kszynka

[opinie] nazwa.pl to są jakieś kpiny!

290 postów w tym temacie

Od jakiś 3 lat mam hosting w nazwa.pl. Wiem że nie jest najtańszy, ale zaletą była jego niezawodność. Można było jakoś przecierpieć te 300 netto na rok. Nie śledzę jakoś szczególnie cenników wszystkich firm hostingowych w których mam wykupione usługi bo i po co. Ceny zazwyczaj spadają. Aż tu nagle dziś dostaję przypomnienie o wygasającej usłudze z jakąś kosmiczną ceną. Szybki rachunek i okazuje się że teraz za mały hosting w nazwa.pl trzeba wybulić 450 zł netto!! Wzrost ceny o 50%!? Pora uciekać, są inne równie solidne hostingi za o wiele mniejszą kasę. Swoją drogą nie wiem na co oni liczą.. :-(

"Ale kochany! Nie ma żadne "tylko"! Nic! Żadnej roboty nie wezmę, nie wiem, nie znam się, nie orientuję się, zarobiony jestem!"
1% dla Antka

[i] Ania M.

trochę za ogólne pytanie. Jakie masz parametry i jakich potrzebujesz?

Wypróbuj nowy i ładniejszy katalog sklepów GdzieKupic.org.

Wykonam strony Internetowe, szablony WordPress, wizytówki firmowe, skrypty php. Portfolio

kmike w hostingu na nazwa.pl nie chodzi o parametry, główne zalety to stabilność, autorskie panele co są mniej podatne na ataki. Każdy wie że takie pieniędzy można znaleźć hosting z o wile większymi parametrami, bez limitu ilości plików i td. Ale tu nie o to chodzi.

Kszynka nu niestety ceny poszli mocno do góry, ale jak weźmiesz dasz tam 20 stron klientów-wizytówki, skasujesz ich po 50 zł netto rocznie, to będzie się opłacało a główne to że nie będą truć tobie beret że jakaś strona nie działa.

Edytowano przez MaxPan
3 osoby lubią to

Mnie dobiło coś innego, ktoś zaraportował moją wiadomość e-mail jako spam a oni się domagają przedstawienia zgody na wysyłanie w/w - ok. Problem w tym, że jak nie odpowiesz na tę wiadomość do jutra do 14:00 to kasujemy twoje usługi. No bez jaj. A jakbym zwyczajnie przeoczył tę wiadomość? Tak dużo by stracili gdyby ktoś się pofatygował i zadzwonił w tej sprawie zamiast słać od razu groźby? :)

Ludzie placą ponadprzeciętną cenę, bo jak mniemam zależy im na stabilności i pewności, ale moim zdaniem to po prostu hosting jak każdy inny - też od kwietnia rezygnuje.

zrób to jeszcze raz pożegnasz się z forum...

stabilność i niezawodność ... wordpres z 10 artami i niemalże zerową odwiedzalnoscia chodzi gorzej od od serwisu z 5K UU/ dzień .... :D

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja fotografia kulinarna :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... Mogę odmówić SEO powołując się na klauzulę sumienia, niski budżet oraz brak chęci współpracy ze strony klienta ..

Niezawodność jest (1 pad w ciągu pół roku), ale za to wystarczy zainstalować kilkanaście Wordpressów i już zaczyna się jazda z przekraczaniem limitów. Po cholerę dają taki wielki serwer, jak nie da się go wykorzystać

Grupa wartościowych katalogów stron SEO. Precle.eu: grupa wyjątkowych precli z dodawarką. Fan page i darmowe kody również na facebooku.
katprec.jpg

panowie, czytac regulaminy promocji ;).. w nazwach, homach itd jest zawsze wiele kruczkow.

pozdrowienia.

googlerulz.

Z regulaminów jeszcze rządzi https://www.ovh.pl/pomoc/dokumenty/ - w skrócie "możemy wszystko, wszędzie i o każdej porze dnia i roku" :)

Rekordem bezczelności jest napisanie do klienta polskiej firmy tekst po angielsku z warunkiem, że jeśli klient nie napisze do nich też po angielsku, to zablokują serwer w ciągu 24h :D

1 osoba lubi to

"Szaleństwem jest chodzenie po ulicy z połówką melona na głowie i powtarzanie: Jestem chomikiem"

Dick Steele, Agent WD-40 [*]

Nie wiem o jakiej niezawodności tutaj mowa. Myślę że płacisz za markę. Też kiedyś z nich korzystałem, zwykły dzielony za około 300 /rok. Jeszcze wtedy dzwonili z przypomnieniem o płatności. Po czasie już nie przedłużałem współpracy. Korzystam z hekko i kilku innych hostingów które są cenowo dużo atrakcyjniejsze, korzystam z nich na pełnych obrotach i nie doświadczyłem tzw pada. Obsługa pierwsza klasa, od razu i na temat.

Nie wiem o jakiej niezawodności tutaj mowa

mam jeden z ich serwerów już 4,5 roku, chyba to o czymś świadczę

Korzystam z hekko i kilku innych hostingów

ja mam konta chyba w wszystkich liczących się polskich firmach hostingowych. nazwa to jest hosting specyficzny idealnie najadający się na hostowanie wizytówek, małych stron, forum z mala liczba użytkowników taki jak mój. Na hostowanie WP na pewno nie nadaje się.

Na nazwie mam 2 konta na jednym przed chwile przeliczyłem mam 26 stron wizytówek. Nigdy nie dostałem od właścicieli tych stron telefony czy e-maila ze strony nie działają. Moglem ich dać oczywiście na jakiś swój dedyk, tylko poco? tłumaczyć się jak padnie jakiś dysk zasilacz czy jeszcze jakaś usterka?

Rzecz jasna jakieś swoje zarobkowe strony tam nie trzymam.

W sumie już ostatnio opłacałem ten hosting, bo nie chciało mi się przenosic stron,ale 450 zł, to już nie zapłace...

A co polecacie zamiast nazwa.pl pod platformę joomla + virtuemart (ok 5k produktów w ofercie, sporo zapytań sql)?

Z nazwa.pl jestem zadowolony, ale trochę wolno mi już tam virtuemart działa, czy wspomniały kei.pl i linuxpl.com mają zbliżone parametry do nazwa.pl?

Drukuj fajnie - wymień toner do drukarki laserowej na czas. Oceń też swoją aktualną drukarkę na drukarkiopinie.pl i podziel się swoją opinią na jej temat.

Do października mam czas, ale na pewno będę się przenosił - superhost ma o wiele korzystniejszą ofertę:)

Nazwa.pl nawet nie wysłała informacji o zmianie cennika:/

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Podobna zawartość

• Przez 123budujemy.pl
      Witam,
      pytanko o nazwy plików 
      czy zdjęcie jpg  z title, alt'em i  nazwa-pliku.jpg
      ma większą korzyść pod względem seo niż ten sam title i alt ale z nazwą pliku DSC00234.jpg

zgóry dziękuję za odpowiedź. Niestety cały mój blog to pliki  ze zdjęciami o nazwach jak np.  DSC05914.jpg  
      jak by nazwa miała duże znaczenie to musiałbym zoptymalizować musiałbym całego bloga zmienić kilka tysięcy nazw plików i linki do nich we wpisach ?

pozdrawiam
      Marcin

• Przez konst-anty
      Witam,

starałem się znaleźć to sam tak tutaj jak i na warrior forum w każdym razie nie mam jednoznacznej odpowiedzi.

Jak nazywa się zaplecze stron do pozycjonowania w języku angielskim? U nas mówi się, że to są zapleczówki i każdy wie o co kaman. A jak jest np. w UK? Czy ktoś wie?

Jedyne to znalazłem to sformuowania typu tier1, tier2 czyli rząd1, rząd2. Ale to niewiele mówi np. mi. Nie przedstawia w krótkich słowach czym jest zapleczówka. 

Pytanie 2, czy ktoś może polecić jakiś zautomatyzowany sposób do podlinkowania takiego zaplecza z miejsc anglojęzycznych?

Z góry dzięki za odpowiedź.
    • Przez Baby
      Witam,

Co sądzicie o nazwie Babyneo  z czym sie Wam ona kojarzy?

Pozdrawiam
    • Przez kris_set
      Jeśli ktoś chciałby kupić w nazwa.pl:

- hosting 100 GB za 12 zł na rok / 500 GB za 60 zł na rok *,

- lub serwer 100 GB na pół roku za złotówkę *,

- i/lub certyfikat nazwaSSL za 1zł,

to mogę podesłać na PW numer telefonu do odpowiedniej osoby w ich dziale sprzedaży

Standardowy regulamin: usługa nieopłacona na kolejny rok - sama wygasa, nie ma konieczności przedłużania.

* Warunek: klient biznesowy (firma), który nigdy nie posiadał w nazwie serwera (hosting, wizytówka, kreator www).
      Dane kontaktowe / wymagane, więc podaję, ale najlepiej napisz do mnie na PW wirtualny(małpa)o2.pl
    • Przez Hyppe
      Witajcie szanowni użytkownicy!
      Otóż kieruje do Was konkretne zapytanie, ponieważ natrafiłem na mur nie do przebicia.
      Posiadam serwer (jakasnazwa) i domenę (innanazwa) w firmie NetArt. Skorzystałem z autoinstalatora w celu wdrożenia wordpress'a w jednym z katalogów nowego serwera. I otóż chciałbym pod ten właśnie katalog podpiąć domenę, ponieważ nazwa serwera nie ma związku z blogiem!
      Postępowałem zgodnie z instrukcjami, teraz kiedy wpisuję innanazwa otrzymuję należytą stronę. Tylko co jeśli na innych podstronach nadal wduszany jest adres jakasnazwa ??
      Można to jeszcze dopracować?