Jump to content

Sylar

Forumowicze
 • Content Count

  777
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

18 Good

Contact Methods

 • Website URL
  http://sportowymaniak.pl/

Profile Information

 • Gender
  Male

Recent Profile Visitors

1,987 profile views
 1. Witam, mam następujące pytanie odnośnie AdSense: 1. Czy jest możliwe sprawdzenie w panelu z jakiej podstrony jest dana liczba kliknięć w reklamy? 2. Czy jest możliwość sprawdzenia w panelu, jaki ruch przynosi daną liczbę kliknięć, np. ruch z wyszukiwarki, facebook, strony odsyłające? Pozdrawiam i dziękuje za odpowiedzi!
 2. Dziękuje za odpowiedzi! Z reguły wychodzi mi 2-3 wewnętrzne na 500-600 słów.
 3. Witam. Mam szybkie pytanko. W artykule o długości 500/900 słów, ile według Was może znajdować się linków wewnętrznych do pozostałych artykułów na blogu? Pozdrawiam!
 4. Witam! Czy ktoś z Was mógłby polecić mi program partnerski, który posiada w swojej ofercie sklep internetowy militaria.pl? Dzięki!
 5. Kolejne pytanie, posiadam na stronie widget z buy.box. Czy taka aplikacja jest równoznaczna z linkiem wychodzącym? Dla bezpieczeństwa wstawiłem w kodzie "nofollow".
 6. Witam. W ostatnim czasie nasunęło mi się kilka kwestii, o które chciałbym Was zapytać: 1. Pisząc dany artykuł kieruje się zasadą podawaną na blogu seo yoast, w której o ile dobrze zrozumiałem, autor linkuje z jednego artykułu do drugiego (wewnątrz bloga), używając tylko słów kluczowych, nie wstawia pełnego linku do strony, nie robi dywersyfikacji np. 1 słowo kluczowe, jeden link. Pytanie brzmi, czy linkowanie wewnętrzne tylko przy użyciu słów kluczowych nie ma negatywnego wpływu na pozycję strony? 2. Dodałem swoją stronę do serwisu zblogowani, nie widzę żadnego ruchu z
 7. Każdy link w dobrej miejscówce, która nie posiada kilka tysięcy spamowych kont będzie cenny
 8. Witam! Czy ktoś z Was zna podobny system do niedziałającego już fancop.pl? Pozdrawiam!
 9. GL z tego co widzę całkiem prężnie się rozwija, poprzednie posty chyba nie sprawdziły się cd. utraty popularności przez serwis, wręcz przeciwnie, ofert jest mnóstwo. Mało tego, można stworzyć dobry profil linku
 10. Witam, mam problem z żółtym tłem pod reklamami AdSense. Czy ktoś z Was ma jakieś wskazówki jak to rozwiązać? Adres witryny: http://sportowymaniak.pl/ Pozdrawiam! Dziękuje za ewentualne wskazówki
 11. Witaj na forum kolego, powodzenia!
 12. Swego czasu była podobna akcja, kody dostałem, minęło kilka tygodni, a kody straciły ważność. Napisałem uprzejmie w tej sprawie do właściciela (organizatora akcji), kody miały zostać podesłane, ale do dziś dnia nic nie dostałem.
 13. Głównie chodziło mi o "prestiż" katalogów, przypadkowo trafiłem na wpis bo był wyróżniony więc potencjalny klient widząc takie "czary mary" mógłby zrezygnować z zakupu kodów. Tyle w temacie ;-)
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy