Jump to content

Narzędzie do automatycznej weryfikacji DC na stronie ?

Recommended Posts

Witam,

znacie jakieś narzędzie do automatycznego śledzenia dc na inny stronach ?

Nie daję sobie z tym rady ... :/ żeby kontrolować itd. ?

--------------

Druga sprawa... google daje jakiś priorytet stronie, na której w pierwszej kolejności pojawił się tekst ? niezależnie od rangi drugiej strony ?

Projektowanie sklepów internetowych - wdrożenia prestashop oraz realizacje projektów graficznych.

Druga sprawa... google daje jakiś priorytet stronie, na której w pierwszej kolejności pojawił się tekst ? niezależnie od rangi drugiej strony ?

Daje priorytet "silniejszej" witrynie

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna na http://foodphotos.eu/ :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Daje priorytet "silniejszej" witrynie

Dziękuję za odpowiedzi.

To nic tylko kopiować treści ze stron konkurencji i zamieszczać na oferii itp... tak jak robi moja konkurencja :(

Projektowanie sklepów internetowych - wdrożenia prestashop oraz realizacje projektów graficznych.

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Similar Content

• By SEO-Admin
      Ok, z tą kawą przesadziłem, ale takie rzeczy jak automatyczne dodawanie wpisów w serwisach ogłoszeniowych, itp., autorejestracja użytkowników na forach, zmiany w profilach, itp. działania na stronach - wykonuje.

Program wykonując te działania bazuje na dostarczonych lub utworzonych samodzielnie skryptach przypisanych do adresów, czyli przechodzi kolejne kroki naśladuje działania człowieka na stronach. Otwiera strony, klika, zaznacza checkboxy, wybiera selecty, rozwiązuje captchę (przez serwis anti-captcha), wkleja zabezpieczające pytania dodatkowe, wysyła formularze, zapisuje wynik.

Demo: http://www.cyfropolis.pl/zasoby/autoflux/autoflux.php
      Program jest w wersji portable, więc zipa należy wypakować przed uruchomieniem. Wiem, że to oczywiste, ale niestety, niektórzy się gubią, a może im się tak spieszy.

Aplikacja w wersji demo dewastuje wklejane teksty wyrazem DEMO oraz nie pozwala na otwieranie więcej niż 20 adresów.

Po otwarciu programu najlepiej kliknąć na "Pomoc" w menu, aby wyświetlić ją w programie i poczytać.
      Szybki start:
      1. Wybierz projekt z drzewka projektów (zauważ, że po prawej stronie nad notatką do projektu masz rodzaj skryptu, który będzie używany
      w otwieranych adresach).
      2. Przejdź do przeglądarki i otwórz listę adresów stosowną do rodzaju skryptów zapisaną w projekcie, np. masz projekt do ogłoszeń,
      wybierz plik z adresami stron ogłoszeniowych.
      3. Kliknij raz na adres, aby załadować skrypt.
      4. Kliknij przycisk uruchamiania pojedynczego skryptu (przycisk nad polem tekstowym skryptów podobny do "play"), aby zobaczyć jak
      program wykonuje skrypt.
      W wersji demo linie skryptów zawierające rozkaz wysyłania captchy i klikania na przyciski wysyłania formularzy są wstępnie zakomentowane slashem, aby nie było niepotrzebnych próbnych wysyłań formularzy przy testowaniu. Oczywiście, po odkomentowaniu taka linia będzie wykonana.
      5. Zapoznaj się w pomocy z zagadnieniem pisania czy modyfikacji skryptów, trickami skryptów, a najlepiej z całą pomocą. 🙂

Rozwój tego narzędzia będzie polegał na (oprócz stricte aktualizacji samej aplikacji) udostępnianiu paczek adresów i skryptów do
      automatycznego dodawania. Ale na razie poczekam na Wasze uwagi.

pozdrawiam i życzę Szczęśliwego Nowego Roku!
      Grzegorz
    • By DamianLokomotywa
      Cześć wszystkim!

Mam do was pytanie - jakie polecanie narzędzie, które generuje raporty dotyczące ruchu do strony z ostatnich kilku miesięcy, bez konieczności screenowania.

Dzięki!
    • By Damino
      Witam.

Szukam jakiegoś narzędzia do znalezienia brakujących fraz na stronie w treści. Więc za pomocą Keywordtool.io i Planera stworzyłem sobie listę fraz pod pozycjonowanie long tail. Listę mam w csv. Frazy 2,3,4 wyrazowe. Część z tych fraz już mam na stronie, chciałbym wiedzieć które nie występują w ogolę i przeredagować część tekstów (opisów produktów i artykułów) żeby każda z tych ciekawszych występowała z 2-3 razy w obrębie całej strony. Myślałem że uda mi się to osiągnąć za pomocą http://tools.seobook.com/general/keyword-density/ , ale nie radzi sobie z polskimi znakami, a mimo że dodałem moją listę to nie widzę żeby to działało.

Czy jest jakieś proste (darmowe najlepiej) narzędzie do sprawdzenia jakich fraz z listy brakuje na stronie w treści ? Narzędzi do sprawdzenia nasycenia jest sporo, ale mi chodzi o taką funkcję.
      Pozdrawiam.

• By wariat123
      cześć,
      czy ktoś zna DARMOWE narzędzie do pozbycia sie zduplikowanych domen?
      mam sporą liste domen i są tam różne url, z podstronami itd, potrzebuje pozbyc sie zduplikowanych domen

podkreślam że zależy mi na darmowym programie.
    • By fast1
      Hej, szukam opdowiedniego dostawcy komentaży ale niestety kolejny mnie zawiódł i postanowiłem poszukać narzędzie które zautomatyzujące postowanie komentaży. Mam scrapeboxa ale ten niedaje rady...proszę o pozytywną informację zwrotną  
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy