czy bierze to, czy nie, czy mu to pasuje czy nie. Wyjść jest kilka: albo bierzesz coś częściowo, odrzucasz całkowicie lub akceptujesz ze wszystkim. Można też wojować się z kimś o coś, czego jeśli ten ktoś Ci nie chce dać - i tak Ci nie da. No ale to takie tam przemyślenia. Życzę Wam miłego wieczoru 🙂
 7. Dokładnie. Pisanie na TB to wybór. Nikt nikogo do niczego nie zmusza. Mam wrażenie, że Ci co najwięcej narzekają na TB, tak samo usilnie naciskają na umowy, na podniesienie stawki i szybkie wypłaty. Są różne rozwiązania. Można pisać gdzie indziej, pójść do innej pracy, albo się przebranżowić całkowicie. Nie wierzę, że są ludzie którzy utrzymują się TYLKO z TB. To by było skrajnie nieodpowiedzialne. Ta platforma nie powinna być iczym innym jak tylko dodatkiem do głównego dochodu lub jednym z wielu jego źródeł. Zatem nie ma się co emocjonowac, tylko trzeba brać co nam pasuje, a nie łapać ochłapy.
 8. Hejka. Dziwię sie Wam naprawdę. Ja zapleczowych nie tykam juz od dawna. Piszę tylko tematyczne i specjalistyczne, przy czym coraz rzadziej biorę tematyczne z ogólnej puli. Jakby nikt nie pisał, tych gorzej płatnych tekstów, klienci szybko by się wycofali. Są, bo jest na nie popyt. Po prostu.
 9. Po pierwsze to już było. Po drugie zapomniałam, że powinnismy sie głaskać po głowach za te irracjonalne wypowiedzi...
 10. Nie można. Napisali w trzech miejscach: umowie, poście na forum i mailu, że trzeba odesłać pocztą. Co do gwiazdek przy zleceniach... Teraz ja powalkuje. ZAWSZE kiedy pojawiała mi sie gwiazdka a to nie było zlecenie typowo dla mnie, widać było, ze zlecono je wcześniej. To znaczy powiedzmy, że udało mi sie je złapać o 17.00 a bylo zlecone np. 5h wcześniej. To z kolei widać po terminie realizacji. Co do grup ulubionych copy nie mam wiedzy na teb temat.
 11. Z moich obserwacji wynika, ze to zlecenie, ktore odrzucił inny copywriter przed upływem 24h. Kiedyś jak jeszcze brałam więcej zleceń z ogólnej puli to mi się takie zdarzały.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy