Jump to content

Platformy blogowe 2.0 na WordPress

Recommended Posts

Witam, szukam platform blogowych opartych na WP. Obecnie korzystam z:

• wordpress.com
  • blog.com
  • my.opera.com (chociaż to nie WP, ale dobra indeksacja)

Możecie polecić jakieś sprawdzone serwisy? Gdzie wpisy indeksują się samodzielnie, bez linkowania?

Policyjny blog - http://niebiescy997.pl/. Informacje, ciekawostki, rekrutacja do służby w Policji.

blogspot.com

normalnie 100% WP..

Panie Boże, chroń mnie przed debilami, bo rozmowa z nimi powoduje, że  grzeszę pychą..

Były sobie świnki trzy - content, google oraz link | jestem uczulony na pierd*lenie głupot | idiot intruder aka internetowy poszukiwacz prawdy 

@Hicarian, Chrustrank - mocne :)

Panie Boże, chroń mnie przed debilami, bo rozmowa z nimi powoduje, że  grzeszę pychą..

Były sobie świnki trzy - content, google oraz link | jestem uczulony na pierd*lenie głupot | idiot intruder aka internetowy poszukiwacz prawdy 

Hicarian ja już pisałem ze Beata to prawdopodobnie Krzysiek

No z pewnością Krzysiek, tylko ciekawe czy zmienił płeć i w którą stronę?

Beatko, Krzyśku (bo nie wiem), nie kompromituj się w ten sposób.

• Like 1

opera z tego co pamiętam jest NF, dobrze indeksuje się blox i bloog.

Panowie co za prześladowanie transseksualnej koleżanko/kolegi - trzeba teraz uważać bo okaże się że to nowa Anna G.. ;)

pieniądze nie śmierdzą

@Arkaszka

Nie takie cuda się zdarzały :) Na jarmarkach też już występowała kobieta z brodą, ciele z dwoma głowami i inne osobliwości.

@Maxpan

Nie wiedziałem :)

Edited by Hicarian
  • Like 1

Ładowanie strony w 2 sekundy, polecam: Lh.pl . Test

kumpel po pijaku kiedyś wyrywał "panienkę", prawie życie sobie z nią ułożył, wymienił kilka gorących pocałunków, na szczęście któryś z kumpli zwrócił uwagę na jabłko Adama i sprawa się wydała, mógł mieć chłopak traumę na całe życie.

Choć wiadomo że teraz na każdej imprezie maja z niego polewkę.

Edited by Arkaszka
  • Like 2

pieniądze nie śmierdzą

W związku z powyższymi informacjami dementuję pogłoski jakoby o mnie chodziło i stanowczo zaprzeczam jakobym był Beatką czy miał coś wspólnego z jakąś Beatką (ale to ostatnie już nie jest takie pewne na 100% bo człowiek różne rzeczy robił w okresach pomroczności jasnej)

Reasumują ode mnie się proszę odpimpać :D

• Like 2

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna na http://foodphotos.eu/ :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

zaprzeczam jakobym był Beatką czy miał coś wspólnego z jakąś Beatką (ale to ostatnie już nie jest takie pewne na 100% bo człowiek różne rzeczy robił w okresach pomroczności jasnej)

Jak Ci się trafiła jakaś Beatka to nic złego.