Skocz do zawartości

Szkolenie z audytów seo - warto?


Rekomendowane odpowiedzi

Najważniejsze słowa umieśćmy na poczatku tytułu

https://seoinfo.edu.pl/wplyw-kolejnosci-slow-w-tytule-na-ranking/

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 53
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

it_management, a mam liczyć (not provided)? ;-)

A na poważnie, jak widzę chęć zaczepki to nawet nie mam ochoty wdawać się w dyskusję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest cos takiego jak tajniki SEO?

Dla kogoś mniej zaawansowanego to czego nie poznał można uznać za "tajniki".

Piłeś? Nie jedź (i nie loguj się na forum) !

Siciliano: Robić szeptankę tutaj to jak sprawdzać w zbiorniku poziom paliwa zapalniczką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grisham, zapewniam Cię, że intencją autora tematu nie było nic, co mogłoby mi pomóc w sprzedaży. To miała być prowokacja, która miała wywołać odwrotny skutek - zerknij na jego pozostałe posty oprócz pierwszego ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

można podejść do tematu inaczej, skoro jest tak dużo klientów na audyt to może dogadać się z kimś i przekazywać klienta a samemu zgarniać prowizję zamiast pisać manuala

Med Mutter sine vinterhage har du full kontroll på varmen.

Stavanger Termografi - Vi spesialiserer oss på byggtermografi.

Montering av varmepumper.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@lilavati- słuchaj ja nic nie zrobię z tym fantem że klient ma takie podejście do tematu

przykład dostaję śmieszny budżet- robię w 2 miesiące top10 na kilkadziesiąt fraz w google.co.uk (tematyka ubrania) -ostrzegam że przyjdzie robione spamem ,SWLem i tylko tak się da filtr i to wykosi pewnie

przychodzi filtr wykosiło domenę i dostaję pytanie dlaczego wszystko spadło i że zachowałem się nie w porządku (dostałem 120 GBP na dwa miesiące pracy)

jest sporo fajnych klientów ale trafiają się i tacy, którzy cenią tzw. korporacyjny bełkot, wciskanie kitu i audyty na 100 stron bo potem można grubą ksiazkę pokazać swojemu szefowi- jak pójdziesz jako ten spec od marketingu w swojej firmie z audytem od pozycjonera na jedną kartkę i zabulisz za niego 1000 netto (choc będzie tam od cholery cennych uwag) to możesz nawet z roboty wylecieć za niegospodarność (zamowił jedną kartkę papieru za tysiaka ;) )

ma być tanio,szybko, dużo i oczywiście jak już zrobisz czołówkę to masz dalej pracować a nie tylko wystawiać faktury bo to nieetyczne

jak to mówisz- mój kraj taki piękny :) :) -ale trzeba się dostosowac.

T.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może dogadać się z kimś i przekazywać klienta a samemu zgarniać prowizję zamiast pisać manuala

Miałam już kilka tego typu propozycji (głównie chodziło o przekazywanie klientów na pozycjonowanie), ale nie chce mi się bawić w taką współpracę, pilnowanie czy faktycznie naliczają prowizję za każdego klienta z polecenia itp. Jak mam komuś podsyłać klientów to za darmo, ew. w ramach przysługi za przysługę, ale bez wnikania, kto faktycznie skorzystał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest cos takiego jak tajniki SEO?

Jest (tak jak w każdej innej branży) - sprawny mózg który wykorzysta zdobytą informację/ nabytą wiedzę :D

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przydaje sie tez dobry programista pod reką z praktyczną wiedza w zakresie seo ;)

Agencja marketingowa Semgence istnieje na rynku od 2018 i odpowiada za prowadzenie działań SEO dla wielu firm małych i dużych. Prowadzimy też kampanie Google Ads - niedawno zostaliśmy sie Partnerem Google spełniając odpowiednie kryteria. Betapoint

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności