Jump to content

JFK

Forumowicze
 • Content Count

  50
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

JFK last won the day on November 1

JFK had the most liked content!

Community Reputation

9 Neutral

Recent Profile Visitors

191 profile views
 1. Dzięki za odpowiedź. Troche szkoda, bo nie daje to pola manewru, kiedy akurat nie ma się czasu na realizację.
 2. Hej. Mam pytanie, a na pewno ktoś z Was będzie znał odpowiedź. Jeżeli dostaję zlecenie indywidualne i je odrzucam z uzasadnieniem to gdzie ono trafia? Od razu do innych copy czy do zleceniodawcy np. żeby zobaczył moje uwagi.
 3. Tobie to już w ogóle mi się nie chce tołkować, bo Ty wszystko traktujesz jak atak. No to jestem nie na czasie jak mówiłam. Ja po prostu uważam, że pensja raz w miesiącu jest bardziej praktyczna dla obu stron. Moje zdanie moja sprawa, nie musisz się z tym zgadzać. Wiem też, że firmy sobie MUSZĄ planować finanse na wszystko. I to nie takie hop siup. Co do zarabiania na pisaniu. No nie. Zarabiam na czym innym, a to można nazwać co najwyżej dorabianiem na waciki. Lubię to i szanuję tę dodatkową pracę. Doceniam, że ją mam. Mam zupełnie inne zdanie np. co do ilości i jakości zleceń niż większość użytkowników forum. A Wy tylko narzekacie, a jakbyście mogli to byście wyszarpali im te wypłaty. To tylko forum, po co Wy tak bierzecie wszystko do siebie. Długo tu nie zaglądałam i to była jednak dobra decyzja... Pozdro.
 4. Problem nie leży w częstotliwości wypłat i czasie ich realizacji, a w raczej zarządzaniu budżetem domowym. Po co wylewać żale na forum, że ktoś ma wyrównanie za gaz... Co to wnosi do tematu? No ale ponownie każdy robi jak uważa. Co do realizacji przelewów to nie jest tak jak mówisz, że zlecasz jest i tyle... każda osoba zarządzająca finansami w jakiejkolwiek firmie Ci to powie. Z reguły poważne firmy albo płacą faktury z jakimś konkretnym terminem płatności za usługi albo swoim pracownikom przelewają kasę raz na miesiąc. Muszą mieć na to zaplanowane środki, zachowaną płynność finansową. W tygodniówki to się chyba tylko budowlanka bawi. Chyba że nie jestem na czasie...
 5. Chodzi o to że TB miałoby robić wypłatę raz na miesiąc, a nie że Ty byś zlecał. Ja zlecam raz w miesiącu i w sumie spoko. Czasem zastanawiam się kiedy wpadnie ale od roku nie czekałam nigdy dłużej niż tydzień. Poza tym nie dziwię sie, że TB ma obsuwy i jest marzą od przelewu skoro zlecacie wypłaty co kilka dni. Jeszcze rozumiem co dwa tygodnie.
 6. Czy miał ktoś tak, że tekstu nie bylo nigdzie? W historii, w odrzuconych, aktywnych itp?
 7. Właśnie ja byłam o tym przekonana, dlatego napisałam o tapetowaniu ścian... Myślałam, że musiało mi się coś pomylić.
 8. No ok ale nie ma bata, że zawsze jest to klient końcowy... Więc to chyba zasada, która nie działa. W każdym razie dzięki za info.
 9. Mi ostatnio wpadl po 2-3 dniach od zlecenia wypłaty. Takze w sumie szybko. Mam wrażenie, ze z tym to trochę w kratkę.
 10. Z całym szacunkiem, ale jej branie zleceń i dawanie naszych tekstów jest tak samo nieuczciwe jak notoryczne przedłużanie terminu. Ona twierdzi, że pisze sama a daje teksty kogos innego. Choć z drugiej strony sprzedajmy jej prawa autorskie więc w czym problem? Może nimi ściany tapwtowac. Ty też ponoć jestes zlecajacym Gocha. Hipokryzja... Co so przedłużania terminu. Klikając zrealizuj zobowiązujesz się do napisania w terminie. Przedłużenie raz na jakis czas spoko. Samej mi sie RAZ zdarzylo w ciągu dwóch lat. Jednak notoryczne przedłużanie tez nie jest fair i nikt mi nie wmowi, ze jest. Godze się na konkretną stawke i za nia robie robotę jak najlepiej, a nie ustalam sobie własne standardy. Ja przynajmniej tak robie a nie wymyslam wlasne zasady. Za taka stawke mozesz nie pisać wcale. A nie w kazdym poście sie tlumaczysz ze piszesz tylko na początku miesiaca i cala litania na jakich zasadach pracujesz. Jestem nowa na forum a wiem to juz od samego poczatku.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy