Jump to content

Recommended Posts

Nadal odnotowujecie pady serwisu (strona ładuje się długi czas, by wywalić błąd o niedostępności) i w rezultacie nie można zgłosić się do zlecenia (a jeśli cudem się to uda, to oddać tekstów)?

Konto współdzielone. Kup teksty przez GT i z fakturą VAT.

Potrzebujesz tekstów? Pisz na PW albo zajrzyj, a na pewno coś wymyślimy ;)

• Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Po obecnych zmianach powinna być wprowadzona możliwość wypłaty zgromadzonych środków poniżej 100 zł dla osób które nie akceptują nowych zasad:/

Skończyły się dopiero wtedy, gdy edytowałem tekst nie nanosząc żadnych poprawek i dodałem w komentarzu, prośbę o akceptację artykułu albo komentarz negatywny i odrzucenie tekstu. Na jakiś czas wyleczony jestem ze zleceń ADV :-) Inne zlecenia idą o wiele lepiej.

Mi nigdy nie padł serwis, ale co do poprawek...Zleceń ADV ostatnio unikam, bo szlag mnie trafia, że ktoś czepia się o każde słówko. Konkretny przykład: słowem kluczowym był "sprzęt gastronomiczny". Innych uwag co do treści artykułu nie było, więc postanowiłam, że napiszę coś o dobrych restauracjach. Fraza zgodnie z moją koncepcją miała znaleźć się w formie wzmianki o dobrze wyposażonej kuchni i świetnych kucharzach. We wstępie artykułu ujęłam też zdanie, że resturacje, które dobrze prosperują, serwują dania, które trafiają w gusta okolicznych mieszkańców. Zlecenie było do poprawki, ponieważ: ludzie nie chodzą tylko do restauracji w pobliżu, mogą jechać gdzieś dalej. :) Tak się składa, że mieszkam we Wrocławiu i nigdy jeszcze nie zasuwałam na drugi koniec miasta, bo tam jest świetny włoski makaron - wolę pizzę pod nosem. Chyba lekka przesada czepiać się o coś takiego?

Na koniec dodam jeszcze, że od osób indywidualnych dostaję pozytywne komentarze i nigdy nie musiałam niczego poprawiać.

Edited by monis190

To i tak wiedziałaś o co chodzi. Kilka moich poprawek to lista życzeń, zdań do poprawki. Patrzę? W tekście dawno są poprawione i brzmią inaczej. Ostatnia poprawka była już bez listy życzeń. Ani słowa. Dlatego zrobiłem opcję edytuj i bez żadnych zmian tekst puściłem dalej z komentarzem - jak jest źle, proszę o komentarz negatywny i odrzucenie zlecenia.

Tak samo jak Ty, nie mam żadnego złego komentarza - same pozytywy, a zleceń wykonałem sporo.

Edited by oldi
  • Like 1

Dokładnie w tym rzecz. Poza tym uważam, że moderatorzy powinni skupiać się jedynie na ortografii, interpunkcji oraz na sprawdzaniu czy zdania są sensowne i logiczne. A to czy zgadzają się z tym, co napisałam, już mnie nie interesuje.

Miałam też sytuację, w której zleceniodawca prosił, aby opisać kilka kolekcji płytek ceramicznych - wybrałam kilka, podałam ich nazwy i napisałam jak wyglądają (zgodnie z życzeniem klienta). Dostałam komentarz, że tekst jest odrobinę zbyt reklamowy, więc nieco skórciłam opisy i ponownie oddałam tekst. I co? Tekst dalej zbyt reklamowy - poszczególne nazwy kolekcji mam co najwyżej wspomnieć. Skoro mam je tylko wspomnieć, to po co w opisie zlecenia było, że mam napisać o nich coś więcej? W końcu oddałam zlecenie bez wspominania o kolekcjach i nagle było dobre.

Właśnie zrealizowałem zamówienie, którego chęć wykonania zgłosiłem jakieś 3-5 tygodni temu.

Wtedy miałem dużo wolnego czasu, teraz - już nie mam.

Ale ktoś raczył zaakceptować mnie po miesiącu, więc chcąc nie chcąc musiałem wykonać zlecenie.

Jeżeli będzie jakaś "reklamacja", to zabiję...

:killer:

• Like 1

Wycofywać to się chyba zaczną ludzie. Textmarket to strata czasu przy obecnych zasadach. 9,18 PLN minus podatek, a czasu poświęca się na to więcej niż kiedyś. Przez tyle miesięcy nie było żadnych problemów, same pozytywne opinie, a teraz poprawka goni poprawkę. Może mi ktoś powiedzieć co się stało z Textmarketem?

Mnie się raz tylko trafiła poprawka, dawno temu przy pierwszym albo drugim zleceniu i dotyczyła złego tytułu. Nie mam pojęcia, ile osób z TM sprawdza te teksty, ale musieliście mieć niezłego pecha trafić na takie zrzędy :P

Konto współdzielone. Kup teksty przez GT i z fakturą VAT.

Potrzebujesz tekstów? Pisz na PW albo zajrzyj, a na pewno coś wymyślimy ;)