Jump to content

Jaki smartfon polecacie?

Recommended Posts

Witam serdecznie!

Ogólnie posiadam znikomą wiedzę na temat smartfonów i pomyślałem, że znajdą się jacyś znawcy na PiO :)

Planuję zakup, któryś z tych trzech poniższych modeli:

- iPhone 5

- Samsung galaxy s4

- Sony Xperia Z

Który byście wybrali i czym się kierować? Ogólnie telefon do sprawdzania poczty i grania w pokera, więc zbytnio nie będę się nim bawił chyba, że ma opcję nawigacji to wtedy w trasy będę podpinał.

Czekam na wasze wypowiedzi...

Pozdrawiam,

Artur

Najnowocześniejszy Hotel Nad Morzem Grand Lubicz 5*
Apartamenty w Ustce tylko w pensjonacie Villa Wenel

• Replies 107
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Po 2 miesiącach od zamówienia, 2 dni po złożeniu reklamacji... przyszło         

Zgred polecał iPhone5:

@up - to weź sobie wspomnianą wcześniej Lumię 640/640XL. Nieco ponad pół Twojego budżetu a będziesz zadowolony

Miałem iPhone5 - nie polecam.

Nie miałem Samsung galaxy s4 - podobno rozbuchany smartphone.

Posiadam iphone4 i samsung galaxy s2 i s3

Z całą odpowiedzialnością polecam samsunga galaxy s3. Jest to bardzo dobry smartofon z mnóstwem aplikacji

iPhone, to przerost formy nad treścią.

Słyszałem,że teraz też są dobre smartofony sony. Nie miałem możliwości tego sprawdzić.

nexus 4 - tylko trzeba mieć znajomych w krajach, w których go sprzedają, bo inaczej dopłacasz pośrednikom (ja kupowałem w Hiszpanii). Dwóch moich znajomych wymieniło iphony na n4 i są dużo bardziej zadowoleni.

erepublik-badge-125x125.gif 125x125_2.jpg hekko.png

Większośc będzie dobra dla ciebie , tylko te wszystkie wynalazki maja jedną wade , przy mocnym używaniu baterie trzeba ładować już po paru godzinach , chyba że mnie jakiś wynalazek ominął cos słyszałem o tych nowych bateriach ale podobno tez przy korzystaniu z sieci do 12h maks i koniec a to kropla w morzu jest :) .

Może ktos doradzi jakis smart z mocną baterią nie li-onowa czy jakos tak . Która wytrzyma ciągłe działanie apek do maili , sprawdzania serpów co chwile, blogowania i używania team vievera i innych apek obciażających baterie :) ?

Jakbym stanął przed wyborem telefonu to bez wątpienia brałbym coś od Sony (korzystam z produktów Sony Ericssona od 8 lat).

Ew. rozważyłbym kupno Nexusa 4 - osobiście korzystam z Nexusa 7 (tablet). ;)

Tylko zastanów się czy naprawdę ci jest potrzebna taka smycz?

Ja wczoraj po cięzkim dniu (20 godzin pracy) położyłem się wreszcie spać, ale po 2 godzinach już moja smycz-smartphone się odezwała. Pierwsza rozmowa to moja własna żona, która śpieszyła się mnie poinformować, ze właśnie kupiła nową spłuczkę do kibla, a nawet dwie, gdyby jedna nie pasowała. I weź tu teraz zaśnij...

Wszyscy dookoła generalnie wiedzą, że nie lubię jak mi ktoś d... zawraca telefonami, no ale i tak co rusz się komuś zapomni. Ja mam Sony'ego XPerię, ale raczej szczegóły to mi wiszą. Syn ma iPhone'a 4, drugi syn właśnie się zaopatrzył w XPerię, tylko chyba bardziej wypasiony model (T)

Edited by dargre`

Sorry, nie odpowiadam na PMy

Zgred polecał iPhone5:

• Like 2

Piłeś? Nie jedź (i nie loguj się na forum) !

Siciliano: Robić szeptankę tutaj to jak sprawdzać w zbiorniku poziom paliwa zapalniczką.

[Fanboy mode]

Korzystam z różnych wersji iPhone od lat i - wbrew temu co pisał ktoś wyżej - polecam iP5. O zaletach można przeczytać wiele w sieci, więc nie widzę sensu, żeby się tutaj rozpisywać ;) Telefon sam w sobie jest świetny i wygodny w obsłudze, a w połączeniu z ekosystemem i współpracą z innymi urządzeniami Apple spisuje się kapitalnie.

Nie bardzo rozumiem co może znaczyć "przerost formy nad treścią" w odniesieniu do telefonu, zwłaszcza tak minimalistycznego jak iP (przez minimalizm rozumiem prostą i przemyślaną budowę urządzenia oraz interfejsu aplikacji, gdzie zbędne funkcje są niewidoczne). Produkty Apple moim zdaniem cechuje właśnie minimalizm formy.

[/Fanboy mode]

Edited by Veal

Łukasz Borchmann

Google+ / LinkedIn / GoldenLine

Ja od paru miesięcy użytkuję Samsunga Galaxy Xcover, jest wytrzymały i wodoszczelny, ma spory wyświetlacz, bateria w porządku. Nadaję się jako urządzenie do komunikowania się i nawigacja np. na rower. Nie jest to może szczyt wydajności, ale dla średnio wymagającego użytkownika jest wystarczający.

Marcel żeby żyć potrzebuje przeszczepu! Pomóż... Siepomaga.pl Depresja

@Veal, dawaj minusy, okej? Bo też się zastanawiam nad wyborem. Jak trzyma bateria przy średnim używaniu? Jakiej jakości jest dźwięk w słuchawkach? Jak z zasięgiem w pipidówach?

Piłeś? Nie jedź (i nie loguj się na forum) !

Siciliano: Robić szeptankę tutaj to jak sprawdzać w zbiorniku poziom paliwa zapalniczką.