Jump to content

gregorB

Forumowicze
 • Content Count

  27
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About gregorB

 • Birthday 03/04/1980

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Polska

Recent Profile Visitors

829 profile views
 1. Wychodzi, że fraza busy do holandii stanowi 0,48 % całego contentu. Przynajmniej tak wynika z raportu tej strony seocentro.com
 2. Jeśli chodzi o nasycenie słów to nie wydaje mi się abym przesadził, a niektóre frazy weszły fajnie bez zachodu. Dzięki za cenne rady. Niestety chodzi o frazę ogólną. Zakres działalności jest szeroki, a większość w tym przypadku wprowadza zapytania na ogólną frazę.
 3. Mam podobną stronę i tam przy zastosowaniu tych samych metod budowania profilu linków udało się dostać do top 10. Stąd moje pytanie.
 4. Ty tak robisz? A tak w ogóle po co piszesz jak nie chcesz pomóc?
 5. Wielkie dzięki. To jakie działania podjąć.
 6. Pozycjonuję stronę bus-holandia.pl głównie na frazę "busy do Holandii" , ale jej nie wyświetla nawet w pierwszej setce. Dlaczego tak się dzieje? Może ktoś, coś doradzić. Dzięki.
 7. Widzę, że google ponownie wprowadziło wyświetlanie w wynikach wyszukiwania meta description na 160 znaków? Czy to chwilowe? Czy na dłużej?
 8. No już blisko miesiąc po zmianach. Pozycja się utrzymała. Dzięki za zainteresowanie.
 9. Moja strona wykonana była w php. Postanowiłem przejść na nowy szablon, który jest wyeksportowany do html. Tworząc nowe podstrony zachowałem te same nazwy plików, znaczniki title, description, keywords. Cała treść bez zmian została przeniesiona do nowych podstron. Strona składa się z 8 podstron. Linkowana była w głównej mierze do strony głównej lecz istnieje kilka linków kierujących bezpośrednio do podstron. Na serwerze usunąłem wszystkie pliki starej strony i wrzuciłem pliki nowej. W .htaccess zrobiłem przekierowania 301 z plików strony *.php na *.html. Co jeszcze powinienem zrobić, aby za
 10. angliabus.pl, zaraz po dodaniu tego gadżetu strona poleciała więc szukam przyczyny.
 11. Zrobiłem sobie popup contact form używając strony app.getsitecontrol.com. Aby formularz działał prawidłowo należało na stronie głównej kleić kod: <script> (function (w,i,d,g,e,t,s) {w[d] = w[d]||[];t= i.createElement(g); t.async=1;t.src=e;s=i.getElementsByTagName(g)[0];s.parentNode.insertBefore(t, s); })(window, document, '_gscq','script','//widgets.getsitecontrol.com/130805/script.js'); </script>. Teraz mam pytanie. Czy działanie tego formularza może negatywnie wpływać na pozycję strony?
 12. W nowo zaindeksowanej stronie w GSC pojawiły się kluczowe frazy na które pozycjonuję w cudzysłowach. Frazy te w " " są na bardzo wysokich pozycjach pomimo braku wyświetleń. Co to może oznaczać?
 13. No rzeczywiście, są błędy, ale kiedy wyświetlę stronę przy użyciu smartfona nie ma żadnych problemów z poruszaniem się po niej.
 14. Witam, proszę o pomoc. Otóż, na mojej stronie bus-holandia.pl po zaindeksowaniu przez google otrzymałem komunikat o błędzie - Twoja strona nie będzie działać dobrze na urządzeniach mobilnych, Elementy klikalne zbyt blisko siebie, Treść szersza niż ekran. Nie wiem co może powodować te błędy. Strona jest responsywna. Bezpośrednie testy optymalizacji stron pod kątem ich działania na urządzeniach mobilnych wskazują, że strona jest dostosowana do urządzeń mobilnych. Co może być tego przyczyną, czy to poważny błąd i czy będzie rodził negatywne skutki. Jak to naprawić. Dziękuję.
 15. No w GSC mam takie nieistniejące linki wewnętrzne. Jak się ich pozbyć. Mapa witryny jest aktualna.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy