Skocz do zawartości

[startup] TextBookers.com - błyskawiczna realizacja tekstów SEO


Rekomendowane odpowiedzi

Myślę, że amebix i maugosias powinni powściągnąć emocje, ponieważ do niczego nie prowadzą. Głównym sprawcą zamieszania jest TB, który opracował kryteria tekstów (przesadzili z preclami na 6K) oraz bkartol, który z pełnym cynizmem to wykorzystuje. Świadczy to tylko o tym, że jest byle jakim cwaniakiem, a nie poważnym pozycjonerem. Może dla jaj napiszę dla niego precla na 6 k i może mi go nawet ocenić na 3. Proponuję ich nie brać, albo wytrzymać do momentu, kiedy TB dokłada 15%. Dzisiaj tak było. Nie da się ukryć, że bkartol to wyjątkowy cwaniak bez skrupułów wykorzystujący copy. Profesjonalny pozycjoner zapłaci kilkanaście razy więcej za 1000k, ale ma gwarancję, że tekst będzie dobry i klient zadowolony. 

Uzupełniam swój wcześniejszy wpis. Sprawdziłam jako klient (mam konto) TB ustawił limit znaków na wszystkie rodzaje tekstów na 10 000 zzs, więc należy spodziewać się, że bkartol będzie takie zlecał. W opisie dla copy jest informacja,że teksty preclowe to krótki opis. Ja jutro będę do nich pisać i proponuję, by inni zrobili to samo.Niech wreszcie ujednolicą wymagania i kryteria dla zlecających.

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Gocha napisał:

Proponuję ich nie brać, albo wytrzymać do momentu, kiedy TB dokłada 15%. Dzisiaj tak było. Nie da się ukryć, że bkartol to wyjątkowy cwaniak bez skrupułów wykorzystujący copy.

Mamy wolny rynek, jeśli są osoby które piszą w takich stawkach i długości tzn. im się jednak opłaca - odpowiadam, nie jest to kilka osób, a raczej kilkadziesiąt

No i "cwaniaków" jest więcej, to oni finansują Wasze wypłaty, nie chcesz nie piszesz ...

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dajcie sobie na wstrzymanie albo załóżcie wątek "ile powinien dostawać copy za precla". Już mam dość pierdyliarda postów o tym, jak to zleceniodawcy wykorzystują autorów. Skoro potraficie napisać po raz kolejny długaśnego posta o tym samym, to precla na 6k też, bo w kółko klepiecie to samo. 

 

Nie chcesz, nie pisz tych precli i tyle.

  • Like 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, marek_____ napisał:

mają czelność walczyć o lepsze warunki pracy

 

Dokładnie!!1111onneneonoenoe Dawać 10 TYSIĘCY ZŁOTYCH  za utrudnione warunki pracy w biedaszybie copy xDxD

https://www.wykop.pl/link/4736699/10-tys-zl-za-utrate-prawa-do-bezplatnego-wegla-wiadomo-kiedy-wejdzie-ustawa/

 

Piszesz jakby ktoś cię zmuszał do pisania dla danej platformy czy osoby/firmy... Nie odpowiadają warunki? Zmieniam pracę, firmę, zakładam własną i na własną rękę szukam klientów (tylko, że wtedy nie jest tak łatwo, bo nie masz podane wszystkiego na tacy czyli: gotowe zlecenia do pisania czy rozliczenia). Nie jesteś np. ratownikiem medycznym na państwówce, że raczej nie masz wyboru. Copy, którzy są bardzo dobrzy w tym co robią, nawet nie korzystają z tego typu platform, tylko działają na własną rękę i mają tak rozbudowaną siatkę klientów, którzy polecają ich usługi  - niech to da ci do myślenia.

Widzę, że ustrój "DEJ DEJ mi się należy" mocno tkwi w narodzie. 

 

screenshot-119.jpg

Edytowane przez noupe

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, marek_____ napisał:

Biedakapitalistom zawsze przeszkadzało, że nie wszyscy są zwolennikami wolnego rynku rodem z dżungli i mają czelność walczyć o lepsze warunki pracy. Powinni pokornie zgiąć się w pół i czyścić buty swoim dobrodziejom za miskę ryżu. Wasze niedoczekanie...

 

63641.gif?st=4foH_F6TN3u8CSNNQiEFbw&e=15

 

 

I zapytam poważnie

 

1cf4223350_co_ty_bierzesz__.jpg

 

I kiedy organizujesz jakąś manifestację, coś w stylu KOD-u abyśmy ponarzekali, pomarudzili a potem i tak nic nie ugrali

 

Uwierz, MY COPY NA TWOJE HASLO? :"Pomożecie w buncie i przewrocie"..odpowiemy "Pomożemy" :D

 

 

Uwaga testuje sygnaturę mechanik Goleniów

Najlepszy w zachodniopomorskim Auto Serwis Goleniów

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość maugosias
Dnia 6.01.2019 o 22:04, amebix napisał:

 

oj dobra, masz rację, szkoda czasu, nic nie rozumiesz z tego co piszę i masz egoistyczne nastawienie, życzę Ci żebyś nie musiała kiedyś dawać się wykorzystywać w jakiejkolwiek pracy, żeby zarobić na życie, bo akurat innej nie będzie. Ja na szczęście nie muszę, przynajmniej póki co, Ty pewnie też i oby tak zostało, bo zobaczysz jak będzie Ci źle, jak podejmiesz się jakiejkolwiek pracy za psie pieniądze żeby przetrwać, a inni na Ciebie naskoczą, że masz źreć trawę, bo biorąc takie wynagrodzenie psujesz im rynek, bo choć powinnaś to przeżyć żeby zrozumieć, to Ci tego nie życzę... z mojej strony koniec tematu. 

 

PS. znamienne, że o psuciu rynku pisze wciąż paranoicznie niemalże jedyna osoba, która na tym rynku działa od niedawna, a stare wygi nie maja z tego powodu żalu do słabych nowicjuszy, jedynie im ich szkoda. Jakoś nie widzę żeby profesjonaliści tu płakali w tym temacie. Świeżak za to czuje się panem rynku i chce ustalać jego zasady, jak to napisałaś słusznie dobry copy nie narzeka na brak zleceń i stawki, prawda, nie boi się też, że słabi piszą za pół darmo, ciekawe nie? Wyciągnij wnioski, gdzie na rynku copy jest Twoje miejsce, skoro cały czas boisz się o swoje stawki i zlecenia... 

Dobra, Ludzie, jestem egoistką, bo:

- chcę uświadomić początkujących, że oczywiście mogą się godzić na wyzysk, ale powinni być świadomi na to, na co się zgadzają. Koniec dyskusji! Przyznaję się: JESTEM OKROPNĄ EGOISTKĄ!!! 

 

A Ty najwidoczniej nie wyściubiasz nosa poza to forum, skoro uważasz, że tylko ja rzucam tekstem o psuciu rynku... Rozumiem, że Ty chcesz robić swoje, niezależnie od wszystkiego - psy szczekają, karawana idzie dalej. Ale Ty jesteś świadomy pewnych rzeczy. I co? chcesz, żeby inni nie byli? I kto tu jest egoistą? :D

 

Wiesz co? Daruj sobie kolejną odpowiedź, bo i tak napiszesz znów to samo. Podziękował....

 

Edytowane przez maugosias
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@TextBookers.com

Piszę tutaj bo chyba ewidentnie nie odpowiadacie na moje maile (21 grudzień, 4 styczeń). Ponad 2 tyg to chyba długo na odpowiedź...

Sprawa dotyczy zwrotu za teksty które zostały skopiowane w innych stron, albo napisane jedynie przez podmianę synonimów.

Liczę na szybką odpowiedź i zwrot pkt, gdyż te teksty musiałem zlecać ponownie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, kingam280 napisał:

Zleceniodawcy robią protest bo im mówią że wyzyskują biednych copywriterow XD

Tak i pewnie sami zabrali się za pisanie :D A klawiatury palą im się pod palcami :D . Uwaga na dodatkowe zadymienie ;)

 

 

 

 

Edytowane przez maugosias
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności