Skocz do zawartości

Witamy nowego moderatora


jimmi

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 159
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Dziękuje, za mile słowa.

Tak, od pierwszego dnia mojego moderowania chce zrobić porządek z multikontami.

Wiele osób z tak zwanych "starych wyjadaczy" nie chce udzielać się w tematach bo ilość multikont biorących udział w dyskusji jest ogromna, idzie potężny trolling i lobbing.

Multikonta to główna z przyczyn zmniejszania poziomu merytorycznego forum. Mam zamiar to odmienić.

Po konsultacjach z Adminem od 03.09.2013 do 10.09.2013 ogłaszam akcje

"Zgłoś swoje multikonta - uniknij kary"

Każdy uzytkownik który zgłosi do mnie lub Admina czy innego moderatora swoje multikonta na PIO nie musi obawiać się konsekwencji.

Konta firmowe które nie byli wczesnej zgłoszone proszę zglaszac na PW do Moderatorów czy Adminów.

Bany i ostrzenia dzisiejsze już nie biorą udziału w amnestii.

Również uprzedzam wszystkich użytkowników piszących posty w działach Ogłoszenia i Zlecenia - czytajcie regulamin. Kary będą dotkliwe za nie dostosowanie się do regulaminu.

W najbliższym czasy planuje tez nieco usprawnić dział "Narzędzia" i "Katalogi i precle" i inne.

PIO to nasz wspólny dom, zachęcam do przestrzegania regulaminu a razem podniesiemy merytoryczną wartość forum i poszczególnych tematów.

p.s oczywiście teraz jako Moderator też nieco zmienię i swoje podejście do niektórych tematów i jeśli pozwoli mi czas będę przy możliwości więcej pomagać osobom które takiej pomocy naprawdę potrzebują a odpowiedzi na PIO nie znaleźli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja jestem bardzo zaskoczony. Dziwię się Max, że znajdziesz czas na moderację? Jednak sprawiasz wrażenie gościa, który jeśli się czegoś podejmie to doprowadzi to do końca.

PIO to nasz wspólny dom, zachęcam do przestrzegania regulaminu a razem podniesiemy merytoryczną wartość forum i poszczególnych tematów

Bardzo słuszna uwaga. Max, gratuluję i życzę Ci cierpliwości oraz zdecydowania!

Piłeś? Nie jedź (i nie loguj się na forum) !

Siciliano: Robić szeptankę tutaj to jak sprawdzać w zbiorniku poziom paliwa zapalniczką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, Bogusław, zadaje siebie sprawę czasu wolnego nie mam zbyt dużo, ale mam pewne pomysły jak będę ich konsekwentnie wdrażać po akceptacji przez właścicieli forum, to myślę ze wszyscy na tym skorzystamy.

Na razie tak jak pisałem wyżej tzreba zrobić popradzki z kontami, uporządkować dział narzędzia, pilnować poziomu dyskusji a myślę że nawet te stare wiki powrócą.

Nikonem, zgadza się czasu niema zbyt dużo, ale zgodziłem się. Noce teraz coraz dłuższe :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pilnować poziomu dyskusji

:hi:

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności