Jump to content
sebau

ZenBLOG

Recommended Posts

Obecnie jest promocja nie tylko na zenblog  i VIPY ale na wszystie nasze szablony do zennopostera

Rabat wynosi 25%

Więcej informacji tu: https://www.forum.optymalizacja.com/forum/135-okazje-promocje

Generalnie wszystkie produkty są tańsze czyli

ZenSocial

ZenOgłoszenia

ZenReview

ZenFiles

Szeptacz

ZenHost

i cała reszta szablonów do różnych zastosowań znajdujących się na https://zenindexer.com

Szablony do zennopostera - ZenBLOG, ZenSocialBot, ZenOgłoszenia, Szeptacz, ZenFles, ZenReview, szablony do poczty i inne). Tylko profile VIP proszę zamawiać przez priv lub email

Posted (edited)

powyższa promocja przypomniała mi o tym narzędziu :) I mam do Was pytanie: ponieważ ZenBloga odkurzyłem po wielu miesiącach to za diałba nie pamiętam jak zrobić żeby wysyłał recaptche2 do xEvila. Pamiętam, że poprzednio też miałem z tym problemy, ale ostatecznie się udało, niestety skleroza postepuje ;)

Mam ustawione "RuCaptcha.dll" w ZenBlogu, w Zennoposterze poprawnie podaje kwotę 100, "zwykła" captcha jest rozwiązywana.

Kombinowałem z zaznaczeniem/odznaczaniem różnych opcji Captcha w ZenBlogu, ale nadal nic. Inne softy na tym serwerze działają w tym względzie poprawnie, więc to coś w konfiguracji samego ZenBloga/Zennopostera a ja nie pamiętam co :)

z góry dzięki!

Edited by qazy

Posted (edited)

Nie no, mi to działało :) więc to się da zrobić

to może @sebau napiszesz tutaj jak to skonfigurować, bo chyba tak naprawdę nigdzie tego zapisanego nie ma a jak jest to proszę o linka :)

Edited by qazy

Z tego co wiem, to Zenek nie współpracuje z xEvilem w zakresie RC2 (inne captche rozwiązuje). Więc o ile się nic nie zmieniło to albo xEvil bez RC2, albo serwisy zewnętrzne typu 2captcha i wtedy masz RC2.
Współpracuje... Nie wiem jak to jest w zenblogu zrobione, niemniej jednak na moich autorskich szablonach Zenek w połączeniu z xE rozwiązuje rc2.

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

Ok w poniedzialek napiszę co i jak ustawić. Sam nie używam ale ustawialiśmy już u klientów

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

• Like 1

Szablony do zennopostera - ZenBLOG, ZenSocialBot, ZenOgłoszenia, Szeptacz, ZenFles, ZenReview, szablony do poczty i inne). Tylko profile VIP proszę zamawiać przez priv lub email

U mnie też w Zenblogu to nie działało. Co prawda widziałem, że captche v2 są łamane w XE, ale nie były one odsyłane do programu lub też szablon już na nie nie czekał i mimo, że widziałem, że obrazek jest dobrze rozwiązany to żaden szablon z RC nie został zakończony sukcesem. Oczywiście przy zewnętrznym OCR nie ma żadnego problemu. Rozumiem, jakby to było tak, że się czeka np. 120 sek, ale niektóre captche leciały po np. 30 sekundach i i tak szablon ich nie brał.

• Like 1

kodeks-logo-baner-pio.jpg

Blog z informacjami o prawnych aspektach związanych z funkcjonowaniem internetu, w tym problematyka dotycząca SEM i SEO.

No to tak,

Xevil ustawiacie na przechwytywanie np antigate v2 (mozna sprawdzic w pliku hosts czy zmienił)

Nastepnie w zenblogu (najlepiej pobierzcie najnowszy jar, bo tam jest takie pole w File/Captcha settings),  Captcha recognition max time - to jest w sekundach ustawcie np 180. (chodzi o to, ze jak xevil przymula z nowa recaptch a domyslny czas jest chyba 60 czy 90s i jak bylo za malo czasu to juz nie zadzialal)

Oczywiscie w zenblogu tez wybieracie Anti-captcha w File / Captcha settings.

W zennoposter musicie miec wpisany klucz w anti-captcha (moze byc fikcyjny)

o i recapcha_pic.xmlz niech będzie w ostatniej wersji.

@Carnagge - Twój przypadek musiałbym sprawdzic na team Viewer czy innym zdalnym pulpicie, bo u nas to działa i nie mam jak zasymulowac tego przypadku (może jakiś fiewall albo antyvirus coś blokują?) Jakby co pisz na chat na zptemplates.com. Mozesz tez spróbować przestawic przechwytywanie  w xevil i zenblog z anti-captcha na rucaptcha

Halloweenowa promocja przez cały weekend wszystkie vipy i reszta programów 20% taniej

Zamówienia najlepiej wysyłać mailowo na admin@zptemplates.com z dopiskiem halloween.

Można też zamawiać na zenindexer.com. Na całe zamówienie na https://zenindexer.com <- tu można kupić wszystkie nasze szablony

wystarczy przy składaniu zamówienia wpisać kod rabatu: HALLOWEEN

• Like 1