Jump to content

Recommended Posts

• Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Po obecnych zmianach powinna być wprowadzona możliwość wypłaty zgromadzonych środków poniżej 100 zł dla osób które nie akceptują nowych zasad:/

100 zł minimalnej wpłaty? Serio?

Twoim problemem jest limit wpłaty, moim - wypłaty :)

Ciekawe, czy moderator mógłby "przeksięgować" środki :) Skoro mogą dawać bonusy...

//

Niby znam ten serwis od dawna, ale jestem zaskoczony tym, że nie ma opcji segregowania tekstów wg ceny. 20 000 artykułów w bazie, a taka fuszerka. Te najstarsze teksty nie mają prawa się sprzedać.

Nawiązując do halloweenowego konkursu Prolinka z FB, straszne to jest.

Edited by kris_set
  • 2 weeks later...

A mnie zastanawia jeszcze jedna kwestia. Czy zamówienia są w jakikolwiek sposób moderowane przez administrację? Chodzi mi o to, że jest sobie zamówienie kategoria Low stawka też według tego naliczona a w środku opis, że mają one posłużyć do dodawania do WARTOŚCIOWEGO serwisu.

Jak dla mnie branie takiego zamówienia to łatwa opcja do władowania się w bagienko.

Chodzi mi o inną sytuację. Ktoś zgłasza się do zlecenia, dostaje na maila info, że dostał je ktoś inny, a po kilku dniach to zlecenie pojawia się znowu. Ale problem w tym, że do tego już się nie trzeba zgłaszać, po prostu można je dostać bo ono wróciło. Ktoś może sobie wyjechać myśląc, że konto jest czyste, a tu bach - zlecenie. Widział to ktoś czy nie? :)

Czasem są wystawiane jednocześnie zlecenia o takiej samej treści - wystarczy, że zgłosisz się do wszystkich np. 3, ale zleceniodawca najpierw wybierze dwóch wykonawców, a dopiero po kilku dniach wykonawcę trzeciego. Wtedy to wygląda tak, jakbyś rzeczywiście dostała zlecenie, które najpierw przepadło :)

Konto współdzielone. Kup teksty przez GT i z fakturą VAT.

Potrzebujesz tekstów? Pisz na PW albo zajrzyj, a na pewno coś wymyślimy ;)

W takiej sytuacji nieprzyznane zlecenie jest widoczne w zakładce "Moje zamówienia". Ja piszę o sytuacji, gdy nie ma niczego i nagle coś wraca. Może znajdzie się osoba, która będzie wiedziała o co mi chodzi :)

Oooo, #804 tam też ktoś o tym pisał. Miałam to samo właśnie.

Ja miałam, minęło 14 dni, więc wysłałam wiadomość.Po napisaniu maila do nich, otrzymałam odpowiedź, że coś tam coś tam jakiś problem i następnego dnia (albo 2 dni po wiadomości - już dokładnie nie pamiętam), pieniądze pojawiły się na koncie.

Zresztą wydaje mi się, że oni mają coś takiego w regulaminie że płacą w ciągu 14 dni, chyba, że pojawią się jakieś problemy to wtedy w ciągu 30. Ale nie pamiętam dokładnie, poszukaj sobie albo napisz wiadomość z pytaniem - u mnie pomogło.

Edited by filoksera