Jump to content

fast1

Forumowicze
 • Content Count

  140
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

fast1 last won the day on September 15 2018

fast1 had the most liked content!

Community Reputation

1 Neutral

Recent Profile Visitors

1,646 profile views
 1. Hej, mam nie małą zagwostkę. Mam zaindeksowane podstrony z błędem wyszukiwania: mojastrona.com/?s=Sàn+giao+dịch+Bitcoin+%7C+Bityard.com po sprawdzeniu źródła strony mam taki wynik" <!DOCTYPE html><html lang="en-US"><head><meta charset="UTF-8" /><link media="all" href="http://mojastrona.com/wp-content/cache/autoptimize/css/autoptimize_7333ceac6cc7bc28c26c2c21f5236368.css" rel="stylesheet" /><link media="screen" href="http://mojastrona.com/wp-content/cache/autoptimize/css/autoptimize_bbe6554d03ecfbd8111d61d9cf2b55f3.css" rel="st
 2. Hej, szukam polskiego dostawce polskiego proxy do tworzenia kont gmail.
 3. Może trochę jaśniej, tam gdzie gsa ser nie ma opcji jako default np dodanie artykułu czy tematu na forum, tam należy skonfigurować tak aby dodawał właśnie tego typu linki ? Tak przy okazji, jak znaleźć niezaspamowane silnik ? Myślę że chodzi tu o jakieś nowe rodzaje, które zostały co niedawno wynalezione.
 4. Czyli trzeba ręcznie sprawdzić, co zrobił GSA i czy można ręcznie coś więcej dodać ?
 5. Tzn że jak dodaje link tylko w profilu, to robić tak żeby dodawał też w opisie ?
 6. Ok, dzięki, a jakby ktoś mógłby jeszcze za rączusie podpowiedzieć co mam i na co mam zwracać uwagę gdy modyfikuje pliki ?
 7. Ktoś mnie nakieruje jak zmodyfikować gsa ser ?
 8. Dla zwykłego usera gsa, który ma z 2-3 jest bardzo trudne do osiągnięte do ogarnięcia co trzeba przebudować aby linki z gsa miały moc.
 9. Hello, witam piowców ponownie. Pytanie takie że odpowiedź jest oczywista, ale nie dookreślona. Mianowicie, czy mogę zróżnicować swój profil linków dodając po parę linków ze gsa ser, dosłownie po 5-10 z każdego silnków. Czy nie warto bo jest duży procent banowania za takie akcje. Albo jeszcze, które warto a które nie, bo jest ich bardzo dużo, i niektóre zostały już sflagowane. I czy musza to być koniecznie z tematycznych stron ?
 10. No ale zabezpieczyć raz a dobrze czy trzeba prosić programiste przy każdym update ?
 11. A co z wordpress i woocomerce, czy trzeba często łatać ?
 12. Porównanie skuteczności łamania wykłego captcha Xevil vs GSA captch breaker.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy