Jump to content
makauer

[startup] ProxyMarket.pl - szybkie proxy

Recommended Posts

==============

Nie można zakończyć żądania

Przejdź na stronę główną lub spróbuj znowu.

==============

W takim przypadku należy ponownie wpisać adres w przeglądarce, ewentualnie wyczyścić pamięć podręczną.

Pozdrawiam.

logo-priv.png

Witam.

Wiele osób sygnalizowało potrzebę wprowadzenia samodzielnej zmiany hasła na swoim koncie, wobec powyższego od dzisiaj taka możliwość istnieje. Opcja do zmiany hasła znajduje się w górnym menu.

Pozdrawiam i życzę miłego dnia.

logo-priv.png

Wczoraj dzięki uprzejmości makauera na moją prośbę o sprawdzenie proxy dostałem tymczasowy pakiet 20 proxy z api dla testów - i muszę przyznać, że są rewelacyjne! Potrzebowałem je głównie do eXdomain, ale także wrzuciłem api do stat4seo, sprawdzają się wyśmienicie. Także jeśli ktoś się jeszcze waha, to niech przestanie ;)

LaoHost - tani i niezawodny / dhosting.pl - dla stron o dużym ruchu, skalowalne zasoby z płatnością godzinową (link daje 5% rabatu) / spideric - genialny monitoring pozycji niezależny od sytuacji z proxy

Muszę powiedzieć że zawiodłem się na ProxyMarket. Nie otrzymałem powiadomienia o dobiegającym końcu mojego pakietu :) Tak na poważnie to fajnie by było gdyby taka informacja przychodziła na maila.

Muszę powiedzieć że zawiodłem się na ProxyMarket. Nie otrzymałem powiadomienia o dobiegającym końcu mojego pakietu :( Tak na poważnie to fajnie by było gdyby taka informacja przychodziła na maila.

Ciekawe, bo do mnie przychodzą :)

Witam.

na moją prośbę o sprawdzenie proxy dostałem tymczasowy pakiet 20 proxy z api dla testów - i muszę przyznać, że są rewelacyjne! Potrzebowałem je głównie do eXdomain, ale także wrzuciłem api do stat4seo, sprawdzają się wyśmienicie

Dziękuję Rainmaster za opinię i cieszę się, że prosiaki spełniły Twoje oczekiwania.

Muszę powiedzieć że zawiodłem się na ProxyMarket. Nie otrzymałem powiadomienia o dobiegającym końcu mojego pakietu ;) Tak na poważnie to fajnie by było gdyby taka informacja przychodziła na maila.

Zdarza się nawet najlepszym :) A tak na poważnie, to wielce możliwe, że zaistniała jedna z dwóch sytuacji: maila wylądował w spamie albo zawiódł skrypt. Tak czy inaczej mam nadzieję, że nie spowoduje to Twojej rezygnacji z naszych usług ;)

Pozdrawiam.

logo-priv.png

Ja znowu kupiłem u Was proxy i znowu działają, to zaczyna być już nudne. Ja jestem człowiekiem, który lubi sobie ponarzekać, a tymczasem Wy nie dajecie mi takiej możliwości ;)

Pozdrawiam,

Patryk.

Ja jestem człowiekiem, który lubi sobie ponarzekać, a tymczasem Wy nie dajecie mi takiej możliwości ;)

Dzięki Patryk.

W wolnej chwili spróbujemy coś jednak wymyślić ;)

Pozdrawiam serdecznie.

logo-priv.png

Transferuj faktycznie dają taką możliwość, ale mimo wszystko Moneybookers nie będę podpinał. Powiem szczerze, iż jak jeszcze widziałbym sens podpięcia Paypala z uwagi na płatności cykliczne, tak generalnie uważam, iż jak dla polskiego serwisu, skierowanego głównie dla Polaków, transferuj.pl jest wystarczającą opcją płatności online.

Jeżeli ktoś jednak koniecznie chce wpłacać poprzez Paypal, może kontaktować się mailowo, udostępnię wówczas maila do wpłat.

Pozdrawiam.

logo-priv.png