Jump to content

[startup] ProxyMarket.pl - szybkie proxy


Recommended Posts

proxyamrket_button.pnghttp://www.proxymarket.pl/

ProxyMarket.pl stanowi unikalny system pozwalający na stały dostęp do określonej liczby działających publicznych proxy. System poddaje proxy nieustannej kontroli i eliminuje z listy użytkownika niedziałające lub niespełniające wyznaczonych, rygorystycznych kryteriów.

Otrzymane z ProxyMarket.pl proxy nadają się do wykorzystania w większości zastosowań w działalności SEO/SEM. Świetnie sprawdzają się w najpopularniejszych narzędziach pozycjonerskich. Nie ważne czy opierasz swoje działania na automatyce, monitorujesz pozycje stron, uprawiasz marketing internetowy, czy chcesz być anonimowy w sieci, to wykorzystanie proxy prędzej czy później okaże się niezbędne, a nasz system umożliwia to w sposób szybki, wygodny, a co najważniejsze efektywny.

OPIS SYSTEMU PROXYMARKET.PL

 1. Zalety systemu i jego funkcjonlaność:
  • Stały dostęp do wykupionej ilości proxy - system działa 24h/dobę i 7 dni w tygodniu
  • Mnogość zakresów adresów IP – większa różnorodność = większe możliwości
  • Brak obawy przed zbanowaniem proxy przez Google – takie proxy zostaje wymienione na niezbanowane
  • Szybkość działania – do bazy trafiają tylko najszybsze proxy
  • Możliwość wykorzystania w licznych narzędziach które korzystają z proxy
  • Dzięki systemowi rotacji możliwość uzbierania znacznie większej ilości proxy niż liczba w wykupionym pakiecie

[*]Opis działania systemu:

 1. System podmiany
  • Wszystkie zgormadzone w bazie proxy podlegają nieustannemu testowaniu. System sprawdza każde proxy średnio co 10 min., pozostawiając w bazie tylko dobre, które oczekują już na kolejny test (a w międzyczasie na kolejnego właściciela :jezyk1:). Takie rozwiązanie pozwala utrzymać niemal niezmiennym poziomie liczbę działających proxy.
  • Każde proxy, które system w chwili sprawdzenia zaklasyfikował jako dobre, wykonało żądanie do google z losowo dobraną frazą z puli kilkuset tyś. fraz. Jeśli został zwrócony wynik wyszukiwania SERP, a nie HTTP 302 takie proxy uznawane jest jako dobre.
  • Czas reakcji proxy do akceptacji <10 sek..
  • Po wykupieniu przez Klienta określonego pakietu proxy, system losowo przydziela na jego konto wskazaną w pakiecie liczbę działających na tę chwilę proxy.
  • W momencie gdy system wykryje u Klienta niedziałające proxy automatycznie je podmienia – aby nowe proxy pojawiło się na liście należy odświeżyć okno przeglądarki przyciskiem F5, ukaże się wówczas u dołu ekranu informacja o ilości zaktualizowanych proxy.

[*]System rotacji

 • Niezależnie od podmiany niedziałających proxy dla każdego pakietu przypisany jest ściśle określony cykl wymiany wszystkich proxy w pakiecie. Odbywa się to w sposób losowy.
 • System rotacji pozwala na otrzymanie do wykorzystania znacznie większej liczby proxy, niż ilości wskazane w wykupionym pakiecie np.: przy częstotliwości rotacji co 4 h dla pakietu 150 proxy, po 8 h, w idealnym scenariuszu pozyskujemy łącznie 450 proxy do wykorzystania (150 z pakietu + 2 wymiany po 150 każda). Na koncie jednak cały czas udostępnioną będziemy mieli liczbę wykupionych w pakiecie proxy.

[*]Opis udostępnianych publicznych proxy:

proxymarket_vs_prywat_2.JPG

Nadmienię, iż większość z Was miała okazję zapoznać się już z jakością proxy, które będą znajdowały się w bazie systemu ProxyMarket.pl. Od ponad 3 miesięcy zamieszczam darmowe listy proxy w tym temacie: http://www.forum.optymalizacja.com/index.p...howtopic=134202

Pragnę zaznaczyć, iż będę robił to nadal, jednak ilość oferowanych proxy i częstotliwość ich zamieszczania z oczywistych powodów zostanie znacznie ograniczona.

W PRZYGOTOWANIU

 • API do zdalnego pobierania proxy
 • Geolokalizacja proxy
 • Określenie stopnia anonimowości (L1, L2, L3) proxy
 • Płatności online

Jeżeli macie jakieś sugestie bardzo chętnie ich wysłuchamy tutaj na forum lub poprzez formularz kontaktowy na stronie: http://www.proxymarket.pl/kontakt/

PROMOCJA

Dla pierwszych 10 osób, które zamieszczą informację w tym temacie przewidziane jest darmowe konto z pakietem Medium/150 na okres 7 dni – zaznaczam, iż pierwszeństwo mają osoby, które najwięcej udzielały się w temacie:

http://www.forum.optymalizacja.com/index.p...howtopic=134202

Dlaczego takie kryterium? Z prostej przyczyny, będą to osoby, które faktycznie potrzebują proxy, aktywnie z nich korzystają i z całą pewnością będą w stanie podać rzetelną opinię na temat prezentowanego serwisu.

POZOSTAŁE INFORMACJE NA TEMAT SERWISU PROXYMARKET.PL

Z uwagi na fakt, iż na chwilę obecną konta aktywowane są ręcznie (w niedalekiej przyszłości uruchomione zostaną płatności online), uruchomienie pakietu nastąpi niezwłocznie po wpłynięciu opłaty na konto bankowe, podane przy rejestracji i wyborze pakietu na stronie.

Pragnę również nadmienić, iż przygotowaniem technicznym serwisu ProxyMarket.pl, jak również całego systemu sprawdzającego proxy zajeła się firma HTTP 200 usługi IT - Dariusz Janicki (nick forum Mion). Myślę, iż ten fakt gwarantuje niezawodne i precyzyjne działanie systemu.

Za dostarczanie proxy oraz obsługę klientów odpowiedzialna jest firma:

Seosfera

ul. Antoniego Mackiewicza 34

91-341 Łódź

NIP: 7272523402

REGON: 101336294

Kontakt:

Telefon: 793 220 240

bok@proxymarket.pl

Wszystkich serdecznie zapraszam do skorzystania z serwisu, jak również wyrażania swoich uwag na temat jego funkcjonowania.

 • Like 1

logo-priv.png

Link to post
Share on other sites
 • Replies 608
 • Created
 • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Powiedzmy sobie szczerze: prawie wszystko zależy od łaski lub niełaski Google. Możliwości "kombinowania" z zapytaniami/nagłówkami są dość ograniczone, bo i tak trzeba w końcu wysłać zapytanie z adres

Nie tyle sama sygnaturka może o tym świadczyć, co Twoje rozemocjonowane wystąpienie w połączeniu z... treścią sygnaturki. Stanowi to całkiem logiczną przesłankę do wyciągnięcia takiego, a nie innego w

Postaram się pokrótce posumować ostatnie wydarzenia.   Przed chwilą wysłany został do wszystkich (byłych i obecnych) Użytkowników ProxyMarket.pl mailing ze szczegółową informacją o ostatnich wydarze

Posted Images

Widzę, ze póki co o konto testowe proszą osoby, które w moim głównym temacie się nie udzielały :jezyk1: Tak jak napisałem pierwszeństwo mają Ci, którzy aktywnie uczestniczyli w życiu sagi pt. "200 Scrapebox proxy" :) Dla nich przygotowane jest 10 miejsc, jednak aby inne osoby nie poczuły się odrzucone dla pierwszych 5 spoza powyższej grupy aktywuję na tydzień pakiet Medium/100 ;)

Zatem @lumbo, @D_S oraz @fortunately102 zarejestrujcie się proszę na stronie i prześlijcie swoje nicki - aktywuję wtedy pakiety.

@neox, @Mariusz, @Buzu - dziękuję. Może jednak chcecie sprawdzić system? ;)

logo-priv.png

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 • Recently Browsing   0 members

  No registered users viewing this page.


×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy