Jump to content

Migotka1

Forumowicze
 • Content Count

  34
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral
 1. Oj widzę, że aktywności na forum brak. Mam do Was kilka pytań bo TM to nadal dla mnie szereg niejasności. Mam nadzieję, że ktoś coś poradzi. Skoro TM nie nawiązuje umowy o dzieło ani umowy zlecenie to jak udowodnić, że się z nimi współpracowało?! Sam rachunek bez umowy nic nie znaczy. Czy ktoś z Was uzyskał od TM cokolwiek na piśmie?
 2. Jak Wasza cierpliwość do ADV? poprawiacie czy omijacie?
 3. Ja pisałam z różnych kategorii i wszystkie teksty były do poprawy Filoksera, zgłoś się do jednego zlecenia ADV, a zobaczysz co się pozmieniało.
 4. Mam nadzieję, że coś się zmieni, zobaczymy.
 5. Ja też kiedyś nie miałam żadnych problemów z tekstami. Teraz sama chcę zrezygnować z ADV. Do czego te poprawki doprowadzą?
 6. Wycofywać to się chyba zaczną ludzie. Textmarket to strata czasu przy obecnych zasadach. 9,18 PLN minus podatek, a czasu poświęca się na to więcej niż kiedyś. Przez tyle miesięcy nie było żadnych problemów, same pozytywne opinie, a teraz poprawka goni poprawkę. Może mi ktoś powiedzieć co się stało z Textmarketem?
 7. ADV powiadasz no ja jakoś też ostatnio rzadko widzę "zgłoszenie zrealizowane"
 8. Widzę, że nie zakończymy wątku. Przeraża Cię? no to już nie mój problem. Mam pomysł, napisz te teksty za darmo w ramach wolontariatu.
 9. Ja też wyraziłam swoją opinię, ale widocznie bardzo Ci przeszkadzała, a nawet nie dotyczyła Ciebie Koniec tematu
 10. No przecież napisałam - niech sobie każdy robi co chce więc sindirus o co Ci jeszcze chodzi?!
 11. "walić po głowie" , "drzeć gębę", "leci z pyskiem", nie użyłam żadnego z tych określeń więc dyskutować dalej nie będę. Niech sobie każdy robi co chce, tak będzie najlepiej.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy