Jump to content
bolesna_prawda

Szkolenie z audytów seo - warto?

Recommended Posts

Najważniejsze słowa umieśćmy na poczatku tytułu

http://seoinfo.edu.pl/wplyw-kolejnosci-slow-w-tytule-na-ranking/

• Like 1

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna na http://foodphotos.eu/ :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Ja kupiłem. 250zł to nie majątek, a jestem ciekawy spojrzenia praktycznego na audyt kogoś bardziej doświadczonego ode mnie.

• Like 1

jest cos takiego jak tajniki SEO?

Dla kogoś mniej zaawansowanego to czego nie poznał można uznać za "tajniki".

Piłeś? Nie jedź (i nie loguj się na forum) !

Siciliano: Robić szeptankę tutaj to jak sprawdzać w zbiorniku poziom paliwa zapalniczką.

Szeptanko wyczuwam ;)

Najwyżej delikatny Brandling ;)

Lexy@ A w ogole jest cos takiego jak tajniki SEO?

Jest, ale nie 3-cyfrowe i nie w złotówkach ;)

Grisham, zapewniam Cię, że intencją autora tematu nie było nic, co mogłoby mi pomóc w sprzedaży. To miała być prowokacja, która miała wywołać odwrotny skutek - zerknij na jego pozostałe posty oprócz pierwszego ;-)

można podejść do tematu inaczej, skoro jest tak dużo klientów na audyt to może dogadać się z kimś i przekazywać klienta a samemu zgarniać prowizję zamiast pisać manuala

Med Mutter sine vinterhage har du full kontroll på varmen.

Stavanger Termografi - Vi spesialiserer oss på byggtermografi.

Montering av varmepumper.

Sensu jako takiego audyt seo nie ma dla pozycjonera (oczywiscie oprocz instrukcji podstawowej optymalizacji). To Klient sika z radości jak zobaczy, ze "firma seo" przewalila dla niego 40 stron tekstu. Moj kraj, taki piękny. :-)

@lilavati- słuchaj ja nic nie zrobię z tym fantem że klient ma takie podejście do tematu

przykład dostaję śmieszny budżet- robię w 2 miesiące top10 na kilkadziesiąt fraz w google.co.uk (tematyka ubrania) -ostrzegam że przyjdzie robione spamem ,SWLem i tylko tak się da filtr i to wykosi pewnie

przychodzi filtr wykosiło domenę i dostaję pytanie dlaczego wszystko spadło i że zachowałem się nie w porządku (dostałem 120 GBP na dwa miesiące pracy)

jest sporo fajnych klientów ale trafiają się i tacy, którzy cenią tzw. korporacyjny bełkot, wciskanie kitu i audyty na 100 stron bo potem można grubą ksiazkę pokazać swojemu szefowi- jak pójdziesz jako ten spec od marketingu w swojej firmie z audytem od pozycjonera na jedną kartkę i zabulisz za niego 1000 netto (choc będzie tam od cholery cennych uwag) to możesz nawet z roboty wylecieć za niegospodarność (zamowił jedną kartkę papieru za tysiaka ;) )

ma być tanio,szybko, dużo i oczywiście jak już zrobisz czołówkę to masz dalej pracować a nie tylko wystawiać faktury bo to nieetyczne

jak to mówisz- mój kraj taki piękny :) :) -ale trzeba się dostosowac.

T.

• Like 1

Wlasnie dostałem ostatnia cześć i calkiem fajnie jest to przedstawione. Uważam że jakby każdy webmaster to przeczytał (wiedział) to żałoby sie lepiej.

• Like 1

może dogadać się z kimś i przekazywać klienta a samemu zgarniać prowizję zamiast pisać manuala

Miałam już kilka tego typu propozycji (głównie chodziło o przekazywanie klientów na pozycjonowanie), ale nie chce mi się bawić w taką współpracę, pilnowanie czy faktycznie naliczają prowizję za każdego klienta z polecenia itp. Jak mam komuś podsyłać klientów to za darmo, ew. w ramach przysługi za przysługę, ale bez wnikania, kto faktycznie skorzystał.

• Like 1

jest cos takiego jak tajniki SEO?

Jest (tak jak w każdej innej branży) - sprawny mózg który wykorzysta zdobytą informację/ nabytą wiedzę :D

• Like 4

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna na http://foodphotos.eu/ :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Przydaje sie tez dobry programista pod reką z praktyczną wiedza w zakresie seo ;)

• Like 2

Blog seo.zgred.pl przestał istnieć, teraz wszystko jest na www.zgred.pl