Jump to content

Recommended Posts

• Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Po obecnych zmianach powinna być wprowadzona możliwość wypłaty zgromadzonych środków poniżej 100 zł dla osób które nie akceptują nowych zasad:/

• 3 weeks later...

Ja, a raczej moja żona, która powoli zaczyna wdrażać się w pisanie artykułów (przychodzi jej to bardzo ławo, w odróżnieniu ode mnie:) zauważyła jeden błąd w obsłudze samego panelu. Otóż zgłaszając chęć wykonania określonego zlecenia decydujemy się w jakim czasie jesteśmy w stanie je wykonać. Przykład ktoś zamawia 5 artykułów o butach i daje na to 3 dni. My składając ofertę możemy ten czas skrócić do np 1 dnia. Wszystko jest OK tylko, że wygrywając takie zlecenie w zakładce zamówienia pokazuje się informacja, że zostaliśmy wybrani do zlecenia mając na nie 3 dni a nie jeden jak deklarowaliśmy. Żona będąc przekonana, że taki ma właśnie okres na wykonanie zlecenia postanowiła je napisać nie dziś a jutro wieczorem. Jak się okazuje nie wykonała zlecenia na czas. Tym samym uważam, że w panelu powinna się pokazywać rzeczywisty czas na wykonanie zamówienia a nie ten jaki został wyznaczony przez zlecającego. Taka informacja jest całkowicie niepotrzebna i wprowadza w błąd. Szczególnie osoby wykonujące wiele zleceń, które mogą zapomnieć jaki czas deklarowały na wykonanie zlecenia. Oczywiście kontakt z administracją niczego nie wyjaśnił i żona otrzymała "negatywny" komentarz co znacznie zmniejszyło jej zapał do korzystania właśnie z tej giełdy tekstów na rzecz konkurencji, a szkoda.

• 2 weeks later...

Dotychczas sprzedałem dwa z kilkunastu tekstów :) Oferty wiszą od paru miesięcy, jednak tematyka jest dość specyficzna lub jakość zbyt wyśrubowana. Tak czy owak zarobiłem kilkadziesiąt złotych :)

• Like 1

Interesujesz się turystyką? Jestem pasjonatem regionalnych wypraw rowerowych, pieszych i wodnych - głównie z zachodniej Polski. Opisuję szlaki turystyczne - oficjalne i nieoficjalne - zapraszam :) : http://turystyka.e-mucha.info/szlaki-turystyczne/