Skocz do zawartości

Jaki smartfon polecacie?


ArTh00r

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, Presta napisał:

@nikodemjak pierwsze wrażenia ? ;)

 

Z chęcią się podzielę, ale za kilka dni. Teraz mam wyjazd, będzie trochę czasu w Hotelu, by przesiąść się na nową zabawkę ;)

 

P. S. @Nikonem, nie @nikodem ;)

  • Thanks 1

Piłeś? Nie jedź (i nie loguj się na forum) !

Siciliano: Robić szeptankę tutaj to jak sprawdzać w zbiorniku poziom paliwa zapalniczką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Z chęcią się podzielę, ale za kilka dni.

tez ładowarkę musiałeś dokupić czy za taką kasę dają? Z ta moda na ekologie i sprzedażą smart-fonów bez ładowarek niezłe wymyśliły, ciekawo czy udostępniają statystyki ile osób nie kupiło dodatkowo ładowarki :D 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie. Ładowarki są w tańszych modelach np. A52 czy 72. Tutaj dokupiłem bezprzewodową i samochodową. Mam parę ładowarek, które mogę wykorzystać, ale brak ładowarki to jednak żenua. 

Piłeś? Nie jedź (i nie loguj się na forum) !

Siciliano: Robić szeptankę tutaj to jak sprawdzać w zbiorniku poziom paliwa zapalniczką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Mam parę ładowarek, które mogę wykorzystać

Każdy chyba ma problem tylko taki, że z każdym nowym modelem telefonem ładowarka tez jest z lepszymi parametrami, oczywiście mówimy o topowych modelach, flagmanach. Obstawiam, że większość i tak kupuje ładowarkę którą w zasadzie miał by dostać za darmo kupując telefon za 5k-6k. To tak samo jak teraz firmy lubią sprzedawać narzędzia akumulatorowe bez baterii/ładowarki. Kolega kupił jakaś wyrzynarkę, przywiózł do domu a tam nie ma baterii, ładowarki tez nie ma :D Jak dokupił wyszło jak markowa wyrzynarka z bateria i ładowarką... zaoszczędził.

 

  • Like 1
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@MaxPan W przypadku narzędzi elektrycznych jeszcze można to jakoś zrozumieć, bo jeśli mamy kilka narzędzi jednej marki to akumulator możemy wykorzystać do każdego z tych urządzeń. Czyli  można mieć na stanie np. dwa akumulatory i 5 narzędzi, z których nie korzystamy równolegle. Do tego możemy kupić dodatkowe narzędzia po dużo niższej cenie, ponieważ sam akumulator w dużej części przypadków stanowi 30% wartości całego urządzenia.

  • Like 1

Wdrożenia sklepów Prestashop: www.selljus.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, ale wtedy było dobrze dwa rodzaje kompletacji. Dla tych kto kupuje pierwszy raz, tych kto kupuje kolejne narzędzie tej firmy. Tak samo z telefonami u mnie koleżanka cały czas korzystała z jabłkowych gadgetów teraz postanowiła kupić telefon na android i kupiła telefon bez ladowarki +kupiła ładowarkę. Ja uważam że to nic innego jak sposób na dodatkowy zysk dla producenta. Ekologia to fajne hasło.

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, MaxPan napisał:

Ekologia to fajne hasło.

 

I podejmuje się tylko takie działania, które przynoszą zysk finansowy, nie ochronę środowiska. Eko to tylko pretekst do podnoszenia cen. Nie daje się ładowarki, by były mniejsze opakowania? No to zobaczcie parę postów wcześniej w jakim to przyszło kartonie :D

  • Haha 1

Piłeś? Nie jedź (i nie loguj się na forum) !

Siciliano: Robić szeptankę tutaj to jak sprawdzać w zbiorniku poziom paliwa zapalniczką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

  • Like 1
  • Thanks 1

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poniekąd jest to jakieś tam dbanie o środowisko przy okazji o kieszeń producenta ale nie mam z tym problemu. Mniej zbędnego śmiecia w domu. Każdy z nas ma przecież w domu co najmniej kilka ładowarek.

Głównym celem wyszukiwarek NIE jest dostarczanie trafnych wyników. Głównym celem wyszukiwarek jest dostarczanie zysku.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawi mnie bardziej w porównaniu z P40 PRO. P20 PRO też miałem, bardzo dobry telefon jedyny minus po 2 latach użytkowania to wypala się ekran, zostają ikonki na białym tle. Teraz mam P30 PRO foto na tyle dobre, że często wykorzystuje ich do druku wielkoformatowego. Twój porównywać trzeba z P40 PRO mnie więcej ta sama pólka technologiczna., ale p40 wszedł do produkcji na pól roku wcześniej .

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stary, takich testów porównawczych Ci nie zrobię. Nie mam p40 pro a po przesiadce z 20 jestem w jakościowym szoku. Trzeba poszukać na technologicznych kanałach w ang. 

Edytowane przez Nikonem

Piłeś? Nie jedź (i nie loguj się na forum) !

Siciliano: Robić szeptankę tutaj to jak sprawdzać w zbiorniku poziom paliwa zapalniczką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, jest tego w runecie pełno. Tak w skrócie foto robi lepsze Huawei prawdopodobnie, wideo nagrywa lepsze Samsung. W Huawei ekran ma lepsza rozdzielczość w Samsung niby kolory są lepsze. Huawei cały aluminiowy a samsung ma tylko aluminiowa ramkę. Chodzi mi bardziej czemu zdecydowałeś się na samsunga kiedy wcześniej miałeś Huawei. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, MaxPan napisał:

Chodzi mi bardziej czemu zdecydowałeś się na samsunga kiedy wcześniej miałeś Huawei. 

 

Przez amerykańskie restrykcje zdecydowałem się na sprzęt z którym raczej nie będzie problemu z softem. Wiem, że można coś tam obchodzić, ale szczerze nie mam czasu i jestem leniwy. Włączam i liczę, że wszystko w miarę będzie działać. 

  • Like 1

Piłeś? Nie jedź (i nie loguj się na forum) !

Siciliano: Robić szeptankę tutaj to jak sprawdzać w zbiorniku poziom paliwa zapalniczką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności