Skocz do zawartości

Google Update: Frazy Mocno Spamowane


kpt.nemo

Rekomendowane odpowiedzi

@it_managment znam Cię nie od dziś (szkoda, że na razie tylko wirtualnie) i znam Twoje sukcesy, chylę czoło, wiem, że to, co piszesz w zasadzie można przyjąć jako pewnik.

Mówiąc o wykrywaniu zaplecz nie chodzi mi o dziubane stronki zapleczowe na swoje potrzeby, ale o masowe wykrywanie przez google stron służących głównie do spamowania, swli itd.

Do tego też zaliczam zamknięte grupy.

logosc.png

Nowa odsłona systemu!!! --- Radek Kubera na G+.--- Mój blog: radek.kubera.org

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 630
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Eeee, bardziej wydaje mi się , że ten update zapowiedziany na lipiec, który będzie miał "more significant impact on serp results" oraz target SAPE...cóż w czasie dzisiejszej dyskusji postawiłem 30 nowych domen i od jutra gra muzyka ;)

Investkredit.pl - gdy szukasz pośrednika finansowego lub Investto.pl - kredyty masz firmę i myślisz o leasingu albo Banki.co.pl - gdy akurat jesteś w Trójmieście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na początku myślałem, że to spersonalizowana akcja w moje 4 litery.. szukali, tropili Nonstop przez ponad miesiąc. Nie dali nawet zaindeksować domen bo odrazu banowali ale teraz już wiem, że to nie update algo tylko ręczne czyszczenie ! Pod lupe poszły wszystkie strony bez PR.Jak to wszystko zaczeło się to widziałem jak strony konkurencji lecą hurtem.. każdego pokoleji. Te robione spamem z PR siedzą, ale to może promil tego co było.Frazy gdzie jest mała konkurencja a są zrobione spamem siedzą idealnie i nic tam się nie dzieje. Coś za bardzo się ten google webspam team rozrusł i działają coraz bardziej bewzględnie bo odrazu wysyłają żądania do adwordsa/adsense o blokaty kont.Głupcy nie wiedzą co robią...Cały sprzęt już tak zapier***** że tylko chodzić i dorzucać azotu! Konkurencja też już kręci lody za kilka dni serpy znów bedą pełne wartościowych PP a nie jakiś gówien prasowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedyna znacząca modyfikacja algo polegała na wzroście zatrudnienia w GSQT i wrzuceniu "na biurka" do ręcznej obróbki domen zgłaszanych jako spam i oznaczanych jako emitujące niechciane linki. :D

aha edyta

nie wiem czy ktoś pamieta ale jakieś ponad rok temu poszła informacja o tym, że googlasy przymierzaja sie do rozszerzenia swoich usług o porównywarki kredytowe i jakieś usługi związane z medycyną i coś tam jeszcze .

Na pocieszenie pozostaje fakt, że komisja europejska na nich wymusiła inny sposób wyświetlania serpów niż w USA.

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z serpów jasno wynika , że na celownik wzięto określone tematyki . Wyłowić je jest łatwo a wąska tematyka sprzyja posortowaniu i wrzuceniu do dalszej "obróbki" ...

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wrzuceniu do dalszej "obróbki" ...

Jeśli ta dalasza obróbka to ręczne rankowanie,to JUŻ PRZEGRALI.Nie nadążą tam nawet przy wzomożonej prokreacji:)

To co teraz musi sie wyprawiać z rumakami to chyba jeszcze swiat tego nie widział.

Producent rumaka powinien w każdej kopii umieszczać licznik przesyłający mu dane i przedstawiać na swojej stronie sume generowanych przez wszystkie linków/sek :)

Gupie google niczego nie potrafi dobrze zrobic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba każy już dawno załapał OD CZEGO był/jest/będzie disavov tools.

Kilka zgłoszeń na jednego spama nie powoduje bana, a powoduje oflagowanie - teraz jest po prostu odcinanie żródeł linków tak oznaczonych dla konkretnych przypadków zaczynając od "najgorszych"(najczęśćiej zgłoszonych ?)

I to wszystko co się zmieniło, żadne tam SI googla czy wzrost zatrudnienia SQT.

SZUKASZ NAPRAWDĘ DOBRYCH I TANICH PROXY ?

Proxy w ilości 70 tys. wymieniane cyklicznie, stabilność anonimowość i nielimitowany transfer:

KLIKNIJ I KUP LUB PORÓWNAJ WSZYSTKIE RODZAJE PROXY

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

straseusz: disavow jest za cienkie na spamy pokroju loansy, hazard, ero ... nie ma się co rozczulać: grube frazy poszły ręcznie+automat ale akurat nie disavow'em :)

Agencja marketingowa Semgence istnieje na rynku od 2018 i odpowiada za prowadzenie działań SEO dla wielu firm małych i dużych. Prowadzimy też kampanie Google Ads - niedawno zostaliśmy sie Partnerem Google spełniając odpowiednie kryteria. Betapoint

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgred -> nie jestem tak do końca przekonany, powiedzmy że posiadam troche katalogów i innych spamów do ktorych dodawali wpisy(z automatu) głównie hamerykanie.

Od ok. miesiąca dostałem kilkanaście próśb o usunięcie wpisów. Żaden nie był z PL(to już pokazuje jak my "olewamy" disavov a co się dzieje z oceanem).

Skoro otrzymałem te kilkanaście zgłoszeń to komuś chciało się lecieć na piechotę po każdym jednym katalogu i wysyłać meila z prośbą o usunięcie wpisu.

I teraz - ilu osobom nie chciało się tego zrobić i zgłosili disavov ?

Przypadki można mnożyć dla wszystkiego z czego da się uzyskać linka.

[edit]Aczkolwiek nie zaprzeczam że mogli zrobić celową "czystkę" na najbardziej zaspamomwane frazy, dzięki temu trudniej pojąć o co faktycznie chodzi :D

SZUKASZ NAPRAWDĘ DOBRYCH I TANICH PROXY ?

Proxy w ilości 70 tys. wymieniane cyklicznie, stabilność anonimowość i nielimitowany transfer:

KLIKNIJ I KUP LUB PORÓWNAJ WSZYSTKIE RODZAJE PROXY

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności