Jump to content

Recommended Posts

Kupiłem przed chwilą kilka tekstów i to była moja ostatnia wizyta w tym projekcie. W co drugim tekście na końcu po kilkaset pustych spacji, część materiałów to duplikaty z Gazety Wyborczej. Moderatorzy TextMarketu - pierwsza klasa. Żal to nawet reklamować.

Ja miałem trochę odwrotnie. Pisałem teksty, no przysięgam z głowy leciałem, i co drugi odrzucany, bo niby nieunikalny. Po jakimś czasie dałem sobie spokój i przeniosłem się na konkurencyjny portal. Moderatorom Textmarket polecam dokładniej sprawdzać teksty - jak widać można zniechęcić kupujących i sprzedających.

• Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Po obecnych zmianach powinna być wprowadzona możliwość wypłaty zgromadzonych środków poniżej 100 zł dla osób które nie akceptują nowych zasad:/

Up tak samo jak kolega powyżej dodałem chyba 5 na początku i wykazało, że 3 to plagiat (co jest śmiechu warte bo pisane z palca, do tego na dwóch programach sprawdzam zawsze unikalność by nawet w 1% nie były do siebie podobne)

Najlepsze i najtańsze Teksty SEO

Napisze wszystkie Teksty zapleczowe i najtańsze Teksty na strony

Up tak samo jak kolega powyżej dodałem chyba 5 na początku i wykazało, że 3 to plagiat (co jest śmiechu warte bo pisane z palca, do tego na dwóch programach sprawdzam zawsze unikalność by nawet w 1% nie były do siebie podobne)

A ja nie sprawdzam - po prostu piszę. W Textmarkecie od dawna, w GT od niedawna, ale z sukcesami. Żadnego tekstu nikt nie ocenił jako nieunikalny...

• 3 weeks later...

Wpłaciłem przez dotpay środki żeby zakupić 1 artykuł (12 zł dla testu), ale zawsze myślałem, że integracja z płatnościami elektronicznymi jest po to aby to się odbywało automatycznie... Już tydzień mija i pisze, że wpłata nie zrealowana (z błędem).

forum zdrowotne - dodaj ogłoszenie za darmo!

naprawiasz elektronikę? - dodaj ogłoszenie za darmo!

masz kwiaciarnię? - dodaj ogłoszenie za darmo!

• 3 weeks later...

Brakuje kilku opcji typu wyłączenie powiadomień. Zastanawia mnie także, czy moderatorzy mają wykształcenie polonistyczne i faktycznie rzetelnie wrzucają teksty do poszczególnych grup cenowych. Miałem też problem natury nierzetelnego klienta, który mimo otrzymania tekstów ich nie zatwierdził. Ponad miesiąc czekałem, aż sprawa zostanie rozwiązana - bez skutku. Fajnie zapowiadający się projekt, ale zbyt dużo niedociągnięć ;) tak jak wspominali przedmówcy, lepiej już zlecić osobiście i mieć pewność, że nie dostanie się tekstu z nadmiarem spacji

Profesjonalne synonimy i teksty SEO na zamówienie. Audyty oraz optymalizacja stron! Kontakt: damian@seo-synonimy.pl

Copywriting i usługi SEO - Seo-synonimy.pl

• 2 weeks later...
  • 2 weeks later...