Skocz do zawartości

Google Update: Frazy Mocno Spamowane


kpt.nemo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 630
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Gdyby to utrzymali to internet będzie czysty !

Tak samo jak czyste są intencje korpogoogle w temacie troski o użyszkodników i ochrony ich prywatności :D

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te rozmowy o ukruceniu automatow tocza sie juz odkad pamietam. Nie da sie wyciac automatow i tyle. Wszystko co robi czlowiek moze byc zautomatyzowane i tego nie przeskoczy, niezaleznie od tego jak niektorzy bardzo by tego chcieli.

@Beerbant bez urazy ale niektore 'czyste' branze sa takowe bo kasa w nich relatywnie mala. Jak G zacznie naciskac na mocne branze to szybciutko poleca pozycje tym pieknym, stabilnym stronom na rzecz spamu bo ludziska zostawia viargry, rosnace penisy i inne pozyczki a rzuca sie na formowe ciuszki, duze brandy, sieciwki itd. Na chwile obecna nikomu sie nie chce z tym bawic i tylko dlatego wyniki sa 'czyste'. Nie dlatego, ze super spece robia tekie dobre white seo. Firmowki robi sie inaczej - oczywiscie. Tym bardziej nie maja szans konkurowc z kims kto sobi emoze pozwolic na wypalanie nowej domenki co 12h

Edyta:

Swoją drogą fajnie to zmienia turniej SEO wrzucony przez 4kk :)

No moze byc zabawnie, ale pasozyta nie bedzie jak zweryfikowac wiec nie wliczy sie do punktacji dla danego usera. Poza tym sadze, ze G szybko pusci nastepny up bo to bedzie smiech na sali jak cale topy zdominuja takie bzdury.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popatrzecie na to z punktu widzenia posiadacza bloga,posiadacza forum itp.Gdzie tylko mozna spamerzy wciskają swoje linki,zakladają profile.Ja mam dosc takich automatow.

Przecież to dla Google najbardziej naturalne linki teraz. Katalogi są be, precle be, za to komentarze i profile cacy.

To jest właśnie to WHS o którym G marzy :-)

Marketing Internetowy - SEO/SEM - km-web.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Beerbant bez urazy ale niektore 'czyste' branze sa takowe bo kasa w nich relatywnie mala. Jak G zacznie naciskac na mocne branze to szybciutko poleca pozycje tym pieknym, stabilnym stronom na rzecz spamu bo ludziska zostawia viargry, rosnace penisy i inne pozyczki a rzuca sie na formowe ciuszki, duze brandy, sieciwki itd.

Ależ już się rzucają nawet rzucali wcześniej :) , wyraźnie piszę o dwóch różnych metodach SEO i należy to rozgraniczyć i z całą pewnością nie będzie możliwości zastosowania jednej metody w drugie "branży" i na odwrót. Brandów czy marek nikt nie zrobi metodami viagrowskimi ani vagry nikt nie zrobi metodami brandowymi ;) z chyba oczywistych powodów .

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popatrzecie na to z punktu widzenia posiadacza bloga,posiadacza forum itp.Gdzie tylko mozna spamerzy wciskają swoje linki,zakladają profile.Ja mam dosc takich automatow.

Każdy ma dość tylko nie każdy jęczy i narzeka. Większość sobie zabezpiecza swoje strony na takie "okoliczności przyrody" i jedzie dalej ;)

Odciac latwe i szybkie pienadze z seo!

Znaczy ja nie chcę mieć więcej krów od sąsiada. Ja chcę aby sąsiadowi krowy wyzdychały :)

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy ma dość tylko nie każdy jęczy i narzeka. Większość sobie zabezpiecza swoje strony na takie "okoliczności przyrody" i jedzie dalej ;)

Nie wiem czy większosć sie zabezpiecza biorąc pod uwagę:

obecnie jedyne skuteczne metody to post na stronie z trustem(serwisy ogloszeniowe i tym podobne) i wbijanie tego do topu

Znaczy ja nie chcę mieć więcej krów od sąsiada. Ja chcę aby sąsiadowi krowy wyzdychały :)

Raczej nie chcę mieć słoniów od sąsiada na moim polu bo zadeptują mi krowy

Gupie google niczego nie potrafi dobrze zrobic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej nie chcę mieć słoniów od sąsiada na moim polu bo zadeptują mi krowy

Zawsze możesz wyhodować swoje krowy tak aby wzięły słonie na rogi :)

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności